Чому відео на ютуб завантажилося тільки 360: в поганому, низьку якість

Чому відео на ютуб завантажилося тільки 360: що робити, якщо ролик на YouTube заливається, завантажується, показується в іншому дозволі

Одним з питань, які часто виникають на форумах, є обговорення поганої якості відео. Всі бажають насолоджуватися переглядом сюжетів, але можливо це не завжди. Спробуємо розібратися, чому відео на ютубі завантажилося лише 360.

Пред’являються до завантаження вимоги

Перш, ніж почати розбиратися, чому відео в ютубі завантажується в поганій якості, розглянемо, які дії повинні виконуватися при викладанні контенту:

 • прописуємо назва відеоролика. У рядку повинен бути передбачений ключевік, виводить ролик на перші позиції списку;
 • додаємо опис. У першому реченні вписуємо ключові слова;
 • встановлюємо значок. Завантажується картинка 1 280 720 пікселів, взята на жорсткому диску;
 • задаємо анотації. До опублікування відео піддається оптимізації, в процесі якої вводять опис і підказки, щоб полегшити роботу з мобільними додатками. В одному ролику повинно бути не менше п’яти підказок у вигляді посилань на сторонні сайти або відеоканали;
 • додаємо ролик в плейлист. На даному етапі відкривається доступ, складається і опубліковується в Гугл повідомлення;
 • відкриваємо і переглядаємо відео. Це необхідно для виявлення та усунення допущених помилок.

Причини відсутності завантаження відео та заходи щодо їх усунення

Продовжуємо розбиратися, чому ютуб показує відео в поганій якості. Проблеми, пов’язані з завантаженням, викликані найчастіше наступними причинами:

 • немає стабільної зв’язку з інтернетом. Така проблема виникає рідко, але для перевірки відкриваємо інші сайти. Якщо все працює штатно, продовжуємо діяти;
 • спрацьовує антивірусна програма або файрволы. Щоб визначити таку причину, доведеться скидати налаштування до заводських. Якщо ці дії не представляються можливими, програма перезавантажується або деактивується.

Звертаємо увагу, що в момент видалення компонентів з’являються складнощі, пов’язані з пошкодженнями певних файлів.

 • дані передаються з невеликою швидкістю. Оцінюється швидкісний режим через онлайн-сервіс, знайдений за допомогою системи пошуку;
 • відсутній Flash Player. Якщо цієї програми немає, ролик не запуститься і не відкриється. Заходимо на портал розробника, вибираємо потрібну прогу, виконуємо її установку.

Усунення перерахованих проблем гарантує коректний запуск відеосюжету.

Що робити, якщо завантаження відео не більше 360

Розберемося, чому якість відео на ютубі тільки 360 пікселів.

Для перегляду завантаження ролика на каналі у високому дозволі почекайте декілька хвилин. Це час необхідно не стільки для скачування ролика, скільки для його подальшої обробки – особливість полягає в тому, що в процесі завантаження кожен сюжет конвертується під формат «внутрішній».

Якщо ви завантажили на ютубі відео в 4к, а показує тільки 360, пам’ятайте, що спочатку воно доступно виключно в низькому показнику дозволу. Звідси випливає відповідь на питання «чому заливає відео тільки в 360». Крім того, відразу після завантаження ролика вибір відповідного дозволу залишається недоступним.

Якщо ви завантажили відео на ютубі, а воно всього 360 пікселів, почекайте. Коли файл невеликий, готовність ролика до нормального перегляду настає через десять – п’ятнадцять хвилин з моменту завершення завантаження.

Нагадаємо, що відеохостинг трохи погіршує якісні характеристики в момент скачування, що пояснюється особливостями стиснення кодеком внутрішнього типу.

Щоб початковий варіант суттєво не постраждав, користуються стандартними співвідношеннями сторін під час запису ролика. Сучасний хостинг дає можливість вибору декількох варіантів дозволів для перегляду.

Якщо при завантаженні відео на ютубі якість не перевищила 360, не сподівайтеся, що воно конвертується в ролик з високою роздільною здатністю.

Відповідаючи на питання, чому на YouTube відео заливається в поганій якості, нагадаємо, що на остаточний результат впливають наступні фактори:

 • показники дозволу джерела;
 • співвідношення сторін джерела.

Щоб змінити якісні характеристики ролика, слід відкрити вікно налаштувань ютубовского плеєра, позначеного знаком «шестірня». Відкривши ролик з персонального комп’ютера, користувач встановлює на якість весь матеріал за замовчуванням – у запропонованих варіантах дозволів визначає відповідний, або робить це для кожного відео окремо. Для версії ютуб, яка використовується в мобільних пристроях, така опція не передбачена.

Проблема, чому відео на ютубі завантажилося в поганій якості, в більшості випадків вирішується сама по собі. Якщо ви завантажили відео, але вибір його якісних показників залишається недоступним, пройшло мало часу.

В той момент, поки ролик конвертується ютубом під внутрішній формат, продумайте інші важливі питання, попрацюйте над просуванням відеоканалу.

Не варто забувати, що кожну секунду на відеохостинг публікують тисячі відеороликів, і поки сюжет пройде конвертацію, буде потрібно багато часу на очікування своєї черги. До речі, на неї впливає рівень завантаженості ютубовскіх серверів.

Якщо на наступний день ролик на ютубі залишився в поганій якості, зверніться до співробітників технічної підтримки.

Немає завантаження відеоролика – у чому причина?

Окрім того, що відео на ютубі завантажується в 360 пікселів, відомі випадки, коли цей процес взагалі не відбувається. В якості основних причин виділяють збої в з’єднанні з інтернетом і несправності в пристрої.

Про відсутність запуску відеоролика або переривання його перегляду сигналізують наступні повідомлення:

 • допущена помилка;
 • помилка при відтворенні, повторіть спробу.
 • втрачено з’єднання з сервером;
 • відеоролик недоступний.

Висновок

Ми розібралися, чому відео завантажується в поганій якості. Не витрачайте час на марні дії, використовуйте наведену вище інформацію, щоб привести все у відповідність.