Чому пішов Ивангай з ютуба: пропав, кинув, перестав знімати відео

Чому пішов Ивангай з ютуба: куди зник, подівся блогер EeOneGuy, коли повернеться на YouTube, з-за чого вирішив зробити паузу в творчості

Любителі інтернету часто задаються питанням, чому пішов Ивангай з ютуба. Виявляється, молодий і талановитий український музикант, широко відомий в інтернеті, вирішив зробити паузу у творчості для отримання освіти. Таке рішення представляється виправданим та розумним.

Біографія виконавця

Майбутній блогер народився на світ в невеликому українському селі Олександрія в Дніпропетровській області. Про дитинство та юність Івана Рудского відомо наступне:

 • батько хлопчика — ветеринар, мати — економіст;
 • хлопець ріс у багатодітній родині, у нього є дві молодші сестри;
 • у школі селища Інгулець (туди переїхали батьки Івана незабаром після її народження) хлопчик навчався на «відмінно» і демонстрував зразкову поведінку;
 • у шкільні роки Рудської охоче виступав на музичних заходах і вечірках, виконуючи пісні власного твору.

Коли Іван закінчив школу, то за порадою батька вступив в Дніпропетровський вуз на математичний факультет, але незабаром кинув навчання, зробивши вибір на користь блогерства і музичного самовираження. Успіх не змусив себе довго чекати.

Справжнім хітом стала пісня «Моє серце» у виконанні талановитого українця. За добу ролик переглянули 5 мільйонів користувачів інтернету.

Шлях до успіху

У 2013 році молодий чоловік створив свій канал з назвою EeOneGuy на ютубі для того, щоб ділитися з користувачами своєю творчістю. Можна виділити наступні важливі події в кар’єрі блогера:

 • участь у масовій рекламної кампанії фірми Lenovo в 2015 році;
 • виконання головної ролі в популярній кінострічці «Зламати блогерів» в 2016 році;
 • привласнення символічної «діамантової кнопки» від Ютуба в тому ж році;
 • участь у фестивалі японської культури в Росії в 2017 році в якості спеціально запрошеного гостя.

В 2016 у періодичному виданні «Коммерсантъ Гроші» з’явилася стаття про те, що Ивангай за «кривляння перед камерою» заробляє триста тисяч доларів в рік. Однак офіційне підтвердження цієї інформації немає.

зараз У відомого блогера близько 13 мільйонів передплатників. Це віддані шанувальники його творчості, уважно стежать за кожною новою піснею. Для залучення нових прихильників співак часто використовують нестандартні методи: жарти і фокуси, спілкування у прямому ефірі. За даними соціологічних опитувань, музикою Ивангая в основному захоплюються дівчата 14 — 16 років. Саме їм цікаво, куди подівся блогер і чому перестав знімати відео на ютуб.

Причини відходу

В 2017 році Рудської на піку популярності зник з усіх соціальних мереж і перестав випускати нові ролики. Шанувальники відразу задумалися про те, чому Ивангай не знімає відео на YouTube, здогади були різними. Однак на питання, куди пропав блогер, є конкретний і чіткий відповідь.

За словами самого ютубера, він вирішив віддати перевагу освіта творчості, тому що хоче спробувати себе в новому амплуа. Можливо, враження від навчання знову надихнуть музиканта на виконання і написання власних пісень.

Навчання у вузі

Ми з’ясували, чому Ивангай пішов з ютуба.

Про навчання музиканта відомо наступне:

 • Ивангай вступив у Варшавський університет на факультет електроніки та інформаційних технологій;
 • Молодий чоловік вибрав англійську групу;
 • Ивангай хотів отримати освіту саме в польському вузі з побоювань, що в Росії його навчанні будуть заважати шанувальники.

Таке рішення викликало неоднозначну реакцію. Деякі передплатники схвалили вибір блогера, навіть не знаючи, чи повернеться він знову на хостинг. Інші, навпаки, висловили своє щире засмучення, засмутившись з-за того, що у музиканта більше не буде часу на творення нових композицій. Вони дивуються, чому Ивангай кинув ютуб, вважаючи, що поєднувати навчання і блогерство нескладно.

Ще одна ймовірна причина зникнення ютубера полягає в тому, що у всіх зірок інтернету рано чи пізно починається спад популярності, на зміну приходять нові особи. Відчувши зниження інтересу до своєї персони, співак вирішив вибрати більш надійну роботу, для чого вступив до вузу.

Ще одна версія — порівняно дешева вартість вищої освіти Польщі порівняно з Росією і Україною. Сам виконавець ніяк не коментував свій вибір. Він лише оголосив шанувальникам про те, що має намір вчитися і здобувати спеціальність, яка стане в нагоді в житті, і таке рішення заслуговує поваги.

Надія на повернення

В даний момент всі знають, в якому році Іван Рудської пішов з ютуба, але невідомо, чи повернеться він до блогерству. Принаймні, сам молодий чоловік про це нічого не говорить. Тому шанувальникам залишалося тільки будувати припущення з приводу того, коли Ивангай повернеться на ютуб.

І ось навесні 2020 року, до радості численних передплатників на каналі з’явилося нове відео – Іван повернувся на ютуб і розповів, що за час відсутності удосконалював майстерність за створення композицій, а також продемонстрував свої здібності і створив музику з мемів. Сюжет відразу ж набрав більше п’яти мільйонів переглядів. Фанати каналу сподіваються, що їхній кумир Ивангай повертається на простори інтернету.

Творчість блогера рекомендується всім шанувальникам музичного жанру EDM. Іван Рудської оригінально інтерпретує його, додаючи тенденції інших музичних течій.