Бот для накрутки YouTube: переглядів, передплатників каналу

Бот для накрутки YouTube: як завантажити програму безкоштовно, замовити дешево, як заробити на ютуб з допомогою коментарів

Трапляється, що цікавий відеоканал не приваблює аудиторію, і його слід підштовхувати до подальшого розвитку. Для цього використовують спеціальні програми, що виконують накрутку. Пропонуємо зрозуміти, як працює бот для накрутки на YouTube, уточнити правила поводження з таким програмним забезпеченням, розглянути його переваги і негативні моменти.

Відомі ресурси

Накручувати число підписантів на відеоканал – справа нудне і одноманітне. Але процес можливо автоматизувати, задіявши відповідні програми.

Слід пам’ятати, що всі сайти і інші сервіси, що застосовуються в накрутці, поділяють на ресурси, накручують ботів автоматично, і функціонуючі з реальними користувачами.

найвідомішими є:

  • Qcomment. Спеціалізація даного сайту – коменти. На ньому можлива реєстрація в якості замовника і створення нового завдання, змушує глядачів підписуватись на канал і залишати коментарі;
  • VKTarget. Нагадує попередній ресурс, допомагає в заробіток не тільки за допомогою коментарів та лайків, але і оформляє користувачам вказівки, пов’язані з профільної підпискою в соцмережах;
  • Boss Like. Приклад сервісу, що дозволяє просувати акаунти в мережах. Робота заснована на принципі лайків та коментарів. Після виконання завдань нараховують бали, витрачаються на розкрутку;
  • Soc Like. Дворівнева реферальная програма допомагає не тільки виконати накрутку переглядів на youtube безкоштовно, вона забезпечує заробіток від п’яти до двадцяти відсотків (залежить від здійснюваних рефералом дій);
  • Smo Service.media. Спеціалізація сервісу – просування в популярних соціальних мережах. Сайт працює цілодобово, забезпечуючи накрутку ботів передплатників на ютубі дешево. Він покращує активність, надає послуги по підписці;
  • SMMYT. Онлайн – сервіс, створений для розкрутки у відомих соцмережах. Забезпечує підтримку з більшістю відомих майданчиків, пропонує більше дев’яноста послуг, пов’язаних з накруткою, переглядами, репостами, підписками, підняттям в Топі і т. п.;
  • V-Like.ru. Якщо боти для накрутки каналу на ютубі відсутні, даний сервіс надасть допомогу в просуванні по соціальним мережам. Кожен учасник є реальним користувачем, вчиняє дії, залишає лайки у відповідності з заданими умовами. Для замовників передбачені консультації на безкоштовній основі.
  • Piar4You.com. Якщо накрутка передплатників на ютубі можлива без ботів, допоможе цей майданчик, що працює з 2016 року. Розцінки такі: замовлення на перегляди – від 149 до 169 рублів за кожну тисячу, накручування лайків – 65 крб. за сотню коментів – 50 /100. За кожен десяток користувачів, які підписалися платять 36 рублів;
  • SmmBooster. Сервіс, що забезпечує накрутку активності в соціальних мережах. Функціонує з 2018 року, забезпечує просування по майданчиках в автоматичному режимі, працює з ВК, Ютуб, Инстраграм і Фейсбук. Користуючись ним, ви накручуєте лайки і коментарі, збільшуєте кількість переглядів, охоплюєте велику аудиторію глядачів.

Працюючи з VKTarget і Boss Like, лайки з записів не знімаються, від профілів в соціальних мережах не відписуються, інакше аккаунт можуть заблокувати.

Боти для накрутки

Використовуючи ботів, накрутка передплатників на ютубі виконується безкоштовно. Наведемо приклади програм, якими можна скористатися в подібних цілях.

Ytmonster

Основна перевага бота для накрутки переглядів на YouTube – безкоштовний обмін передплатниками, коментарями, лайками. Крім того, установка сервісу не потрібно, щоб почати роботу, потрібно завантажити Net.Framework.

Llizium Bot

Даний ресурс функціонує з Ютубом, Твіттером, Инстраграм. Його достоїнством вважається накрутка передплатників ботами з декількох акаунтів ютуба одночасно і безкоштовно, застосування для реєстрації проксі-серверів.

Kru Tube

Бот створювався для роботи на ютубі. Реєстрацію перед роботою проходити не потрібно. Є певні переваги – переходи на ролики соціальних мереж. Програмне забезпечення використовується і стримерами.

Робимо висновки

Канали, оперативно набирають аудиторію, ризикують потрапити до ютубу у «немилість». Банів ще не було, але відеохостинг видаляє «мертві душі», якщо вони не дають додаткових переглядів і не виявляють іншого активності.

Якщо використовувати Python бот для накрутки переглядів на YouTube, або завантажити іншого бота для накрутки, заробітку вони не принесуть – дохід надходить після переглядів, а не за збільшення аудиторії передплатників.

Якщо шукаєте варіанти, як заробити передплатників на YouTube без накрутки, скористайтеся послугами офіційних сервісів.