Activate YouTube: з телевізора, з телефону, на приставці

Activate YouTube: як ввести код активації ютуб ком, скопіювати активне посилання, яку програму використовувати на Андроїд

Хостингу стали доступні нові можливості – користувачі переглядають відеоматеріали не тільки з звичних пристроїв (ПК, смартфона або ноутбука), але і з телевізора, оснащеного функцією Смарт ТВ, або з монітора, підключеного до ігрової консолі. Опція відома під назвою activate YouTube, і сьогодні ми розглянемо її детальніше.

Що це таке?

Ютуб ком активейт забезпечує перегляд відеоматеріалу у відмінній якості і в дозволі HD. Розробники виконали доопрацювання інтерфейсу, надавши йому зручність при перегляді з повноцінного телеекрану, а настройка якісних характеристик ручним способом забезпечила можливість вибору відповідного дозволу.

Ютуб в телевізорі

Щоб дивитися покази на телевізорі за допомогою смартфона на Android або iOS, користуються сервісним додатком, працює на безкоштовній основі.

Установка програми

Завантаження і установка ютуба на телевізор Смарт ТВ виконується через ліцензійний магазин, пропонує софти для певної марки пристрою:

 • Sony Select;
 • Samsung Apps;
 • Smart World;
 • App Gallery.

Аналогічне додаток повинне бути присутнім у смартфоні або планшеті, з яких передбачається передача відеосюжету. Як правило, ютуб знаходиться в переліку встановлених виробником віджетів, і знайти його можна в смарт-меню.

У разі, коли ТБ не підтримує функцію смарт, використовують мережевий медіаплеєр, який представляє собою прекрасне альтернативне рішення вбудованої опції. Крім того, такий плеєр знаходиться в наборі поставки.

Щоб завантажити ютубовское додаток на мобільний пристрій, користуємося послугами магазинів App Store або Google Play Market.

Не пропустіть один момент – на кожному пристрої пройдіть процес авторизації в записі.

Сопрягаем пристрою

Щоб переглядати ютуб зі смартфона на телевізорі, потрібно, щоб додатка кожного гаджета «знайшли» один одного. В першу чергу перевіряємо, що вони підключені до Wi-Fi за загальним роутеру. Можливо, сполучення пристроїв відбудеться автоматично, через програму автоактіваціі, в іншому випадку цей процес доведеться здійснити через коди активації в ютубі.

Гаджети від Apple і Андроїди сполучаються таким чином:

 1. на телефоні знаходимо відеоролик, активуємо перегляд;
 2. якщо процес пройшов нормально, угорі праворуч з’явиться іконка, що забезпечує відправку контенту, і повідомлення, своїм змістом закликає перейти до переглядів відеоматеріалів на телевізор;
 3. клікнувши за повідомленням, ви відкриєте перелік ТБ, підготовлених до показу, з якого вибираєте свій пристрій або протокол Air Play and Bluetooth device.

Якщо все в порядку, на телеекрані почнеться демонстрація відеоролика. Маючи платну підписку на Ютуб Преміум, скачайте необхідний відеосюжет, і переглядайте його телевізорі, не підключеному до інтернету.

Трапляється, що пристрої вперто «не знаходяться», в такому випадку з’єднання здійснюється з допомогою введеного коду. Такий варіант прийнятний, коли між гаджетами пропадає з’єднання, що трапляється після оновлення програмного забезпечення.

Щоб ввести код YouTube activate ручним методом, необхідно:

 • отримати цифрову версію коду на ТБ;
 • прописати дані в смартфон або в інший гаджет.

Як отримати код на Смарт ТВ

Перш, ніж приступити до розгляду питання «як дізнатися код телевізора», нагадаємо, що моделі відрізняються ютубовским інтерфейсом, але кожне меню містить у собі пункт «налаштування», в якому можливо дізнатися комбінацію для смартфона.

Діємо таким чином:

 • активуємо ютубовское додаток через меню телевізора смарт;
 • входимо в розділ «налаштування», клацнувши по значку «шестірня»;
 • визначаємо підпункт «підключити вручну», з’являється добірка з дванадцяти цифр. Якщо таке не станеться, або замість цифр будуть інші символи, перезапускаємо віджет.

З кожним черговим зверненням і навіть після відключення ТБ формується новий код.

Дізнавшись комбінацію, вносимо її на смартфон.

Введення коду у телефон

Щоб активувати ютуб ком на телевізорі, відкриваємо додаток, вводимо отриманий набір цифр:

 • входимо в аккаунт, знаходимо в меню розділ «налаштування»;
 • визначаємо підпункт «дивитися ТБ»;
 • тиснемо рядок «вказати код».

З’явиться спеціальне поле, в нього вписується синій код, при необхідності відредагуйте назву ТБ, щоб забезпечувалася більш швидке впізнавання. Якщо всі дії виконані правильно, з’явиться відповідне повідомлення.

Вводимо код з телевізора

Як ввести код YouTube activate з телевізора? Уявіть, що необхідно через будь-який пристрій переслати відеоматеріал на телевізор, щоб переглянути його через передвстановлене ютубовское додаток. Щоб домогтися цього, виконується нескладне дію – знаходиться код для сполучення пристроїв.

Розглянемо кілька способів, як його знайти:

 • в телевізорі відкриваємо ютуб, входимо в меню натискаємо пункт «налаштування», вибираємо розділ «зв’язати пристрій», натискаємо на нього і отримуємо код, необхідний для забезпечення зв’язку між гаджетами. Входимо в свій аккаунт, знаходимо підрозділ «підключені телевізори». Якщо діяли без помилок, браузер надішле запит на введення коду ютуб сом activate, відображений на телевізорі. Тиснемо клавішу «додати». Така операція виконується одноразово, на початку, настроювальні параметри залишаються в пам’яті пристрою, і для повторного користування сервісом запит на код не виконується;
 • код для активації смарт ТВ отримують і іншим способом – використовують команду «увійти» в ютубі, ніж ініціюють показ цифрового набору на екрані. Залишається через будь-який браузер на ПК перейти за посиланням, виконати вхід в обліковий запис і ввести код ютуб активате, отриманий з телевізора. Після цього тиснемо «дозволити» і починаємо управління ТВ-віджетом з персонального комп’ютера.

Як ввести код зі смартфона

Таким сервісом користуються, коли роботу смартфона забезпечує операційна система Андроїд – сайт також розпізнає ютуб ком активатор, згенерований телевізором.

Щоб ввести код з телефону, необхідно:

 1. увійти в розділ «зв’язати пристрої»
 2. відкрити ютуб на смартфоні, увійти в акаунт;
 3. перейти до підрозділу «підключені телевізори», використовуючи пункт «додати ТВ», прописати додатковий пристрій;
 4. вписати наявний код, підтвердити свої дії, натиснувши кнопку «додати».

Вводимо код на ПК

Якщо комп’ютер на Віндовс або Mac, перейдіть по посиланню https://youtube.com/pair, на сторінці створіть пару, ввівши код.

Натиснувши клавішу «додати», ви побачите повідомлення, що з’єднання пройшло успішно. У разі помилки, отримати новий код та ввести його в браузер.

Код для консолі

Маючи приставку і необхідний софт, ви зможете налаштувати з’єднання з відеохостингом. Для перегляду роликів знадобляться консолі PS3(4), моделі Pro. Щоб встановити YouTube ru activate, необхідно:

 1. натиснути програмний значок;
 2. увійти в підрозділ «налаштування і вхід»;
 3. натиснути кнопку «увійти», щоб з’явився код;
 4. активувати комп’ютерний браузер, перейти на ліцензійний ресурс, дописавши до «youtube.com» «/activate»;
 5. у рядку вказати символіку, відображену на дисплеї, продублювати введений код.

Складнощів при активації немає, навіть коли у пристрої немає варіант інструкції російською мовою. Єдина умова – введення правильного пароля.

Правила користування

Як використовувати YouTube activate на Smart TV? Таким варіантом користуються багато ютуберы, щоб синхронізувати обліковий запис з телевізором. Потрібно перейти за посиланням і вписати код двома діями:

 • вказати цифри, що з’явилися на пристрої, натиснути клавішу «далі»;
 • щоб використовувати активатор ютуб ком, забезпечити доступ в акаунт Google.

Виконуємо синхронізацію

Рекомендується використовувати посилання https://youtube.com/tv. Синхронізація ютубовском сервісі відбувається, як в мобільному аналогу. Перейдіть в акаунт, знайдіть список активних телевізорів, з якими налагоджено з’єднання, додайте нове пристрій. Коли з’єднання немає, підключіть комп’ютер через кабель HDMI.

Ймовірні проблеми

Якщо код ютуб актівіті належним чином не спрацьовує, при спробі синхронізації видається помилка, слід оновити клієнтську добірку з додатками або відкотитися до заводської версії.

Є ще один результативний варіант вирішення питання – використання телевізійного браузера.

Для виконання правильної синхронізації користуйтеся Гугл Хром, авторизацію зі смартфона і телевізора виконуйте одночасно, після чого переходите до синхронізації, використовуючи описані вище способи.

Реєстрація ютуба в Apple TV

Як активувати ютуб в Андроїді на 1080p або з іншим дозволом, ми розібралися. Нічого складного немає і реєстрації ютубовского програми на Apple TV, але доведеться вивчити деякі нюанси.

Для досягнення мети користуються наступними способами:

 • пов’язують ютуб з телевізором через стороннє пристрій;
 • забезпечують з’єднання за допомогою персонального комп’ютера.

Пам’ятайте, що ютуб постійно доповнюється, отримуючи оновлені і корисні опції – попередній перегляд відеоматеріалу, стрімінг, оперативний пошук і т. д. В софті є кращі кодеки 4k-формату, завдяки яким відео не пригальмовує і не зависає.

Сполучення через сторонній смартфон

У разі, якщо Еппл TV не має вбудованого ютуба, скачайте його, скориставшись послугами ліцензійного магазину App Store.

Переконайтеся, що пристрій стійко підтримує Wi-Fi по загальному з ТБ роутеру.

увійдіть у ютубовский акаунт у смартфоні або в іншому гаджеті, наведіть курсор на телевізорі на піктограму програми. Таким чином ви активуєте автопошук смартфона, і, як тільки пристрій буде знайдено, з’явиться повідомлення з пропозицією розпочати з’єднання з телевізором. Натискайте відповідну клавішу.

Щоб продовжувати користуватися ютубом, визначте аккаунт, вкажіть інформацію для забезпечення доступу. На черговому підключенні залишиться лише знайти іконку з вашими даними.

Підключаємо ютуб на смарт ТВ з допомогою комп’ютера

Алгоритм виглядає таким чином:

 1. на телевізорі активуємо ютубовское додаток, виконуємо перехід в акаунт;
 2. в комп’ютерному браузері відкриваємо посилання youtube.com/activate;
 3. при необхідності вказуємо реєстраційні дані;
 4. вписуємо відомості, які забезпечують вхід у гуглівський аккаунт, проходимо авторизацію;
 5. вам надійде запит на внесення коду, попередньо уточненого на телевізорі;
 6. дозволяємо доступ, чекаємо підтвердження на успішне виконання з’єднання.

Відповідаємо на запитання користувачів

Чому при спробі ввести код активації ютуба з телевізора вискакує повідомлення з пропозицією задіяти тизер? Що це таке? Якщо є бажання залучати на свій канал нових глядачів, додайте трейлер – невеликий відеосюжет про пропонованому вами контенті. Його бачать переглядачі, не мають підписки на ваш канал. Програвання тизера відбувається без реклами.

Як зробити посилання з ютуба активною? Знаходимо під відеоматеріалом клавішу «анотація», натискаємо кнопку «додати анотацію», у списку визначаємо її тип. У розділі «примітки» вносимо текст, визначаємо параметри, колір і фон.

Як скопіювати активне посилання? Відкрийте власний обліковий запис, клацніть по розділу «мій канал», в адресному рядку браузера копіюйте адресну посилання URL.

Що таке Api Key no YouTube на тв приставки? Це ключ, що отримується від гуглівського сервісу, через який на приставці забезпечується перегляд ютуба без проблем, навіть з пошуковою системою.

Що таке код активації YouTube by click? Це спеціальний завантажувач відеоматеріалу з ютубовского сайту, відрізняється зручністю в роботі. Скачавши його, ви зможете використовувати програму без обмежень.