Чому відключені коментарі в ютубі: в Опері, на дитячих каналах

Чому відключені коментарі в ютубі: куди поділися коменти до відео, що робити, якщо не працює кнопка, яким чином уникнути фільтрації

У березні минулого року відеохостингом було прийнято рішення на введення нового правила – користувачів позбавили кнопки «залишити коментар». Офіційна версія, чому відключені коментарі в ютубі – бажання захистити дітей від негативного уваги з боку педофілів. З цією метою на відеороликах активований спеціальний алгоритм для розпізнавання дітей.

Причини прийняття такого радикального вирішення

Передумовами, чому на ютубі відключені коментарі до відео, є:

  • невдоволення, що виражаються рекламодавцями, які виробляють дитячі товари. Деякі відомі компанії відмовилися від реклами на великих відеоканалах у зв’язку з негативними коментарями, часто носять сексуальний характер;
  • коментар може психологічно травмувати дитину і його батьків;
  • під відеороликом, призначеним для дитячого перегляду, педофіли залишають повідомлення з посиланнями на ресурси, що підлягають забороні.

Ютуб, що розпізнає відеосюжети з участю маленьких дітей, вимикає функцію написання коментів в автоматичному режимі.

Разом з цим змінився підхід до «впізнаваності» повідомлення провокаційного характеру. Хостинг і раніше видаляв негативні висловлювання у великих кількостях, але зараз їх кількість істотно збільшилася. Розробники передбачили можливість стирати всі відгуки, залишені неблагонадійними користувачами.

Які відеоролики залишилися без коментарів

Розбираючись, куди поділися коментарі на ютубі, деякі блогери намагаються захистити власні відео відключення від такої опції, що представляє собою непоганий спосіб отримання глядацької вдячності. Коммены підказують, про що знімати чергове відео, які теми воліють переглядачі, чого слід уникати в подальшому.

Розбираючись, чому відключають коментарі до відео на ютубі, нагадаємо, що сьогодні піддаються цензурі ролики для молодшого дитячого віку (до восьми років). Проте представники сервісу запевняють, що в недалекому майбутньому під дію цього правила потраплять записи, призначені для більш старших дітей.

Проведені експерименти довели, що в більшості випадків це ролики з дівчатками.

Чому ютуб відключає коментарі? Виявляється, головні героїні часто зображують із себе дорослих жінок, вбираються, користуються косметикою, рухаються не так, як їх однолітки. Досить часто такі сюжети опубліковують дорослі, сподіваючись на популярність і численні захоплення. Тому не слід дивуватися, якщо до всіх подібних відео в ютубі раптово відключилися коментарі.

Чому ще ютуб відключає коменти на дитячих каналах?

Хостинг рандомно захищає ролики, на яких зняті новонароджені.

В першу чергу кнопка в ютубі, щоб залишити коментар, не працює під сюжетом з голеньким дитиною, але під відключенням виявляються і сюжети з дітьми в одязі.

Канали для дітей повністю позбавлені можливості на отримання відповідної реакції з боку глядачів. Під забороною коментарі навіть для тих роликів, де діти з’являються лише на кілька секунд.

Вважається, що такі радикальні заходи не позначаться на монетизації негативно.

Помилки ютубовского алгоритму

У людей низького зросту виникає питання – чому на моєму каналі в ютубі відключені коментарі? Проблема в тому, що хостинг не здатний відрізняти дітей від людей невисоких людей.

Яким чином уникнути фільтрації?

Що робити, якщо відключені коментарі на YouTube? Пропонуємо ряд правил, які допомагають обійти блокування:

  • знімайте відео з дітьми з присутністю себе або інших дорослих родичів;
  • одягайте малюка у відповідності з його віком, не оголяйте його ніжки, животик і плечі;
  • знімаючи дитини, не забувайте про загальний план – охватывайте вулицю, перехожих, будівлі і т. д.;
  • проводите ретельну модерацію всіх коментарів, залишених під вашими відеосюжетами.

Не працюють коментарі на ютубі в Опері не на всіх дитячих каналах – для великих проектів таке право збережено.

Але власники зобов’язані постійно перевіряти розміщуються повідомлення, знижувати рівень неприйнятного поведінки в коментах.