Додати в чергу YouTube що це таке: налаштувати черговість

Додати в чергу YouTube що це таке: чи є опція на мобільних пристроях, яким чином додається велика кількість сюжетів

Однією з відмінностей ютуба від численних потокових служб є те, що хостинг не призначається для переглядів в режимі нон-стоп. Користувач міг встановлювати додаткові розширення, які не гарантували гарну працездатність. Сьогодні можливо офіційним шляхом створювати черговість відеороликів з будь-якого каналу, переглядати їх, не виходячи з програвача. Додати в чергу YouTube – що це таке, спробуємо розібратися разом.

Все, що відомо про функції

Недавнє оновлення ютубовского веб-сайту зробило функцію черговості відео доступною.

Якщо на основній сторінці користувач бачить великі мініатюри відеороликів і натисніть «додати в чергу» наведенням курсору на картинку, це означає, що доступ до цієї опції є.

В іншому випадку залишається чекати, щоб ютуб випустив оновлення, відповідні всім користувачам.

Розберемося, як налаштувати черговість відео на каналі в ютубі.

На сьогоднішній день ця інструкція поширюється на користувачів, які переглядають відео на персональних комп’ютерах.

Хостинг не заявляв, планується додавання такої опції в мобільні пристрої Айфон, Айпад і Андроїд.

Клавіша «додати в чергу» розташовується на головній сторінці пошукової сторінці меню з рекомендаціями. Незалежно від того, в якому регіоні знаходиться користувач, він отримує можливість для формування черги.

Такі дії виконуються в момент перегляду відеосюжету або до його запуску. Необхідно відкрити ютубовский веб-сайт на ПК, навести курсор на видеоминиатюру, натиснути клавішу «додати в чергу».

Клікнувши по рядку, користувач бачить перед собою невеликий плеєр, розташований у правому нижньому кутовій ділянці монітора. Це означає початок формування черги. Якщо натиснути клавішу «play», відеоролик почне відтворюватися.

Додавання великої кількості сюжетів

Розглянемо, яким чином додається велика кількість сюжетів. Наводимо курсор миші на наступне зображення відеоролика, повторно задіємо клавішу «додати в чергу», щоб перенести його слідом за попереднім роликом. Аналогічну дію виконується для кожного відеосюжету, який ви бажаєте переглядати протягом сеансу. Після переходу на нову сторінку плеєр з чергою з відео залишається на первісному місці.

Після наповнення черги натисніть інструментальну панель плеєра, розташовану внизу, щоб упевнитися, які відео підготовлені для безперервного перегляду.

Що це таке – додати відео чергу YouTube, ми розібралися. Тепер докладніше розглянемо, які можливі маніпуляції з таким списком. Якщо потрібно перемістити ролик вгору, утримуючи натиснутою лівою клавішею миші на значок «обробка» і тягніть його в потрібне місце. Коли потрібно прибрати відеосюжет із загальної черги, це виконується простим натисканням клавіші «видалити».

Користуючись маркером, ви перемістіть відеоролик, клавішею кошика видаліть сюжет із створеної черги. Після натискання кнопки «плей» плеєра, він починає відтворення чергового сюжету. Якщо потрібно відкрити сторінку відеоролика, натискається кнопка «розгорнути», розташована в лівому кутку плеєра. Крім того, є доступ до тонких подстройкам, можливість перегляду коментарів і відкриття ролика в повномасштабному режимі.

Створену з відео чергу шукають на екрані справа.

Залишається вийти на повний екран, активувати відео і насолоджуватися переглядами.