Доступ за посиланням в ютубі це зробити, знайти, прибрати

Доступ за посиланням в ютубі що це: які причини обмежень для перегляду відео, як завантажити ролик з YouTube, прибрати заборону на завантаження

Численні ролики, опубліковані на хостингу, дозволяють будь-якому глядачеві відшукати цікавить його відеоматеріал. Але іноді можливості для перегляду сюжету з певних причин відсутні. Спробуємо розібратися, доступ по посиланню в ютубі — що це таке.

Причини обмеження

Часом це є ініціативою автора, в інших ситуаціях прийняття подібних рішень покладається на співробітників адміністрації. Якого роду заборони встановлюються, і є можливість для їх обходу – поговоримо докладніше.

По віковій категорії

Для молодших вікових категорій глядачів певні відео вважаються неприйнятними – вони містять матеріал, розрахований на дорослих.

Адміністрація хостингу відстежує зміст роликів, щоб вони не шкодили просмотрщикам. Рішення на заборону приймається сайтом, і, якщо користувач намагається дізнатися зміст контенту, він бачить повідомлення про заборону.

Юзеру слід увійти у власний гуглівський аккаунт, підтверджуючи право на перегляд.

Провокаційний контент

До нього відносяться наступні ролики:

 • провокують ненависть до якоїсь категорії людей по раси, віросповідання, громадянства, життєвим позиціям;
 • якщо є образливі вирази або показуються подібні сюжети;
 • демонстирующие жорстокість у ставленні до дітей і тварин;
 • за наявності докладних рад щодо вчинення злочину.

Трапляється, що відеоролик за своїм змістом не підпадає під зазначені умови, але матеріал вносять у обмежену категорію.

Регіон

Обмеження за переглядами в деяких районах проживання призначає сам автор. Найчастіше це викликано бажанням не порушувати його права.

Таке відео не видаляють, але при спробі переглянути його у певній країні, доступ перекривається згідно з рішенням власника.

Доступ через посилання

Якщо новий ролик опубліковано на відеоканалі, є можливість створити для нього відповідний варіант перегляду з трьох наявних:

 • перегляд без обмежень;
 • доступ до YouTube за посиланням;
 • обмеження по перегляду.

У першому випадку сюжет переміщується на відеоканалі, видається пошуковими системами.

Часто постає питання, що означає доступ за посиланням на ютубі. Це означає, що до перегляду допускаються глядачі, отримали адресу або знають, як знайти посилання в ютубі, щоб отримати за неї доступ до контенту. Проходження реєстрації в Гуглі не потрібно, і користувач має право передавати адресні дані на відео третім особам.

До наступної групи належать користувачі, які отримали доступ до відеоматеріалів. З цією метою в спеціальному списку знаходяться всі адреси акаунтів, перелік у разі необхідності редагується.

Права на обмеження доступу можуть встановлюватися в момент опублікування відеоролика на каналі або після цієї дії.

Можливості для обходу обмежень

Виникає питання, як зняти заборону.

Якщо він створений за посиланням або за списком, то тут нічого не поробиш, поки автор не змінить свого рішення.

Але якщо обмеженість у доступі діє для регіону, шляхи вирішення проблеми існують:

 • найпростіше, як зробити доступ за посиланням на ютубі – змінити адресу, замінивши слово «watch?» на «v/» і почати перегляд;
 • можна скористатися сторонніми ресурсами. Перед тим, як прибрати обмеження доступу до YouTube за посиланням вносяться зміни – перед заголовком вставляється «nsfw» і виконується перехід;
 • черговий спосіб – застосувати систему Tor. Необхідно завантажити з ютуба налаштований браузер, отримати доступ за посиланням і подивитися зацікавив сюжет;
 • скориставшись VPN, ви виберіть інший регіон і побачите все, що вас цікавить.