Де знайти ключ потоку на ютубі: подивитися, включити

Де знайти ключ потоку на ютубі: що це таке, де знаходиться посилання 2020, як відключити запис стріму, чат, трансляцію на телевізор, телефон

У наш час стріми з трансляцій являють собою популярне захоплення не тільки для блогерів, їх організовують, але і для переглядачів. Ще зовсім недавно про даному виді діяльності знали небагато, зараз же освоїти стрім намагається мало не половина власників відеоканалів. Однак з першим запуском блогери стикаються з проблемою – відсутністю стрім-ключів. Спробуємо розібратися, що це означає, як знайти ключ потоку на ютубі і правильно ним скористатися.

Що це таке?

Звичайними словами, це простий потоковий ключ, вписываемый в налаштування кожної трансляції, щоб забезпечувався захоплення зображень у ВК, ютубі, Твиче і на інших відомих майданчиках.

Без посилання на ключ потоку жоден стрім не спрацює, і ваші зусилля пропадуть дарма. У зв’язку з цим слід знати, де знайти ключ трансляції в ютубі.

Яким чином можна отримати?

Розглянемо кілька варіантів, як включити трансляцію з ютуба на телевізор.

Для Twitch

Щоб відшукати потрібний ключ, подсказывающий, як на каналі включити режим стримов, виконаємо кілька дій:

 1. заходимо на офіційний портал Твич. Проходимо процес реєстрації, або використовуємо власний обліковий запис, створений завчасно;
 2. переходимо у вкладку «інформаційне меню», розташовану безпосередньо на профілі користувача;
 3. входимо в «налаштування», тиснемо на «ключ трансляції»;
 4. з переліку вибираємо «показати ключ», робимо підтвердження вибору;
 5. заключний етап – знайомимося з інформацією, перечитавши її, завершуємо робочий процес, натиснувши клавішу «зрозуміло».

Тепер вам відомо, де знаходиться ключ потоку, який копіюється або скидається, щоб отримати черговий.

Одержавши потоковий ключ, скопіюйте його і вставте в програму, через яку забезпечується ведення трансляції.

Для Ютуба

Як подивитися ключ для потоку відео на ютубі? Діємо наступним чином:

 • заходимо в «творча студія», активуємо функцію «прямі трансляції», переходимо по вкладці «інші функції», звідти потрапляємо в «статус та функції». Приймаємо після переходів всі представлені угоди, вивчаємо правила, підтверджуємо контактний номер телефону (на активацію йде до двадцяти чотирьох годин);
 • переходимо до налаштувань показів у вкладці «інші функції», після цього потрапляємо у підпункт «почати ефір». Прокручуємо сторінку вниз, доходимо до «параметри кодера» – тут знаходиться шуканий нами ключ, що підтримує трансляцію в ютубі.

Для ВК

Як і де знайти ключ потоку для стріму в ютубі в 2020 році, ми з’ясували. Тепер подивимося, яким чином це виконується для організації трансляції на майданчику ВКонтакте.

Виконується такий порядок дій:

 1. заходимо ВКонтакт, і при цьому в обов’язковому порядку використовуємо персональний комп’ютер;
 2. переходимо в «запису відео», знаходимо пункт «створити трансляцію»;
 3. виконуємо перехід в «стандартні налаштування», створюємо обкладинку, пишемо заголовок для трансляції, створюємо опис, визначаємо категорію і приймаємо рішення, для кого розпочинаємо мовлення;
 4. переходимо в розділ «налаштування програми для ефіру», уточнюємо посилання на ключ, вводимо URL і KEY кодер;
 5. натискаємо клавішу «збереження налаштувань», активуємо показ стріму.

Підготовка до стриму

Як подивитися ключ трансляції на ютубі або інший майданчику, вже відомо. Спробуємо розібратися, як включити демонстрацію трансляції на екран в ютубі.

Перед початком стріму рекомендується провести підготовчі заходи.

Для початку заходимо на відеохостинг, використовуючи гуглівський аккаунт, натискаємо кнопку меню, гортаємо його вниз, входимо в «налаштування».

Праворуч знаходиться розділ «мій канал», в ньому рядок – «статус та функції», за якою слід клікнути.

Тут перевіряється число отриманих попереджень.

Знаходимо блок «трансляції в прямому ефірі», натискаємо клавішу «включити».

Подана вами заявка розглядається протягом доби, після чого в блоці з’являється результат перевірки.

Якщо всі схвалено, починаємо трансляцію.

Відповідаємо на питання

Найчастіше цікавляться, як включити стрім на ютубі з телефону. Відкриваємо програму, натискаємо на позначку «камера», виконуємо вимоги з’явилася інструкції, натискаємо «почати». Після цього ефір запускається.

Як відключити трансляцію на телевізор? Переходимо в аккаунт, знаходимо розділ «безпека», вибираємо «перелік пристроїв» – «телевізор», використовуємо клавішу «закрити доступ».

Як відключити запис стріму? Перейдіть в налаштування і вимкніть брандмауер.

Як відключити чат? Клікніть мишею по програмного вікна, знайдіть рядок «додати джерело чату», видаліть посилання та натисніть «зберегти».