Як правило, під опублікованим відеоматеріалом знаходиться текстова частина – короткий опис сюжету. Користувачі часто бачать подібну інформацію, прокручуючи ролики, але не перечитують її. У разі, якщо ви ведете власний відеоканал, пропонуємо дізнатися, де знаходиться посилання в описі на ютубі.
Кілька слів про описі
Почнемо з того, що описами до відео користуються всі блогери. Воно являє собою не просто набір тексту, а продуманий матеріал, що допомагає глядачам знаходити потрібний відеосюжет.
З чого складається опис
Перед тим, як знайти в ютубі посилання в описі, поговоримо про те, яким чином воно складається.
Зміст
Заголовок не завжди розкриває зміст відеоматеріалу.
Значить, текст починається з маленького прев’ю до ролика, з якого глядач дізнається, що зможе побачити. Епізоди докладно не розписують – роблять від двох до п’яти пропозицій.
Такий текст приваблює не тільки учасників, але і нових глядачів.
Ключевики
Від їх кількості залежить ймовірність вибору відеоматеріалу пошуковою системою.
Для написання популярних запитів використовують Яндекс.Вордстат або Планувальник ключів Гугл Adwords.
Слова додають в теги або складають з них окремий список. Ще один варіант – вписують у зміст.
Рекламна посилання
Після розкрутки каналу з вами зв’яжуться рекламодавці з пропозицією додати посилання на товари або послуги. Знаючи, де знаходиться в описі на ютубі таке посилання, користувач перейде у відповідне місце, де ознайомиться з пропозиціями і укладе угоду.
Посилання на свій ресурс
Що таке посилання в описі на YouTube? Так називають запис, що ідентифікує документ або його частину.
Порядок додавання посилання
Інформація про ваших профілях соціальних, даних електронної пошти, посилання на сайт або відеоблог вважається корисною для глядачів. Пропонуємо розглянути, як додати такі відомості на канал.
Для зручності наведемо невелику інструкцію, яка розповість, як залишити посилання в описі на ютубі:
- переходимо на ютубовский канал, натискаємо клавішу «меню», вибираємо розділ «мій канал»;
- переходимо у вкладку «про програму», тиснемо «додати посилання» або «посилання»;
- в першій сходинці вказуємо адресні дані своєї електронної пошти;
- як прикріпити адресу власного блогу або сайту? Для цього входимо в «користувальницькі посилання», тиснемо клавішу «додати»;
- для вставки адреси свого профілю в соціальних мережах виділяємо пункт «соціальні посилання», тиснемо кнопку «додати». У розкрився меню вибираємо необхідний сервіс, вписуємо адресні дані URL власного соцпрофиля в сусідній графі;
- натискаємо кнопку «готово».
Вставляти дані ми навчилися, тепер пропонуємо розібратися, як подивитися на ютубі посилання в описі. Для цього знаходимо потрібний відеоматеріал, тиснемо кнопку «поділитися» і бачимо перед собою елемент тексту, за допомогою якого пересилається ролик.
Висновок
Знаючи, як зробити гіперпосилання в ютубі в описі, ви полегшите завдання глядачам. Розібравшись, де її шукати, користувачі зможуть застосувати ці дані для швидкого переходу в потрібне місце.