Чому в ютубі не відкриваються посилання на Android, на телефоні

Чому в ютубі не відкриваються посилання: чому не виходить, не вдається пройти за адресою в YouTube на Айфоне, смартфоні, Андроїд, як зберегти

Відеохостингів в інтернеті багато, але заслуженою популярністю користується ютуб, що належить Гуглу. На цьому проекті можна не тільки розміщувати свої відеоролики і переглядати сторонні сюжети, але і отримувати за це кошти. На жаль, сайт не завжди спрацьовує ідеально, і навіть з ним трапляються проблеми. Приміром, серед користувачів часто виникає питання: чому в ютубі не відкриваються посилання? Спробуємо розібратися з причинами і заодно з’ясуємо, яким чином усувається проблема.

Як відкривається посилання

Перш, ніж почати розбиратися, чому не виходить пройти по посиланню в ютубі, розглянемо, яким чином виконується їх відкриття. Алгоритм такий:

 • заходимо в розділ «налаштування»;
 • натискаємо пункт «додатки»;
 • вибираємо «youtube»;
 • у розділі «додатково» тиснемо «відкривати за замовчуванням»;
 • знаходимо «відкривати підтримувані посилання», натискаємо підпункт «відкривати в цьому додатку». Якщо такий варіант обраний, натискаємо щось інше, приміром – «завжди запитувати».

Посилання не відкривається – чому?

Отже, чому не працює посилання на ютубі? Уявіть, що вам надіслали адреса відеосюжету, але відкрити його ви не змогли. Причинами такого явища вважаються:

 • відсутність з’єднання з інтернетом. На жаль, таке трапляється, доведеться перевірити, чи все в порядку зі зв’язком;
 • буває, що ютуб не переходить за посиланнями у визначеному браузері. Виконайте перевстановлення, скористайтеся іншим браузером;
 • посилання на відеоролик відкривається завдяки наявному Abode Flash Player, скачати який можна на ліцензійному сайті Abode. Утиліта надається на безкоштовній основі.
 • велика ймовірність того, що на вашому комп’ютері з’явився вірус. Активуйте антивірусну програмку, виконайте чистку файлів, перезавантажте ПК;
 • багато програм, що захищають від шкідливих сайтів, що мають вбудований брандмауер, який перекриває доступ до деяких сайтів. Можливо, ютуб опинився в їх числі;
 • в теорії можливо, що сервер перевантажений, і продемонструвати відео не здатний. У цьому разі відкриття і завантаження за посиланням повинні забезпечуватися;
 • провайдер іноді цілеспрямовано блокує шлях до веб-ресурсів;
 • є мізерний відсоток ймовірності того, що з певних причин перестав функціонувати ютуб. Рідко, але трапляється і таке.

Іноді перераховані ситуації впливають на те, що посилання з ютуба просто не відправляється.

Поговоримо про смартфонах

Відомі випадки, коли через комп’ютер посилання відкривається, але при спробі повторити операцію на мобільному телефоні виникають труднощі.

З цього приводу у користувачів виникають типові питання, на які постараємося дати докладні відповіді.

Чому не вдалося відкрити посилання у YouTube на Android? Якщо до пристрою прив’язано кілька акаунтів, посилання на Андроїд в не завжди відкриваються. Необхідно перевірити на відповідність даним програми та сайту – робочий аккаунт повинен бути один.

Можливо, доступ до вашої посиланню обмежений, відповідно, на телефоні її відкриє не кожен аккаунт.

Що робити, якщо Айфон не відкриває відео в ютубі за посиланням? Спробуйте скасувати запит «відкрити сторінку в ютубі», скористайтеся мобільною версією сайту або видаліть ютубовское додаток, якщо користуєтеся їм рідко.

Чому не відкриваються посилання з ютуба на Алиэкспресс? Ймовірно, у вас активований блокувальник реклами. Деякі з них такі посилання блокують.

Як зберегти з ютуба на телефоні? Відкрийте браузерне меню, знайдіть розділ «копіювати посилання». З’являється повідомлення, що копія виконана в обмінному буфері.