Історичні фільми в YouTube: цікаві, кращі, документальні

Історичні фільми в YouTube: які відеоканали, блоги входять в рейтинг на ютубі, які ролики популярні серед передплатників

У відеохостингу зібрані відомості різних тематичних спрямувань. Одна з них – історичні фільми в YouTube. Пропонуємо увазі глядачів канали, що висвітлюють дану тему.

Приклади блогів

Рейтинг відеоканалів YouTube, представляють глядачам історичні документальні фільми, виглядає наступним чином.

Simple History

Англомовний канал відеохостингу зі світовою популярністю. Підбірка нетривалих роликів познайомить з подіями тих чи інших періодів, дасть змогу дізнатися інформацію про особистості минулого, відстежити розвиток технологічного прогресу.

Різноманітність матеріалів допоможе кожному просмотрщику знайти для себе щось захоплююче.

Crash Course

Цей відеоблог продовжує список кращих історичних каналів на світовому YouTube. Автором зібрані добірки короткометражних відеосюжетів на будь-які тематики, від філософської до астрономічної. Для історії відведено чотири частини – дві про світову, одна США, одна про загальному історичному розвитку планети. Є відеоролики про Великий вибух, зародження життя і еволюції.

Suibhne

Тут зібрані факти про деяких країнах. Відеоканал містить десяток роликів тривалістю по п’ятнадцять хвилин кожен. З них користувач езнает, що відбувалося в тій чи іншій країні протягом кількох століть.

Нові ролики викладаються один раз в пару місяців.

Red Room Studio

Розповідаючи про канали з історії на YouTube, згадаємо блог з шоу «Лімб», телеведучий якого в кожному черговому відео оповідає про окремо взятому подію. Тут зібрана достовірна інформація.

У якості джерела для постійного вивчення блог не підходить, але однозначно доведе – історія являє собою захоплюючу науку.

Its History

Черговий ютуб-канал з історичними фільмами, відрізняється діапазоном, характерним для відеохостингу YouTube. Тут ролики про промисловий розвиток, холодну війну або піратство – колекційна добірка оновлюється постійно. Один з сезонів присвячується зародження сексуальних відносин.

Timeline – World History Documentaries

Власники каналу підбирають документальні факти у вигляді роликів від ВПС, PBS, Discovery та інших не менш знаменитих медіакомпаній. Тематичні плейлисти зорієнтують в інформаційних потоках, розміщених на відеоканалі.

Igor Aleynikov

Блог належить українському викладачеві, являє собою добірку уроків про світову історію.

Підходить користувачам, які звикли отримувати інформацію в серйозному форматі.

Забавні коментарі і веселі вставки тут відсутні, але є посилання, що вказують на події, про які ведеться розповідь.

Artyom Sayfutdinov

Черговий цікавий історичний канал на ютубі, розділений на видеосерии – про «Історію Росії для чайників» та переклади з відео англійською мовою, публікуються у рубриці «Світова історія з Джоном Гріном» від Crash Course. Кожен цикл призначається для новачка, який бажає освіжити знання, згадавши, що проходив в дитинстві. Вийшов відеосюжет про Росію розповідає про расселениях слов’ян до бунтарського століття. Блогер каналу невимушено говорить про події того часу, супроводжуючи розповідь ілюстраціями.

Висновок

Перелік кращих каналів ютуба про історію на цьому не закінчується. На відеохостингу досить блогів про факти, здатних привернути увагу аудиторії передплатників.