Чому ютуб не працює у фоновому режимі: YouTube Premium, опція «фон»

Чому ютуб не працює у фоновому режимі: як усунути несправність, перевірити термін підписки, налаштування, оновити версію додатка

Прослуховування музичних творів у режимі «фон» можливо при наявності мобільного юутубовского програми, коли користувач оформив передплату на Ютуб Преміум. Періодично в її роботі виникають проблеми, і користувачі цікавляться, чому ютуб не працює у фоновому режимі, яким чином усувається проблема.

Як усувати несправність

Почнемо розглядати причини і способи усунення виникаючих відмов.

Перевіряємо термін передплати

Для початку переконайтеся, що дію послуги не закінчено. Щоб виконати це, увійдіть в мобільну версію програми, клацніть по профільному фото, перейдіть в розділ «платні послуги», задійте пункт «управління підписками».

Якщо підписка на Ютуб Преміум оформлена повторно, коли колишня припинила свою дію, доступ до збережених відеороликів ви отримаєте через деякий час.

Щоб почати перегляд якого-небудь відеосюжету, натисніть на значок з трьома точками і виберіть розділ «повторити завантаження».

Перевірка підписки на доступність в регіоні

Якщо з фоновим прослуховуванням ютуба виникли проблеми, перевірте, чи відкритий у вашій країні доступ до оформлення передплати на Ютуб Преміум.

Перевіряємо налаштування

Як тільки ютуб перестав працювати у фоновому режимі, уточніть, активована така опція.

Оновлення програми

Переконайтеся, що на пристрої додано додаток актуальної версії. Для цього скористайтеся послугами спеціального магазину.

Звертаємо увагу, що сучасні смартфони та інші гаджети, для яких відновлювалися заводські варіанти налаштувань, використовують старі варіанти додатків.

Перевірка інтернетівських налаштувань

Щоб з’ясувати, чому YouTube не працює у фоновому режимі, доведеться перейти в чернетку з налаштуваннями і уточнити, чи підключена опція «фон» в ютубовском додатку.

Дії додаткового характеру

Якщо мобільний гаджет довго функціонує без зупинки, робота YouTube Premium у фоновому режимі може порушитися через недостатність ресурсів. Для виправлення ситуації закрийте програму і активуйте його повторно, або виконайте перезавантаження пристрою.

Перевіряємо швидкісний режим інтернетівського з’єднання. Wi-Fi має передавати дані по 3Мбит в секунду, крім нього, рекомендується користуватися мобільними мережами 3 (4) G або LTE.

Якщо перегляд YouTube у фоновому режимі не представляється можливим, переконайтеся, що на них не варто блокування, для чого доведеться виконати перехід в налаштування гаджета.

При наявності блокування робота програми стає нестабільною, дані з мережі не надходять.

Для оптимізації роботи дайте дозвіл на показ повідомлень на рівні операційки. Якщо необхідність такої інформації немає, зайдіть у налаштування і вимкніть «повідомлення».

Коли все перевірено, але вікно фонового режиму ютуба залишається в неробочому стані, зверніться за допомогою до співробітників технічної підтримки.

Для цього повідомте, коли перервалося відтворення — відразу після згортання програми або дещо пізніше. Вкажіть текстову частину повідомлень про відмову, що з’являються з моменту повторного відкриття програми.