Де коментарі в ютубі: читати, дивитися, зайти

Де коментарі в ютубі: як побачити повідомлення в мобільній версії програми, з телефону Андроїд, Айфон, смартфона, на телевізорі

Всіх, хто користується популярним хостингом, цікавить питання: де коментарі в ютубі від інших глядачів. Знаючи всі зміни сервісу і пов’язані з цим особливості, знайти коменти просто на будь-якому пристрої.

Ютубовские зміни

Крайніми нововведеннями ютуб полегшив порядок написання та перегляду коментарів. Для користувача відкрилися певні можливості:

  • над переліком почали з’являтися повідомлення від автора ролика, відомих людей і переглядачів. Вони дозволяють оперативно знаходити цікаву інформацію із загального потоку висловлювання;
  • додався вибір користувачів, здатних переглядати коменти через комп’ютер або мобільний телефон. Доступ до такої функції отримали всі автори відеороликів. У число сторонніх переглядачів входять обрані глядачі або люди свого кола;
  • з’явилися нові інструменти, з допомогою яких перевіряються і схвалюються залишені коменти. Автор відео може блокувати певні слова, щоб економити час на подальшій модерації.

З’явилися нововведення дозволяють швидко переглянути коментарі в ютубовском додатку або на персональному комп’ютері, розподілити їх по популярності або часу написання.

Перегляд коментарів через комп’ютер

Коли автор погоджується на коментування, глядачі можуть додавати відгуки, перечитувати наявні повідомлення, писати відповіді, давати оцінку думок. Широта функціоналу дозволяє комфортно користуватися сервісом на будь-якому гаджеті.

Як дивитися коменти в додатку YouTube? Для цього необхідно перейти до ролика і перегорнути його вниз, де під відео перебувають відгуки. Тут можна поділитися думкою і відповісти на запитання іншої людини, об’єднувати відповіді, формуючи з них гілки. Переглянути чужий коментар зможе будь-хто з перспективою прийняти участь в обговореннях.

Іноді виникає питання: чому в ютубі не виходить читати певні коментарі? Ймовірно, переглядач видалив їх, або це зробили співробітники відеохостингу, які мають спеціальні повноваження. Трапляється, що користувачі, які порушують вимоги, залишаючи думки, що не відповідають правилам платформи.

подібні Дії караються, читач має право подати скаргу, а автор може видалити комент назавжди.

Історія

Бажаючі можуть переглядати всі повідомлення, використовуючи розділ «історія», де знаходиться закріплений коментар. Щоб уточнити інформацію, увійдіть в історію коментів, натиснувши на текст, відкрийте сторінку з відгуками. Якщо відео, під яким залишали повідомлення, видалено, записи в історії ви не побачите. На питання, «чому не можу прочитати коментарі в ютубі?», відповідаємо відразу – ймовірно, у зв’язку з допущеними порушеннями відгук був видалений.

Як поділитися

Знаючи, як зайти в коментарі на ютубі, можна ділитися чужими повідомленнями з іншими користувачами. Необхідно натиснути тимчасову мітку, щоб в адресному рядку висвітилася посилання. Копіюємо її і пересилаємо будь-яким можливим способом – через соцмережі або по електронній пошті

Сортування

Якщо ви дивитеся канал на ютубі на комп’ютері і знаєте, де читають коментарі, порядок їх відображення можна змінити, скориставшись одним із способів:

  • на перше місце виводимо популярні. У цьому випадку проглядаються відгуки, які набрали найбільше лайків або відповідей від глядачів. Займаючись просуванням, на такі повідомлення орієнтуються в першу чергу. Аналогічний принцип працює, як тільки ви вирішите дивитися коментарі на ютубі через телефон;
  • спочатку перегляд нових. Відмінна риса від попереднього варіанту – відображення в першу чергу «свіжих» повідомлень, після яких розміщуються більш старі коментарі. Такий варіант підходить користувачам, що вирішили контролювати відгуки інших учасників і вивчати нові думки.

Якщо не знаєте, як тепер дивитися коменти, які набрали найбільшу кількість позитивних чи негативних оцінок, виконайте перехід в менеджер відеоканалу. Тут же ви уточніть і кількість відгуків, написаних під кожним доданим відеороликом.

Переглядаємо чужі відповіді

Ми розібралися, де шукати коментарі до відеосюжетами і яким чином їх переглядати. Але іноді виникає необхідність перечитати відгуки на конкретний комент. Їх можна знайти через спеціальну рядок, натиснувши кнопки CTRL F і ввівши слово або фразу для пошуку.

Якщо цікавлять відповіді на залишений вами думка, дійте таким чином:

  1. увійдіть в розділ «переглянуті»;
  2. відкрийте історію переглядів;
  3. знайдіть «коментарі»;
  4. натисканням відомих клавіш виберіть і відкрийте відповіді до нього.

Є ще один простий спосіб – натискаємо на дзвіночок, що символізує оповіщення. Саме сюди приходить повідомлення на кожну відповідь.

Перегляд коментів через телефон

Залишається розібратися, де знаходяться коментарі в ютубі в мобільній версії, і побачити їх на смартфоні.

Питання «як читати коментарі на ютубі з телефону?» викликає інтерес у багатьох користувачів. Тут працює принцип, аналогічний комп’ютерного алгоритму.

Щоб дізнатися, де коментарі в ютубі на телефоні, перейдіть в програму, відкрийте потрібний ролик, опустіться вниз сторінки. Тут побачите відгуки переглядачів, якщо коменти були підключені.

Де дивитися коментарі в ютубі на Андроїді або іншому пристрої? Перегорніть сторінку, поки не побачите остання думка. Якщо з’явиться бажання, натисніть значок у вигляді попередження і додайте відповідь, поставте позначку, подайте скаргу.

Дізнавшись, де шукати коментарі в ютубі на телефонах Андроїд або Айфон, ви швидко дійдете до них, щоб уточнити потрібну інформацію. Як і на комп’ютері, в розділі, де знаходяться коментарі в ютубі на Айфоне або Андроїд, передбачена процедура фільтрації. Необхідно кликнути по значку, розташованому перед коментарями, і визначити черговість показу.

Попереджаючи питання користувачів, скажімо, що на телевізорі Смарт-ТВ можна ставити лайки, але коментарі подивитися не вийде.