Діамантова кнопка ютуб: володарі, ціна, креслення

Діамантова кнопка ютуб: як виглядає, з чого зроблена, за скільки передплатників дають, скільки коштує в рублях, у кого є в Росії

Цей відомий відеохостинг ввів цікаве нововведення, виражене у присудженні нагороди каналу, яка досягла певного кількості користувачів. Спочатку кнопки асоціювалися як спортивні заслуги, і називалися «золотими», «срібними» та «бронзовими». Але завдяки постійному розвитку сервісу, незабаром образовались акаунти, які набагато перевищують нагородні межі. Потрібні були термінові рішення, одним з яких стала діамантова кнопка ютуб.

Що це за нагорода?

Виникає питання – з чого зроблена діамантова кнопка ютуб?

Для виготовлення атрибута алмази не використовувалися, але ограновування справляє враження з натяком на справжність.

Центральна частина інсталяції представлена кристалом невеликого розміру. Зовні така нагорода кілька помітна від кнопок, відповідних дорогоцінних металів. У ній немає межі, підставка теж не передбачена.

Як же виглядає кнопка? Виглядає вона, як один з логотипів відеохостингу, і являє знак відтворення з численними гранями, відбивають світло.

Основне призначення діамантової кнопки – підкреслити досягнутий користувачем рівень репутації, у зв’язку з чим блогери виставляють нагороди на передній план, даючи можливість своїм передплатникам особисто упевнитися в досягненнях.

Як можна стати володарем?

З чого складається атрибут, ми розібралися, тепер подивимося, коли її видають. Виявляється, отримання діамантової кнопки ютуб стає можливим за 10 000 000 передплатників, інші показники не враховують. До їх числа відносять:

  • перегляди;
  • їх тривалість у часі;
  • залишені коментарі або відсутність таких;
  • чисельне співвідношення лайків і дизлайків.

Перш, ніж настане момент, коли можна отримати жадану нагороду, блогер проходить складний шлях, успіх якого зазначається іншими призами.

За скільки дається діамантова кнопка ютуба, ми з’ясували, тепер коротко про інші призи:

  • бронза відповідає 10 000 передплатників;
  • срібло – 100 000;
  • золото – 1 000 000.

Знаючи, за скільки передплатників дається діамантова кнопка ютуб, блогер починає трудитися на благо власної популярності. Досягнувши відповідного рівня, він отримує повідомлення, в якому пропонується отримати приз.

Нагорода доставляється в посилці поштою. Від переможця потрібно зняти відеоролик, що розповідає про процес отримання, виразити в ньому подяку своїм передплатникам.

Які переваги дає?

Знаючи, яку кнопку дають в ютубі за 10 мільйонів передплатників, багато поставляться до неї, як до звичайної, але солідно смотрящейся іграшці. Насправді, прибутки вона не приносить, а ось репутаційний рівень підтверджує. До речі, від «металевих» нагород він істотно відрізняється – володарями діамантової кнопки YouTube стали нечисленні контентмейкеры зі всього світу.

Вартість атрибута

Скільки коштує діамантова кнопка YouTube в рублях? На питання, яке хвилює багатьох користувачів, відповімо відверто – нагородження відбувається безкоштовно.

найдорожча кнопка ютуба в світі вважається іменний, несе на собі найменування певного каналу, так що придбання вами чужого призу користі не принесе.

Оригінальний приз придбати на стороні неможливо. Сувенір є статусним, розлучитися з ним володар не побажає ніколи.

Де придбати?

Торгові майданчики типу АлиЭкспресс або eBay пропонують придбати підроблені діамантові нагороди за низькими цінами. Остаточна вартість визначається якістю виготовлення і починається від двадцяти доларів, так що замовити копію діамантової кнопки ютуба не складе ніяких труднощів.

Можливо виготовити її своїми руками – в інтернеті знайдеться креслення і відповідний відеоурок, в якому покажуть, як зробити бажану нагороду, використовуючи підручні матеріали.

Відповідаємо на питання

За що дають заохочення, ми знаємо. Але є ще деякі нюанси, які потребують поясненні.

у кого в Росії є така нагорода? Хто перший отримав такий високий приз? Перший канал російської мережі, став володарем довгоочікуваного винагороди – Slivkishow. Хлопцями була визначена потрібна ніша в незвичайному форматі, в якій вони демонстрували передплатникам лайфхаки відео, головними героями яких стали хом’ячок і кіт.

Яка кнопка ютуба йде після діамантової? Як тільки аудиторія постійних користувачів подолає планку в 50 000 000 чоловік, відеохостинг помітить настільки велике досягнення і відзначить талановитого автора новою нагородою. Бажаєте знати заздалегідь, що йде після діамантової кнопки ютуб? Найвище котирування – жовта кнопка, єдиним власником якої сьогодні є найбільш популярний канал ресурсу.

Як вона виглядає? На відміну від діамантової кнопки ютуб, символ виготовлений з червоного пластикового матеріалу (деякі вважають, що з скла), його форма копіює логотип каналу, на ньому написано ім’я переможця.

Скільки важить нагорода? Наведемо приклад «золотий» кнопки. Поставка її йде з Великобританії, в спеціальній упаковці, загальна маса становить у межах тринадцяти кілограм. Враховуючи, що в діамантовій нагороди рамки і підставки немає, її вага не перевищить заданого значення.

Що означає фраза – «жовтобрюх з’їв діамантову кнопку ютуб?». Не хвилюйтеся, у мережі інтернет сьогодні зустрічається маса треків з таким казковим героєм.

Висновок

Розглянуту нагороду сьогодні вважають високим досягненням для творців власних каналів на відеохостингу. Її володарями стають користувачі, які отримали рекордну кількість передплатників.

Конкурентна боротьба дуже серйозна, тому початківцям блогерам рекомендується займати такі ніші, щоб зіткнутися з мінімальною кількістю суперників.

Після цього доведеться наполегливо працювати над збільшенням кількості передплатників, на кожному новому етапі отримуючи відповідні призи.