Чому не встановлюється ютуб: на планшет на телефон

Чому не встановлюється ютуб: як виконати установку програми з Плей Маркету на смартфонее, дитині на дитячий акаунт у YouTube

У роботі хостингу на будь-якому пристрої трапляються неполадки як внутрішнього, так і зовнішнього характеру. Зовнішні причини викликані блокуванням або технічним обслуговуванням серверів, з ними все й так ясно. Сьогодні поговоримо про те, чому не встановлюється ютуб.

Ютуб не відкривається

Чому не виходить встановити додаток YouTube? Для початку переконайтеся, що з інтернетом все нормально, для чого відкрийте будь-який інший сайт. Якщо установка не виконується, вимкніть секунд на десять роутер, активуйте його повторно, спробуйте перейти на сайт. Якщо все в порядку, і проблеми пов’язані виключно з відеохостингом, переходимо до другого етапу.

Трапляється, що причиною відсутності ютуба є проблеми з гугловський серверами, якими б надійними вони не здавалися. Доведеться перевірити, чи відчувають труднощі з хостингом інші користувачі. З цією метою пробуйте увійти на сайт, крім ПК, через смартфон. Якщо мобільний додаток доступно — причина у вашому провайдера. Отримавши повідомлення від сервісу, що ютуб недоступний, почекайте якийсь час і повторіть спробу входу. У разі, коли ви відчуваєте проблему, рухайтеся далі.

Розбираючись, чому ютуб не встановлюється на планшет або інший пристрій, перевірте роботу відеохостингу у вашому регіоні. Ймовірно, портал тимчасово піддався блокування.

Введіть у пошук youtube.com натисніть кнопку «enter», потім – «карта збоїв». Перед вами з’явиться інформація, в яких країнах виникли аналогічні проблеми.

Як встановити ютуб? Спробуйте використовувати браузерне VPN-розширення програми для Android або iOS, що забезпечують доступ до сервісу.

Правда, в таких випадках швидкість залишає бажати кращого.

Браузер не показує відео з ютуба

Продовжуємо розбиратися, чому ютуб не встановлюється на телефон або ПК. Уявіть, що ви виконали вхід на сайт, але побачили чорний екран, або постійно обертається індикатор або ще щось. Зробіть найпростіше дію – поновіть сторінку, іноді це спрацьовує.

Що робити, якщо такий прийом не допоміг? Трапляється, що браузер не зміг закритися штатно. У цьому випадку запускаємо диспетчер завдань, вибираємо опцію «зняти завдання», відкриваємо браузер повторно.

Пробуємо універсальний метод, що допомагає у вирішенні багатьох завдань – відключаємо пристрій і перезапускаємо його через дві – три хвилини.

В подібних ситуаціях можна вдатися до заходів додаткового характеру:

  • оновити браузер, тому що старі версії часом не справляються з відтворенням відео;
  • почистити кеш і куки;
  • відкрити вкладку, скориставшись режимом «інкогніто»;
  • активувати Java Script.

Проблеми з ютубом на смартфоні

Чому не встановлюється ютуб на телефон дитини або дорослого користувача? В першу чергу вимикаємо і активуємо повторно Wi-Fi і мобільне з’єднання. Якщо проблема пов’язана з інтернетом, то подібним дією ви позбудетеся від неї. Можна включити і знову вимкнути режим польоту.

Якщо YouTube все одно не встановлюється на дитячий або інший аккаунт, спробуйте виконати підключення через сторонню мережу.

Проблема з ютубом і іншими додатками виникає, коли встановлена операційна система застаріла.

Оновлюється вона наступним чином: відкривається розділ «система, вибирається пункт «додаткові параметри», в ньому знаходиться «оновлення системи». Ці кроки виконуються на Андроїд. Для iOS все виглядає дещо інакше: з «налаштувань» потрапляємо в «основні», де і вибираємо «оновлення програмного забезпечення».

Намагаємося відкривати ютуб у браузері. Як правило, для таких цілей використовують мобільну версію Chrome.

Якщо ютуб не встановлюється навіть з Плей Маркету, спробуйте оновити програму. Увійдіть в Гугл Плей або App Store, переконайтеся, що встановлена ютубовская версія є останньою.

Важливе значення мають правильно виставлені час і дата – все має збігтися з даними гуглівського сервера.

Рекомендації по виявленню джерела проблеми

В більшості своїй збої з’являються з-за змін в системних параметрах, після перепрошивки, завантаження гугловських прог, видалення або переустановлення програм.

Схожість проблем спостерігається в різних програмах. Уявіть, що деякі марки телефонів купуються за кордоном і в більшості своїй призначаються для китайського ринку. А там, як відомо, гуглівського сервіси не працюють.

Якщо ютуб не встановлюється, спостерігаються мимовільні вимикання, перезавантаження або зависання, помилки, відсутність доступу до деяких функцій системи, все це побічно підказує, що збій стався безпосередньо в додатку.

Якщо проблема ховається в налаштуваннях мережі або пов’язаний з доступом до інтернету про це повідомлять наступні ознаки:

  • з’являються збої після внесених в параметри змін або підключення пристрою до мережі стороннього провайдера;
  • доступ до інтернету зникає і в інших програмах;
  • знижується швидкісний режим інтернету, про що говорить некоректне відтворення відеороликів.