Американські блогери на ютубі: популярні, кращі, відомі

Американські блогери на ютубі: які канали найбільш знамениті на YouTube, як виглядає рейтинг, список найсильніших 2020

Розбагатіти можна різними способами, навіть з допомогою самостійно знятого відео, викладеного в ютубі. Правда, технічна сторона питання (наявність камери) – не головне, важливо, щоб ви володіли певним талантом. Для прикладу розповімо, які американські блогери на ютубі змогли завоювати найбільш відомий хостинг.

Про ютубі

Канал відомий у сімдесяти шести країнах по всьому світу, до нього мають доступ користувачі, які розмовляють на шістдесяти одній мові. Тільки тут є можливість дізнатися свіжі новини.

Як випливає зі статистичних досліджень, Америка лідирує не тільки за кількістю користувачів – саме тут створюють близько вісімдесяти відсотків вмісту. Пояснення цьому просте – п’ятнадцять років тому сервіс вперше заробив саме в США.

Зараз від американських блогерів намагаються не відстати і росіяни, наслідуючи в усьому колегам з Заходу.

Чим пояснюється популярність американців? Виявляється, блогери ютуб, знімають цікаві ідеї, що допомагають користувачам не тільки вивчати мову і певні сфери науки, але і підтримують гарний настрій смішними відеосюжетами. Додамо, що жителі Америки завжди вважали себе «начинателями» будь-якої нової справи, тому що саме на таких каналах ви знайдете масу цікавого.

Рейтинг найсильніших

Розповімо про популярних американських блогерах на ютубі, більшість з яких, напевно, відомо багатьом читачам.

Смош

Почнемо топ американських блогерів з Ентоні Падиллы і Іена Хікокса. Дует сформувався ще в шкільні роки. Виявивши в кожному талант до комедії, хлопці швидко здружилися. Почалося сходження до слави, увінчалася успіхом.

Вісімнадцять років тому Ентоні створив сайт, розмістивши на ньому відеоролики, пізніше прийняв свою участь і Ян. Через кілька років відомі американські блогери ютуба відкрили власний канал, незабаром став досить популярним.

Сьогодні у хлопців шість каналів, один з них використовується для ігрових відео, більше половини постійно доповнюються новими сюжетами. Оновлення головної сторінки відбувається по п’ятницях.

Найкращі блогери ютуба з США відомі двадцяти мільйонів передплатників.

Рей Вільям Джонсон

Список американських комедійних креативників триває. Вільям відшукує матеріали для своїх випусків в мережі Інтернет, висловлює про них власну думку. Викладаючи все з іронією, Рей підняв свій статус, почав складати пісні, знімати анімаційні ролики, радуючи шанувальників.

Вперше проявивши інтерес до ютубу, будучи студентом, Рей створив канал, який сьогодні налічує більше десяти мільйонів передплатників.

Трохи часу приділимо популярним американським каналам ютуба.

rachel’s English

Тут ви зрозумієте, як розмовляти на AmE, дізнаєтеся, яким чином вимовляються звуки, почуєте правильний акцент, уточніть порядок з’єднання слів, з’ясуйте, які ідіоми використовувати в розмовній мові і т. п.

Меттью Тайлер Оклі

Продовжимо список власників популярних американських каналів на YouTube. Цей супермодний привабливий чоловік привернув не менше восьми мільйонів користувачів. Напрямок роботи – ЛГБТК+, геї і їх права, захист підлітків, які відчувають психологічні труднощі, запобігання суїцидів, благодійність.

Хлопець і сам – відкритий гомосексуаліст, адвокат. Перший ролик був розміщений в 2007 році, і саме він приніс власнику каналу популярність. Фанатам імпонує яскрава зовнішність Меттью, блогери називають його найбільш гучним людиною. Крім відео, він розповідає про новини, навіть випустив книгу.

Увійшовши в топ 100 кращих блогерів, Тайлер настільки підняв власний авторитет, що зміг зустрітися з Бараком Обамою.

Джена Марблс

З усіх американських блогерів на ютубі вона дуже подобається дівчатам-підліткам. Конкретної тематики для викладаємо відеосюжетів не існує, але півтора десятка мільйонів передплатників знають все про життя артистки, дізнаються способи, як завойовувати хлопців і не потрапити в дурні ситуації.

Бажаючі дізнатися, як наноситься макіяж, знайдуть тут безліч корисних рекомендацій на цю тему.

Розпочала власну кар’єру на ютубі десять років тому, розмістивши відеопоради на тему «Як обдурити оточуючих, що ви чудово виглядаєте». Протягом тижня ролик переглянуло не менше 5 000 000 чоловік, після чого блогерша знайшла популярність і щотижня видавала на загальний огляд черговий випуск.

Через якийсь час її участь помітили у відеосюжетах інших блогерів, дівчина стала займатися озвучкою. Сьогодні армія її передплатників збільшилася до 20 000 000.

Accurate English

Якщо з’явилася необхідність для изучениея англійської мови, американські блогери на ютубі до ваших послуг. Вони детально розкажуть про пастки, прихованих в співзвуччях слів, назвуть характерні помилки в американському акценті, допоможуть детально розібратися з кожним звуком і поєднанням.

Бетані Мота

Двадцятирічна дівчина з Каліфорнії завоювала визнання у багатомільйонної армії підлітків, виклавши свій перший відеосюжет в тринадцятирічному віці. Ділячись корисними порадами, вона розміщувала ролики про здійснюються покупки та уроки макіяжу, вступала у спілкування з подписчицами безпосередньо, ставши однією з затребуваних в топ 10 американських каналів ютуба в 2020 році.

Основна спеціальність Бэтани, яку вона називає покликанням – дизайнер.

Мішель Фан

Ця красивица продовжує рейтинг власників американських каналів в ютуб. Б’юті-блогер абсолютно впевнена, що якісна косметика здатна зробити з будь-якої дівчини королеву. Мішель рекомендує в різних обставинах «зберігати обличчя», дає уроки макіяжу, розповідає, як створювати нові образи. Крім власного сайту, володіє фірмою.

Joey Graceffa

Якщо в житті не вистачає гумору і хочеться розважитися, рекомендуємо підписатися на канал, що належить акторові, письменникові і співакові. При п’яти мільйонів передплатників сайт налічує більше 900 000 000 відвідувань.

Коннор Джоель Франта

Чергова зірка в списку імен самих знаменитих блогерів. На зорі власної кар’єри Коннора надихнули інші власники каналів, і десять років тому він опублікував свій перший відеоролик. З тих пір блогер займається зйомками пародій, публікує виступи комедійного характеру. Кількість абонентів перевищила п’ять мільйонів чоловік.