Антон Птушкін канал на YouTube: передплатники, перегляди, зработок

Антон Птушкін канал на YouTube: хто це такий, який контент створює автор, скільки рублів в місяць заробляє канал блогера на ютубі

Канал Антона Птушкіна є одним з найбільш переглядаються на ютубі. Автор відеоблогу розповідає цікаві факти про містах і країнах, де побував сам.

Антон Птушкін канал на YouTube – це можливість поринути в атмосферу унікальних місць, дізнатися звичаї і національні особливості населення різних країн, а також насолодитися захоплюючими видами.

Хто це такий?

Антон Птушкін з ранніх років захоплювався творчістю. Найбільше він цікавився музикою, але після школи обрав цілком звичайну професію соціолога, поступивши в університет Ст. Даля.

Харизматичний хлопець все ж не став працювати по спеціальності і почав заробляти на життя ді-джеєм. Він вів весілля, вечірки, всіляко намагаючись потрапити на телебачення. Переїхавши до столиці, Птушкін зумів влаштуватися на радіо і почав вести власний проект «sunshine», який пізніше увійшов у сотню кращих за версією PROMOI DJ. Потім перспективний ведучий став директором кількох радіостанцій.

В 2015 році Птушкину вдалося пробитися на телебачення. Талановитого юнака відразу помітили і запросили брати участь у відомому шоу. Його поява в програмі «Орел і Решка» в ролі ведучого в парі з Анастасією Ивлеевой стало справжнім успіхом. Антон Птушкін побував у багатьох країнах і через деякий час пішов з програми, зареєстрував канал про подорожі на YouTube і почав викладати відео.

Канал на ютубі

Канал колишнього ведучого «Орла і Решки» є одним з найпопулярніших блогів про подорожі. Сьогодні він налічує понад 2,8 млн. передплатників, а під кожним відео набирається близько 5 млн. переглядів. Відомо, що сума, скільки заробляє Птушкін на ютубі, перевищує його дохід від участі в програмі «Орел і Решка».

Ролики Антона – це зйомки з подорожей по різних країнах і містах. Він встиг побувати в Австралії, Швейцарії, Канаді, Новій Зеландії, Саудівської Аравії і в багатьох інших куточках планети. Харизматичний автор розповідає цікаві факти про відвідуваних місцях, бере інтерв’ю у місцевого населення і ділиться захоплюючими відео.

Заробіток ютубера

Дивлячись на те, як розвивається канал Антона Птушкіна, можна з упевненістю сказати, що з «Орла і Решки» він пішов не дарма. Незважаючи на те, що це тревел-шоу є найпопулярнішим в Росії, відео на каналі Птушкіна набирає набагато більше переглядів. Відповідно, заробіток блогера після виходу з програми збільшився. Автор створює якісний і захоплюючий контент. Йому не потрібно дотримуватися цензуру, як на телебаченні, можливо, певною мірою це теж підігріває інтерес глядачів до його роликам.

Досить складно знайти точні цифри, скільки заробляє Антон Птушкін на ютубі. Автор каналу воліє не розголошувати свій дохід, проте, на одному з сервісів прибуток була оцінена в 69.1 тис. – 86.4 тис. рублів на місяць. Слід зазначити, що на каналі розміщено менше 100 відео, але це не заважає йому бути дуже популярним і помітним.

Також відомо, що Птушкін їздить на машині Смарт і сам оплачує всі подорожі. Це дозволяє зробити висновок, що грошей на життя і поїздки йому вистачає. Яким майном володіє блогер, шанувальники не знають, так як про це ніде не згадується.

Антон Птушкін – талановитий молодий чоловік. Він сам прийшов до своєї популярності і зумів перетворити улюблене заняття – подорожі по планеті — на джерело заробітку. Передплатники чекають від нього нових поїздок і атмосферних відео.