Adblock не блокує рекламу на ютубі: для Яндекс браузера, для iOS

Adblock не блокує рекламу на ютубі: що це за програма, як поставити на Андроїд, чому перестав працювати Адблок for YouTube

Це програмне забезпечення, що блокує всі рекламні сюжети на відеохостингу. Зникають навіть банерні вставки і оголошення, розташовані перед роликами. Інтерфейс програми зрозумілий, в ньому розбереться будь новачок. Іноді виникають ситуації, коли Adblock не блокує рекламу на ютубі, і ми пропонуємо з’ясувати, яким чином діяти в подібних ситуаціях.

це, принцип роботи

Перш ніж перейти до питання, чому Adblock не блокує рекламу на ютубі, дізнаємося, що це взагалі таке.

Adblock Plus вважають відомим додатком, який підтримується браузерами Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, а також операційною системою Андроїд. Головне його завдання – видаляти всю нав’язливу рекламу під час перегляду сторінок – відео на ютубі, Фейсбук, банери, спливаючі вікна, фонові заставки і т. п.

Щоб безкоштовний блокувальник реклами нормально функціонував на YouTube, необхідні спеціальні фільтри, «підказують» розширення, які запитів потрібно заблокувати.

Первісна установка сервісу не передбачає наявність фільтрів, але при активації програми, відразу з’являється запит на додавання підписки на їх перелік.

Фільтри допомагають блокувати певні запити з порталів, як правило, стосуються показу рекламних роликів.

Реклама, яка потрапила під блокування, досить часто представляє спорожнілі блоки або «мітки» на веб-сторінках. Але Adblock не показує і їх, використовуючи можливості, звані «приховування елементів».

Тепер ми знаємо, що це за програма – Adblock YouTube.

Відсутнє блокування реклами

Спробуємо розібратися, чому Адблок не завжди блокує рекламу на YouTube. Перше враження – сервіс взагалі не працює.

Рекомендується в першу чергу впевнитися, що Adblock на YouTube для Яндекс браузера включений.

Цілком імовірно, що, бажаючи підтримати когось із авторів, ви заради цього деактивували блокувальну функцію. В даному випадку значок, що позначає програму і знаходиться у верхньому правому куті, буде сірого відтінку. Натиснувши на нього, ви активуєте захист від рекламної інформації.

Друга проблема, з-за якої Adblock Plus не блокує рекламу на YouTube – злетіли фільтри. Для повернення налаштувань виконуються наступні дії:

 1. переходимо в основне меню, знаходимо розділ «додаткові інструменти», у ньому – «розширення»;
 2. нижче є клавіша «детальніше» — натискаємо її;
 3. після цього натискаємо кнопку «параметри розширень»;
 4. ви опинилися на сторінці налаштувань, на якій перевірте «білий перелік сайтів», видаліть з нього ютуб;
 5. зайдіть на вкладку «розширені», залишивши в активному стані лише категорію «Ru Ad List+Easy List».

Трапляється, що встановлений Адблок Плюс не блокує рекламу на ютубі, і всі ролики «живуть», заважаючи роботі.

В цій ситуації:

 1. заходимо в браузерні установки;
 2. перегортаємо сторінку до кінця, знаходимо і відкриваємо розділ «додаткові», якщо мова йде про Гугл Chrome, опускаємося вниз;
 3. натискаємо кнопку «відновити налаштування за замовчуванням», даємо згоду з що з’явилися попередженням;
 4. Adblock for YouTube блокує всю рекламу, відеоролики почнете переглядати без проблем.

Якщо перераховані заходи не дали позитивного дії, і Адблок від реклами на ютубі не допомагає, сталася якась помилка. Щоб сервіс знову запрацював, перезавантажте браузер Yandex, або використовуйте інший додаток, видаляє спам.

Що робити, коли Adblock Plus перестав блокувати рекламу на Youtube, ми розібралися.

Тепер подивимося, як діяти, якщо додаток для Яндекс втручається в коректну роботу порталу. В більшості випадків це не відносять до помилки, адже проблема ховається в фільтрах, використовуваних сервісом. Саме вони визначають програмі об’єкт для блокування і можуть вказати на те, що рекламою не є. Щоб упевнитися, що справи йдуть саме таким чином, на час деактивуємо Adblock Plus на YouTube – якщо помилка не знялася, значить, проблема дійсно пов’язана з фільтром. Для вирішення питання скористайтеся опцією «повідомити про проблему на даній сторінці», автоматично збирає всю важливу інформацію. В якості проблемного варіанти визначте «система блокує занадто багато», інформація оперативно відправиться авторам переліку фільтрів, використовуваних вами.

Відповідаємо на питання

Що робити, коли перестав працювати Адблок на ютубі, ми з’ясували.

Користувачі часто задаються питанням, як поставити Adblock ютуба на андроїд. Для цього:

 • включаємо фільтрацію HTTPS;
 • очищаємо дані програми.

Що робити, якщо youtube Adblock не видаляється? Проблема усувається наступним чином:

 1. завантажується спеціальна програма «чистилка»;
 2. після її завантаження прога активується;
 3. в якості об’єкта для видалення визначається Adblock для youtube на iOS, натискається клавіша «знешкодити».

Яким чином вимкнути Adblock на сайті, який відвідується найчастіше?

Нагадаємо, що велика кількість сайтів знаходиться в залежності від доходів з реклами, і, якщо ви часто перебуваєте, можете дати «добро» на перегляд рекламних роликів у тому випадку, якщо вони не дратують вас.

Для виконання такої дії перейдіть на портал, натисніть на стрілку, розташовану біля значка додатка на панелі з інструментами. У переліку визначте «відключити на…».

Висновок

Як з’ясувалося, Адблок, що знаходиться в активованому стані, пропускає рекламу в ютубі, позбавляючи вас від небажаних переглядів. Використовуючи це корисний додаток, вам гарантований перегляд відеосюжетів без відволікання на інші предмети і послуги, які вас не цікавлять в даний момент.