AdSense реєстрація для ютуба: партнерка, сервіс, прога

AdSense реєстрація для ютуба: як створити акаунт, повязати з YouTube, увійти в особистий кабінет, налаштувати, підключити Google Адсенс

Вашій увазі пропонується один з численних способів отримання доходу – гугловська система AdSense. Відмінна майданчик, що працює на безкоштовній основі і допомагає отримати гроші за те, що у ваших відеороликах розміщується реклама від Google. Для цього рекомендуємо дізнатися, як здійснюється AdSense-реєстрація для ютуба, порядок роботи в проге і її гідності.

Що за сервіс, його основні переваги

Такий спосіб взаємодії з Гугл відкритий кожному користувачеві.

Репутацію софта немає необхідності підтверджувати, бо кожному відомо, що з співробітниками адміністрації даного сервісу проблем не виникає, в чому і полягає його основне достоїнство.

Не потрібно самостійно шукати рекламодавців, здатних в кінцевому підсумку оплачувати надані вами послуги або відмовлятися від цього.

Партнерка Адсенс для ютуба сама підбере вам надійних клієнтів, проблем з таким популярним сервісом ніколи не виникне.

Що стосується оголошень, то ви отримаєте можливість для налаштування розмірів і форматів на власний розсуд, роблячи їх максимально привабливими для перегляду ваших відеороликів.

Передбачені спеціальні формати, використовувані як на мобільних телефонах, так і на персональних комп’ютерах. Перевага ще й у тому, що оголошення показуються не кожному відвідувачу каналу, а тільки зацікавленим в ньому глядачам. Яким чином це відбувається? Справа в тому, що Гугл має таргетинг, який працює в автоматичному режимі, що допомагає вам у пошуку клієнтури.

Щоб ефективно налаштувати рекламу, ви зможете вивчати статистичну звітність, показники якої допомагають визначити, де потрібно внести корективи в роботу. Дієву допомогу в цьому надають співробітники служби підтримки партнерки AdSense на ютубі, на професійному рівні видають рекомендації, як покращити бізнес. У відкритому доступі є відповідні матеріали, що допомагають ефективно налаштувати управління аккаунтом.

Як бачите, всі налаштування AdSense для YouTube під рукою, необхідно лише вміти їх бачити та застосовувати.

Тепер розберемося, яким чином виконується реєстрація AdSense.

Як зареєструватися на сервісі через ютуб

В результаті такої дії обидва ресурсу об’єднуються автоматично. Щоб процес реєстрації Google AdSense для ютуба пройшов успішно, переконайтеся, що монетизація активована. Для цього увійдіть в розділ «творча студія», знайдіть вкладку «канал», перейдіть в пункт «статус та функції», першою з яких буде монетизація.

Якщо вона відключена, виправляється це просто – натисніть клавішу «включити», виконуйте всі з’являються перед вами вказівки. Як тільки монетизація для відео активується, біля ролика з’явиться значок зеленого кольору.

Врахуйте одну особливість: відеоролики, мають збіги зі сторонніми змістами, не монетизуються.

Якщо монетизація все ж включена, нижче вкладки «статус і функції» з’являється відповідний пункт. Перейшовши по ньому, вгорі виявите поле синього відтінку, на тлі якого вам пропонується інструкція, як зв’язати аккаунт ютуб з AdSense, щоб налаштувати заробіток.

Подайте заявку на активацію AdSense, після її схвалення побачите на основній сторінці фразу «хостинг аккаунт». Оплата виконується в автоматичному режимі після того, як вами досягнутий поріг в сто доларів, для чого буде потрібно від одного до півтора місяців. Щоб платежі проходили успішно, необхідно мати позитивну репутацію не тільки в ютубі, але і на акаунті Адсенс. Оплата сумарна, за кожну рекламу.

Як створити обліковий запис AdSense для YouTube, ми розібралися. А що робити, якщо він вже є?

Підключіть облікового запису Youtube

Щоб підключитися до ютубу, увійдіть в особистий кабінет аккаунта Адсенс. Після цього знайдіть розділ «творча студія», відкрийте вкладку «канал», в ньому – пункт «монетизація», вивчіть список «інформація і керівництво», знайшовши і якшо в ньому за запитом «як отримати зароблені гроші».

Натисніть на посилання прив’яжіть його, клацніть по кнопці «далі», потім натисніть «так, використовувати ХХХ», (той аккаунт, де ви знаходитесь), вкажіть секретний пароль.

Залишається зробити останній крок, щоб зв’язати аккаунт з ютубом. Відкриваємо «опис вмісту», знаходимо в переліку необхідний нам мову, натискаємо клавішу «прийняти зв’язок».

Якщо все зроблено правильно, з’єднання акаунтів забезпечено.

Тепер зв’язка Google AdSense і Youtube підготовлена до отримання заробітку.

Висновок

Діючи у відповідності з рекомендаціями, ви самостійно пройдете реєстрацію в Гугл Адсенс для каналу в ютубі, увійдіть в акаунт Google Adsens для отримання прибутку на відеохостингу.