Інтро для ютуба: короткі, круті, без тексту, для дівчаток

Інтро для ютуба: що це, як створити на ПК, встановити для ігрового каналу на телефоні, вставити, додати в відео, зробити самому без водяного знака

Користувачі, що мають доступ до ютубу, найчастіше потребують невеликому видеовступлении, вважається візитівкою для каналу. Щоб створити такий ролик, використовують спеціальні інструменти, з допомогою якого йому надають яскравість і привабливість. Сьогодні спробуємо розібратися, як зробити інтро для ютуба.

У чому полягає необхідність створення?

Вивчаючи питання, як вставити інтро у відео, розглянемо, що це таке. Як вже відомо, це невелика відеозапис на початку ролика. Монтується вона в кожному відео або в певних сюжетах – вирішує автор, але таким способом він підвищує престиж відеоблогу.

В основному вступна частина необхідна, щоб познайомити переглядачів з матеріалом, розміщеним на каналі. Тривалість її невелика, від трьох до десяти секунд, так глядачеві не стане нудно. Ще одне призначення заставки – представити відео в одному стилі. Побачивши такий запис в ютубі, користувач відразу згадує автора відеосюжету.

Програми для створення

Розроблені спеціальні програми (в основному англійською), розповідають, як створити інтро для каналу YouTube на ПК або іншому гаджеті.

Щоб оволодіти ними і навчитися використовувати великий функціонал, необхідно пройти навчальний курс.

Варіанти підготовки

Розглянемо способи, як працює конструктор зі створення інтро для ютуба. Для цього використовують один з чотирьох існуючих методів, інструкції із застосування яких дозволяють впоратися із завданням навіть починаючому користувачеві, який не встиг розібратися з основами монтажу та дизайну.

Звертаємося за допомогою до фахівців

Для ютуберов такий варіант підготовки інтро вважається найкращим. Перевага його полягає в тому, що з урахуванням ваших побажань професіонал зробить інтро унікального змісту.

Ринкова вартість такої послуги становить від однієї до двох тисяч рублів і більше, остаточна сума визначається з урахуванням вимог до дизайнерському оформленню і створенню інших ефектів.

Для пошуку потрібного фахівця рекомендується скористатися біржами фріланса, але перед цим доведеться сформувати техзавдання, в якому описується, як має виглядати інтро.

Після цього вирушайте на біржу, розмістіть на ній складене завдання, визначте кандидата для його виконання.

На теренах відеохостингу можливо відшукати підготовлений шаблон і віддати його фахівця, щоб він виконав доопрацювання під ваш канал.

Працюємо по шаблону

Розберемо другий варіант, як зробити інтро для каналу YouTube на телефоні або іншому гаджеті, використовуючи для цього стандартні заготовки.

Підготувати видеозаставку за обраним шаблоном вважається найпростішим варіантом, який не потребує оплати. Його можна придбати – такі зразки більш цікаві. Виконується все просто – вибирається вподобане відео, завантажується програма для відеомонтажу, потрібні деталі подправляются.

Алгоритм виглядає таким чином:

  1. входимо на ютубовский сайт в пошукову рядок вносимо запит наступного змісту «sony vegas intro template». У випадку, якщо вам звичніше використовувати іншу програму, перед запитом впишіть її найменування;
  2. вибираємо відповідне відео;
  3. завантажуємо його на свій комп’ютер, змінюємо вміст – переробляємо логотип, переписуємо назва і т. д. (на той варіант, який вам потрібно);
  4. зберігаємо проект разом з інтро для нових роликів.

Розробка інтро своїми силами

Такий варіант підходить крутим професіоналів або користувачам, досконало овладевшим технікою монтажу, спецефектами, графікою і т. п.

Крім привабливого зображення, доведеться вставляти музичний супровід, відповідне вашим запитам. Якщо зробити все самому, інтро вийде незвичайним і унікальним, але для його створення потрібні час і зусилля.

Використовуємо онлайн-сервіси

Як ще можна додати інтро у відео на YouTube? Є спосіб, який не передбачає встановлення програмних забезпечень – всю роботу виконають інструменти, наявні в мережі. Існують певні сайти, які допомагають сформувати короткі, але якісні заставки. Від вас знадобиться вказати необхідні дані, з представленого списку відібрати підходящу за розміром зображення, музику, ефекти. Після цього інтро для ютуба створюється в режимі «авто».

Цей спосіб має негативну сторону – кількість шаблонів і інструментарію обмежена, в масштабному сенсі розгулятися не вийде.

Сайтів, здатних надати подібну послугу, кілька, популярністю користуються следующие:

  • ivipid.com;
  • panzoid.com;
  • flixpress.com.

Для вибору будь-якого з представлених варіантів по створенню інтро враховуйте свої побажання, можливості і здібності.

Відповіді на питання

Щоб зняти всі недомовки, відповімо на найчастіші користувачами питання.

Як створити своє інтро для ігрового каналу YouTube, для дівчаток? Різниці немає, який відеоблог ви хочете оформити – використовуйте будь-який зручний метод, описаний вище.

Що необхідно, щоб зробити інтро для ютуба 3Д? Скачайте відеоредактор, активуйте файл. Перед вами з’являється «Майстер установки», за допомогою якого ви швидко распакуете файловий архів. Вивчіть угода, визначте під робочі файли папки, активуйте установку, дочекайтеся, поки процес завершиться. На робочому столі з’явиться ярлик софта, клікнувши по якому двічі, ви будете готові до створення інтро.

Можна задіяти програму Adobe After Effects у створенні інтро для ютуба? Так, звичайно, за допомогою цієї потужної розробки створюються відеоефекти, графіка, редагується сюжет.

Як зробити інтро для ютуба без водяного знаку? Використовуйте Vegas Pro 13 або іншу програму, працюючу безкоштовно.

Що таке інтро і аутро в ютубі? Якщо з інтро все зрозуміло, то про друге поняття скажемо наступне – це заставка, яка розміщується в кінці відеоролика. Вона без тексту, виглядає, як набір інтерактивних посилань.

Як зробити інтро для ютуба на ролик з грою Стандофф 2? Створюючи порожнє інтро, рекомендуємо скористатися наявними в інтернеті шаблонними заготовками.

Що таке інтро мейкер для ютуба? Так називається додаток, яке допомагає в реалізації творчого потенціалу автору, створило захоплюючий відеоролик. У ньому передбачена спеціальна функція, що підтримує експорт ролика у соцмережі по закінченню робіт. Являє собою відмінне рішення для оформлення стріму на ютубі і твич.

Висновок

Ви дізналися чотири методи підготовки початкової заставки до знятим відеороликів, кожен з яких має кардинальні відмінності. Перед вами весь спектр варіантів – від самостійної роботи з сервісами і заготовленими шаблонами до отримання кваліфікованої допомоги фахівців.