AdQuard являє собою багатофункціональний інструмент, що поєднав у собі потрібні опції, що забезпечують безпечну роботу в мережі інтернет. Він відповідає за блокування рекламних банерів, перешкоджає відвідування вірусних порталів, збільшує швидкісний режим завантаження сторінок, створює захист від інших мережевих погроз. Сьогодні розберемося, яким чином виконується блокування реклами на ютубі в Яндекс браузері.
Функції AdQuard
Від версії Віндовс 14.2 у Яндекс.браузері сформований список корисних опцій, відомий під назвою «каталог поліпшень».
У ньому близько двох десятків розширень, в число яких входить утиліта для блокування реклами ютуба в Яндекс – AdQuard.
Важливо, що софт сьогодні вважається єдиним блокувальником реклами ютуб в Яндексі, внесених в каталог. Він традиційно відповідає за безпеку в мережі.
Головне завдання розширення – блокувати банери, фишинги і трекинги. Настільки великі можливості вигідно відрізняють опцію від інших розширень браузера.
Блокувальник реклами на ютубі для Яндекс браузера повністю видаляє сліди перебування реклами, захищає від відвідування шкідливих порталів, стежить за безпечним користуванням інтернетом. У порівнянні з іншими відомими розширеннями, цей софт за обсягом споживання ресурсів більш ніж скромний.
Захист від реклами
Розширення для Яндекс браузера з блокування реклами в ютубі без слідів видаляє з сайтовых сторінок банери, блокує оголошення і з’являються вікна. Плагін здатний заблокувати рекламні ролики на ютубі і видалити їх з соціальних мереж. Попрацювавши з таким розширенням, користувач на практиці переконується, що немає нічого комфортніше, ніж серфінг без сторонніх рекламних роликів.
Безпека
Опція перевіряє веб-сайти на предмет їх знаходження в чорному списку, виявляє шкідливі та шахрайські портали, блокуючи доступ до них. Робота модуля заснована на використанні декількох баз, щодня виконується оновлення, гарантуючи високу ступінь захищеності.
Зробивши всього пару кліків, ви в будь-який момент перевірити репутацію цікавить вас сайту.
Налаштування
У розширення підключаються відповідні фільтри, задаються робочі параметри для програми із зазначенням необхідності блокувати рекламу. Надана можливість для поповнення білого списку із сайтами, на які не поширюється дія блокувальника.
Способи видалення реклами
Якщо ви не знаєте, як заблокувати рекламу на ютубі в Яндекс браузер, скористайтеся одним із методів, наведених нижче.
Перший спосіб
Виконується точне налаштування веб-браузера, алгоритм дій наступний:
- знаходимо у верхньому правому кутовому віконці знак, що складається з трьох смужок, розташованих горизонтально, натискаємо на нього, виконуємо перехід в меню;
- заходимо в розділ «додатки», перегортаємо вниз, поки не з’явиться пункт «блокування реклами»;
- активуємо Антишок і AdQuard.
Другий спосіб
Для блокування реклами в YouTube через Яндекс браузер є ще одна методика.
Після виконання всіх пунктів, зазначених у ній, виконується перезапуск програми.
До цього належить:
- увійти в меню, знайти розділ «налаштування», у віконці, що відкрилося, перейти на вкладку «безпека»;
- поставити мітки у вигляді галочок у рядків, що починаються словами «увімкнути захист від …»;
- знаходимо розділ «додатки», переходимо до пункту «безпека»;
- з’явиться три елемента, навпроти кожного з яких переміщуємо повзунок у положення «включено».
Якщо є бажання забезпечити додаткову блокування, встановлюється будь-яка з відомих рішень, одним з яких є AdBlock Plus.
Висновок
Ви дізналися два нескладних способу, як блокувати рекламу на ютубі в Яндекс браузері. Опція працює на безкоштовній основі, в два – три кліка видаляючи рекламні вставки назавжди. На жаль, користувачі відзначають, що на певних порталах деякі оголошення з рекламою все ж з’являються повторно.