Ідентифікатор ютуб-каналу: на телефоні Андроїд

Ідентифікатор ютуб-каналу: що це таке, для чого потрібен на YouTube-каналі, де знайти, де взяти, як дізнатися, змінити, які умови для вибору

Для полегшення пошуку вашого відеоканалу можна підібрати нескладний, легко запам’ятовується URL. Як правило, такий адресу створюють, взявши за основу ім’я блогера, найменування облікового запису або адресні дані прив’язаного до нього сайту. Для чого необхідний ідентифікатор ютуб-каналу, в яких випадках вибирається, які бувають різновиди – все це розглянемо сьогодні.

Умови для вибору

Ідентифікатор відстеження облікового запису Google Analytics для YouTube вибирається в наступних випадках:

  • відеоканал має позитивну репутацію;
  • набрав не менше ста передплатників;
  • з моменту створення минуло тридцять днів;
  • піктограма ресурсу виконує фото;
  • сторінка каналу оформлена.

Крім цього, вибрати свій URL з ідентифікатором можуть автори, зв’язали сайт з головною сторінкою і підтвердили відомості про компанії.

Змінити вибраний URL неможливо.

Які бувають ID

Будь автор на ютубі має два унікальних ідентифікатора – каналу і користувача.

Вони потрібні, щоб встановити з’єднання з видеоканалом у сторонніх сервісах або додатках.

Якщо не знаєте, де знайти ідентифікатори, виконайте перехід на сторінку «додаткові налаштування», для чого:

  1. потрапте в ютубовский аккаунт;
  2. знайдіть у кутку праворуч значок відеоканалу, натисніть його, увійдіть у «налаштування»;
  3. у верхньому меню виберіть розділ «додаткові налаштування»;
  4. у верхній частині відкритої сторінки знаходяться дані по обом ідентифікаторів.

Блогери цікавляться

Як правило, користувачі задаються однаковими питаннями, відповіді на які наводяться нижче.

Де взяти ідентифікатор каналу в ютубі? Пройдіть авторизацію на сайті хостингу, увійдіть в аккаунтовые налаштування, в розділі знайдіть опцію «додатково». Саме в ній відображені відомості за вашим ідентифікатором.

Перейшовши в браузерну рядок головної сторінки каналу, уточніть власний ID.

Що таке ідентифікатор відтворення в ютубі на Андроїд? Це набір символів і цифр, розташованих у певній послідовності.

Як дізнатися ідентифікатор ютуб-каналу на мобільному телефоні? Перейдіть на головну сторінку браузерною рядку буде необхідна інформація. Тепер ви знаєте, де знаходиться ідентифікатор користувача каналу в ютубі на Андроїд.

Як змінити ідентифікатор каналу YouTube? Нагадуємо, що подібні дії виконати неможливо.

Як дізнатися, де знаходиться ідентифікатор чужого каналу на ютубі?

Таку інформацію шукають на головній сторінці, але для деяких каналів вона зображується на латиниці.

В цьому випадку відкриваємо посилання на будь відеоролик, переходимо у вкладку «відео», або знаходимо пункт «плейлист». Повертаємося назад, клікаєм по назві ролика. В адресному рядку з’являється ID.

Що робити, якщо виникла запит «вкажіть ідентифікатор YouTube-каналу»? Для початку дізнайтеся інформацію самі, натиснувши клавішу «дозволити запити з застосуванням OAuth2.0», розташовану в спеціальній формі зверху. Значення потрібного параметра має бути таким – «ON». Залишається направити запит, використовуючи клавішу синього кольору, розташовану в цій же формі внизу.

URL відеоканалу

Канал може мати кілька адрес, відправляють користувача на його основну сторінку.

Щоб знайти URL, входимо в аккаунт, натискаємо на профільне фото, переходимо в розділ «ваш канал». На сторінці читаємо адресу, представлений URL, що містить в собі ідентифікатор відеоканалу з набором символів, розташованих в кінці адресного посилання.

Власний URL вважається простим і незабутнім адресою, створеним видеоблогером. У нього дозволяється включати своє або стандартне ім’я користувача, найменування сайту. Щоб взяти дозвіл на вибір свого URL, канал повинен відповідати критеріям, перерахованим вище.

Ідентифікатор типу замінити неможливо, тому що в його якості виступає ім’я автора. Раніше такі посилання привласнювали кожному каналу, пізніше від подібної системи відмовилися, але подібні адреси працюють і сьогодні. Особливість полягає в тому, що відеоканал знайдеться навіть при зміні назви.

Всі адресні помилки з користувальницьким ім’ям усуваються автоматично, саме ім’я автора є основним для каналу.

Висновок

Уточнюють дані ідентифікатора в різних цілях. З його допомогою користуються браузерних розширеннями, які вимагають відповідні дані, отримуючи завдяки цьому додаткові робочі можливості на відеохостингу. Крім того, відкриваються перспективи для впровадження в сайти ютубовского контенту, додавання відеоканалів в підписки RSS, моніторингу нових вступників контентів.