Додаток для стріму на ютуб: на телефон на Андроїд

Додаток для стріму на ютуб: як безкоштовно скачати програму для онлайн трансляції екрану, для прямого ефіру в YouTube

Стримами називають трансляції у прямому ефірі, що видаються з комп’ютерного монітора або мобільного пристрою в мережу інтернет, щоб кожен бажаючий міг їх подивитися. Блогер направляє потокове відео на одну з популярних платформ, звідки ефір дивляться всі, кого це цікавить. Подібних майданчиків багато, але сьогодні поговоримо, яку програму для стріму на ютуб рекомендується використовувати.

Перелік кращих програм

Перше, з чого починає стример – проходження гри в режимі онлайн. Доведеться використовувати спеціальну програму, здатну передавати картинку з екрану на віддалені сервери.

Коротко розглянемо кілька додатків для онлайн-трансляції в ютубі. Якісні характеристики пересилається зображення в невеликій мірі залежать від цього софта.

Блогер в першу чергу має сучасний пристрій з процесором швидкого дії і достатнім об’ємом оперативки, відповідними параметрами відеокарти. Яка при цьому застосовується програма – залежить від вибору ютубера.

OBS Studio

Прога працює на безкоштовній основі, призначається для стрімінг, заслуговує найвищих оцінок. Поставка її виконується в комплекті з пресетами вбудованого типу, в число яких входить і ютуб. Крім цього, потік відео спрямований на свій сервер, що іноді дуже важливо.

Софт має обмеження – робота можлива на одному майданчику.

Програма записує відеопотоки у файли, що зберігають їх у різних форматах. Є підтримка для установки плагінів, які доповнюють функціональні можливості.

XSplit Broadcaster

У порівнянні з попереднім аналогом, утиліта відрізняється великим функціоналом. Головною особливістю вважається передача потокового відео на кілька адрес. Простіше кажучи, стріми проводяться відразу на численних сайтах.

Чергова характерна особливість – твитч-чат безпосередньо в проге. Інтерфейс порівняно з розглянутим вище прикладом більш продуманий.

Щоб завантажити таке додаток для стріму на ютубі, доведеться оплатити ліцензію вартістю в сто дев’яносто дев’ять доларів.

FFsplit

Відмітний ознака програми – низька вимогливість до комп’ютерних ресурсів. Утиліта підтримує потокове мовлення в ютубі і Твитче, володіючи рекордером вбудованого типу, яка відповідає за ведення записів локальних файлів відомих форматів. Ще одна перевага – на передану картинку можливо накладення необхідного тексту. Крім того, швидко змінюється захватна область на комп’ютерному екрані, підбирається новий джерело сигналу, наприклад, відеокамера.

Це додаток, призначений для прямих трансляцій в ютубі, має трохи слабкий інтерфейс, не забезпечено «гарячими кнопками, відповідальними за управління, встановлюється довго.

Steam

Така прога вважається клієнтом великої бібліотеки ігор, що має однойменну назву. Запускає гри на різних платформах, що підтримує спілкування з гравцями, веде трансляцію проходження гри в режимі онлайн. Управління правами доступу або зміна джерела сигналу труднощів не викликають.

Такий додаток для того, щоб стримить на YouTube, володіє недоліком – відкриває доступ тільки користувачам однойменною сервісом. Виходить, що можливий перегляд відео в інших додатках або на офіційному порталі. Крім цього, до стриму допускаються лише оплачені гри.

З-за встановлених обмежень програма відрізняється не надто високим рейтингом.

Origin

Черговий додаток, через яке можна стримить на ютубі. Нагадує попередній варіант, але відрізняється меншим вибором опцій. Правда, підтримує стрім не тільки користувачам бібліотеки, але і на платформі Твитч.

Ge Force Experience

Представляє собою своєрідну надбудову для відеокарти Nvidia. Цим пояснюється той факт, що функціонує виключно з фірмовим залізом. Передбачені пресети, що забезпечують стріми на ютуб, твитч, фейсбук. Правда, відеопотік спрямовується на один з сервісів в певний часовий інтервал. Передача сигналу на свій сайт не забезпечується. Є можливість для зміни налаштувань під ті чи інші ситуації.

Програми, що підтримують передачу відео

Онлайн передаються не тільки ігрові стріми. Блогери часто транслюють відеоролики своїм передплатникам, використовуючи при цьому відповідні програми.

Wirecast

Такий додаток для стріму на ютубі забезпечує передачу потоку на телефон і інші пристрої, вважається потужною і зручною прогою, передає в інтернеті відеоролики, яку воліють професіонали. Основа її дозволяє створити свою повноцінну студію.

Можна підключення різних джерел сигналів – від захоплення столу з монітора комп’ютера до декількох відеокамер, працюючих одночасно. При цьому залишається можливість для перемикання між ними. В трансляцію вставляються завчасно підготовлені файли, накладаються титри і різні ефекти. Сигнал пересилається відразу на кілька адрес, програма оснащена пресетами під великі відеохостинги.

На безкоштовній версії картинка доповнена фірмовим логотипом компанії, є звукові вставки. Щоб скачати повноцінне платне додаток для трансляції з екрана ПК на ютубі, доведеться виплатити майже п’ятсот доларів.

VLC Media Player

Ця утиліта для стріму на ютубі з Андроїда відома зручністю програвача аудіо – і відеофайлів. Опцією трансляції, присутньої в меню, користуються рідко, і абсолютно даремно, тому що інструмент чудово підтримує передачу стріму. Знадобиться тюнер TV зовнішнього і внутрішнього типу.

Відсутня можливість роботи з зовнішньої веб-камерою, не передбачені пресети під видеоплощадку, немає відеоефектів.

5KPlayer

Можна завантажити і такий додаток, що підходить для прямого ефіру в YouTube.

Софт підтримує передачу зображення на зовнішній пристрій завдяки протоколу Air Play, що дуже зручно при презентаціях або лекціях.