Допомога співтовариства ютуб що це: як взаємодіяти з глядачами

Допомога співтовариства ютуб що це: як скористатися послугою, попросити глядачів зробити переклад, субтитри, текстові описи безкоштовно

Коли виникає необхідність залучити до свого каналу іноземних користувачів, рекомендується додати до відеосюжету субтитри на відповідних мовах. Виконується це на безкоштовній основі, просто необхідно звернутися за допомогою до самим глядачам. Чисельність цільової аудиторії блогу надає безпосередній вплив на кількість бажаючих допомагати вам. Спробуємо розібратися, допомога співтовариства ютуб – що це.

Опис функції

Заголовок, субтитри, текстові описи на різних мовах допомагають залучати більшу кількість переглядачів.

Автор каналу має можливість зробити замовлення на переклад в професійному виконанні, або піти більш простим шляхом – звернутися за відповідними послугами до глядачів.

Така функція активується для окремо взятого відео або для всіх наявних роликів одночасно. Відповідні інструкції можна відшукати у Довідковому центрі.

Перевірка перекладів в ютубі виконується двома етапами. В першу чергу їх аналізує система, здатна визначити наявність у текстовій частині спаму або нецензурних виразів, правильність зазначення мови.

Після цього субтитри перевіряються і редагуються глядачами. Як тільки варіант перекладу перевірений неодноразово, його опублікують в автоматичному режимі. Таким чином користувач заощадить свій час, а шанувальникам із зарубіжних країн надасться можливість надати вам допомогу у вивченні мови.

За вами зберігається право на перевірку, редагування, відхилення субтитрів і метаданих, відправка їх на доопрацювання. Крім того, дозволяється публікація або видалення раніше схвалених варіантів.

Контроль якості перекладів

Продовжуємо розбиратися, що таке допомога співтовариства в ютубі. Для розширення власної аудиторії, ви вправі запрошувати шанувальників писати до ваших відеосюжетами субтитри, назви і опису в перекладеному вигляді.

До моменту опублікування контент, пропонований користувачами, перевіряється в обов’язковому порядку, над цим працюють члени спільноти.

Але навіть незважаючи на це, в роликах все-таки зустрічаються недозволені матеріали – посилання на портали, що містять спам, ненормативні вислови. Виходячи з цього, від автора вимагається проведення особистої перевірки.

Крім цього, субтитри, опису і заголовка сканує система.

Прохання про допомогу

Що це таке – допомога співтовариства ютуба, як скористатися подібною послугою?

Відзнакою ютуба від інших платформ є те, що автори тут задіють численні можливості по взаємодії з глядачами. Щоб скористатися таким шансом, зверніться до передплатникам за допомогою в перекладах. Такий варіант підтримки виявиться особливо до місця, коли під відео вже з’являються коменти на інших мовах і прохання додавання субтитрів.

Дамо корисні поради, як попросити глядачів в наданні допомоги:

  • створюємо відеосюжет на тему, чому бажаємо зробити зрозумілий для всіх людей контент. Пояснюємо, як працює опція «допомога співтовариства», пропонуємо взяти участь;
  • залишаємо адресу електронної пошти і номери телефонів для зворотного зв’язку, якщо у глядачів з’являться питання;
  • в текстових описах до відеороликів вказуємо найбільш активних користувачів;
  • висловлюємо вдячність всім за надану допомогу, записуємо подячний відео, розповідаємо в ньому про авторів, які виконували переклади.