Ютуб вважають соціальної видеоплощадкой, так як крім переглядів роликів тут передбачено спілкування з глядачами. Такий варіант можливий через коменти, що залишаються під сюжетами. Але іноді виникають проблеми, і користувачі задаються стандартним питанням – чому не можу залишити коментар на ютубі? Розглянемо першопричини цього і спробуємо розібратися, чи є обхідні шляхи.
Причини проблеми і способи їх вирішення
Розберемося в ситуації, коли не вдалося опублікувати коментар на ютубі.
Трапляється таке відразу після того, як користувач натискає клавішу «відправити».
Якщо не відправляються коментарі в ютубі, це означає одне – зробивши спробу обговорити відеосюжет автора, ви помітили помилку, яка тепер почне проявлятися на інших записах. Зникає навіть можливість відписуватися на повідомлення глядачів через «Творчу студію».
Проблема позначається так – висвічується текст, взятий фон червоного відтінку, «не вийшло написати коментар».
На наступній спробі повідомлення повертається, і необхідно для початку зрозуміти, в зв’язку з чим виникла така ситуація.
Заблокували профіль Гугл плюс
Відеохостинг пов’язаний з гугловським аккаунтом безпосередньо, і, якщо до нього застосовані певні санкції, це миттєво відображається на профілі.
Коли не вдалося залишити коментар в ютубі, потрібно провести перевірку власного облікового запису в Гуглі.
Дійте наступним чином:
- відкрийте основну сторінку пошукової сервісної системи від Гугл;
- пройдіть авторизацію. Щоб виконати цю процедуру, натисніть «увійти», вкажіть свої дані, використовувані при реєстрації;
- клікніть по профільної іконці, яка з’являється замість кнопки «увійти»;
- відкриється меню, в якому вибираємо пункт «аккаунт Гугл». Якщо ви завели кілька облікових записів, вибір робиться на користь того, де є облікова ютубовская запис;
- увійшовши у свій обліковий запис, другий раз клікніть по іконці профілю і скористайтеся для переходу посиланням «профіль Гугл плюс».
Якщо він у порядку, по закінченню виконання перерахованих дій завантажується сторінка Гугл плюс. В іншому випадку з’являється віконце з застереженням, що акаунт схильний блокування. Ось вам перший відповідь на питання «чому я не можуть залишати коментарі на YouTube», — проблема полягає в блокуванні.
Щоб зняти її, направляється письмове звернення в службу технічної підтримки. У ньому необхідно довести, що обліковий запис, яку ви завели, помилково поставили на блокування.
Порушені права автора та правила спільноти
Ютуб вважається комерційним проектом, так що для його використання діють певні правила, за порушення яких призначається покарання. Якщо вам почали надходити скарги, велика ймовірність того, що залишити коментар не вийде. Щоб упевнитися в цьому, виконується перевірка у Творчій студії:
- переходимо на головну сторінку хостингу, тиснемо на власний профіль, попередньо пройшовши авторизацію;
- відкриється меню, в якому вибираємо розділ «творча студія»;
- переходимо на класичну версію, для чого натискаємо клавішу «класичний інтерфейс»;
- відкривається діалогове віконце, в якому задіюється клавіша «пропустити»;
- натискаємо на панелі збоку кнопку «канал».
Після виконаних дій ви опинитеся в меню, де знайдете статус профілю. Тут є пара колонок, що означають правильність дотримання прав автора і вимог співтовариства. У них розташовуються смайлики, виділені червоним кольором. Якщо все виглядає саме так, причина, яка змушує вас задаватися питанням «чому я не можу написати коментар на ютубі», криється не в цьому.
Але якщо ви продовжуєте розбиратися, з якої причини не можу залишити коментар на YouTube, зверніться за допомогою в технічну підтримку, щоб оскаржити надійшла на вас скаргу.
Є другий варіант вирішення проблеми – почекайте тридцять днів, після закінчення яких репутація на хостингу відновлюється автоматично.
Порушені налаштування коментів
Розглянемо ще один варіант, чому користувачі не можуть відповісти на коментар в YouTube. Коли створюється відеоканал, налаштування відкориговані, коменти під відеосюжетами писати можна. Але за час роботи юзер мимоволі вносить правки, після чого мучиться, «чому не можу відправити повідомлення».
Все, що потрібно в такому випадку – провести перевірку та внести зміни:
- входимо в підрозділ «творчої студії», відомий під назвою «спільнота»;
- перегортаємо сторінку вниз;
- знаходимо пункт «налаштування за замовчуванням», міняємо параметри;
- повертаємося до верхньої частини сторінки, тиснемо кнопку «зберегти».