AdGuard не блокує рекламу на YouTube: програма, додаток

AdGuard не блокує рекламу на YouTube: яким способом привести розширення АдГуард в робочий стан, як прибрати банер на ютубі

Як відомо зі статистичних даних, у дев’яти з десяти випадків AdGuard не виконує блокування рекламних показів у зв’язку з тим, що випадково відключений користувачем, або про нього забули. Всі інші проблеми пов’язують з вірусами і збоями програмних налаштувань. Сьогодні розберемо кілька прикладів дій, що зробити в першу чергу, якщо AdGuard не блокує рекламу на YouTube.

Кілька способів приведення АдГуард в робочий стан

Розглянемо можливі причини, за яких корисність починає пропуски реклами. Що робити в подібних ситуаціях? Використовуйте один з приведених нижче методів, постійно виконуючи перевірку на усунення проблеми.

Перевірка статусів ліцензії та модуля

В першу чергу уточнюємо, чи не закінчився термін дії ключа, активований модуль Антибаннер.

Діємо в такій послідовності:

  • відкриваємо в AdGuard пункт «ліцензія»;
  • перевіряємо її активність;
  • у випадку, коли період дії ключа закінчився, або закінчився строк тестування, необхідно придбати і запустити ліцензію, або завантажити зламаний варіант програми. Скориставшись кнопкою, ви опинитеся на сторінці покупки ключа офіційного порталу;
  • якщо дозвіл залишається активним, перевіряємо статус Антибаннера;
  • при відключеному модулі наведіть на його блок курсор. З’явиться перемикач, за яким слід клацнути один раз;
  • для самозаспокоєння перегляньте антибаннерные налаштування, натиснувши на відповідну їм посилання;
  • переконайтеся в тому, що фільтри знаходяться в активованому стані.

Відключаємо розширення браузера

Відомі випадки, коли AdGuard не блокує рекламу на YouTube, вбудовану в браузер.

Для цього входимо в завантажені розширення, шукаємо в меню розділ «додаткові елементи», виконавши перехід в ньому відповідний пункт. Всі відключаємо, видаливши мітки «вкл.».

Якщо проблема вирішується частково, активуємо розширення почергово, після кожного робимо перевірку на працездатність рекламної блокування.

Такими діями ви знайдете причину відмови AdGuard блокувати рекламу в YouTube.

Сканування утилітами проти вірусів

Припустимо, два перших методу не дали позитивного результату, і програма не функціонує. У такій ситуації розробник радить виконати перевірку системи, використовуючи безкоштовні утиліти, розроблені відомими антивірусними фірмами, після чого запустіть програму, обнаруживающую на ПК рекламне програмне забезпечення.

треба завантажити Kaspersky Virus Removal Tool, Dr. Web CureIt і Malwarebutes Adw Cleaner.

Послідовно запустити утиліти. Знайшовши віруси або рекламні ПО, програми запропонують способи їх видалення.

Заміна браузерного ярлика

Рекламними прог можлива підміна реальної сторінки у браузері за допомогою заміни ярлика робочого столу рекламної посиланням. Відбувається подібне в «Пуск» і в інших місцях.

Як у таких випадках відключити рекламу в YouTube, використовуючи додаток AdGuard ? Для цього в кожному з вищеназваних місць ручним способом видаляємо ярлики. Правою клавішею миші клікаємо по вільному місцю робочого столу або до однієї з папок, вибираємо розділ «створити», переходимо в пункт «ярлик».

Щоб знайти місце знаходження файлу, натискаємо «огляд», вказуємо шлях, задіємо клавішу «ок», після цього натискаємо кнопку «далі».

Залишаємо без зміни наданий варіант найменування ярлика або вводимо власне, потім тиснемо на кнопку «готово». Відкриваємо Браузер через оновлений ярлик.

Подаємо офіційну скаргу

Коли нічого не допомагає, залишається поскаржитися розробникам на той факт, що AdGuard не може прибрати рекламу на ютубі, і чекати результатів вирішення проблеми.

Заходимо на проблемний сайт, клікаєм по значку, що знаходиться нижче в кутку праворуч – помічник AdGuard. Відкриється меню, в якому знаходимо розділ «подати скаргу». Перед вами з’явиться заставка з переліком визначених питань, на які слід відповісти і направити розробникам.

Причин, за якими відмовляє блокування реклами, багато, і визначити, яка з них привела до проблеми, деколи складно. Але сіли скористатися наведеними вище методами, проблему легко усунути.