Канал «Мама відмінника» на ютубі: передплатники, блогери, заробіток

Канал «Мама відмінника» на ютубі: скільки отримує блогерша, як розвивався ресурс, який відео публікує, який дохід сайту за місяць

Олена Павлівна Колотілова представляє канал «Мама відмінника» на Ютубі. Вона — популярний блогер, яка прославилася після виходу на хостингу ролика про невірність чоловіка. 54-річна домогосподарка з Краснодара відкрито поділилася з передплатниками особистою трагедією і миттєво стала знаменитою, продовжуючи і сьогодні «підігрівати» публіку все новими подробицями свого життя. Ресурс Колотиловой починався з кулінарних відеоуроків, став справжнім реаліті-шоу, і сьогодні канал «Мама відмінника» на ютубі дивляться сотні тисяч користувачів.

Хто вона така

Відомий блогер з Краснодара, представлена в соціальних мережах Фейсбук, YouTube, Вконтакте і Instagram. Тим не менш, фактів з біографії жінки там практично немає. З цієї причини невідомо де, будь-коли Олена Павлівна отримала освіту, ким були її батьки, і багато інші деталі життя російської пенсіонерки залишаються в таємниці.

Олена Колотілова з’явилася на світ 29 грудня 1963 року в уральському обласному центрі — місті Челябінську. Вона — багатодітна мати має двох дорослих дочок Ніну і Юлію від першого шлюбу, а також сина Лева від другого шлюбу.

Реєструючи свій канал у квітні 2015-го, блогер повідомила, що в її житті настали різкі зміни. У рідному Челябінську вона працювала експертом з оформлення іпотеки. У 2015 році сім’я переїхала на південь. Спочатку в столиці курортів Сочі переселилася старша дочка Ніна. Потім в Краснодар виїхала дочка Юлія. Олена Павлівна з чоловіком і сином Левом також переїхали на південь, слідом за старшими дітьми. В даний час всі вони проживають в обласному центрі — місті Краснодарі.

З чого все почалося

Сім’я Колотиловых — справжня династія блогерів, все в родині захоплені відеохостингом і мають свої канали.

Сімейний ресурс ютуб-блогерів і «Мами відмінника»:

  1. Старша сестра веде блог «Ніна Ши» з числом передплатників 196 тис. чоловік.
  2. Молодша Юлія популярна в мережі під інтернет-ніком Милі Ванілі з 1.46 млн. передплатників.
  3. Онука Алісія — Mimi Lissa, 3.77 млн. шанувальників.
  4. Син Лев, веде канал «Відмінник Life», 727 тис. підписантів.
  5. Зять допомагає дочці вести канал Mimi Lissa Play, у якого 525 тис. передплатників.

Спочатку Олена Павлівна брала участь у відео сина Лева, з цієї причини власний канал на ютубі вона назвала «Мама Відмінника». Сьогодні він має 604 тисячі передплатників. Спочатку на блозі публікувалися поради молодим батькам, рекомендації щодо правильної нарізці овочів і прасуванні білизни. Її сюжети незмінно починалися з міркувань про погоду і барвистого огляду з вікна нової квартири, після чого йшла демонстрація того, як блогерша проводить свій день.

Перший відеоролик, з якого почалася історія «Мами відмінника» був викладений у мережу 18.02.2018 р, у ньому провідна пекла пиріг на Прощену неділю, на другий день на каналі з’явилося відео «Що сталося з рукою Леви», в сюжеті блогерша хвалиться нової посудомийкою і знайомить глядачів зі своїм обожнюваним зятем.

Всі сталеві відео випущені в тій же манері. Колотілова охоче ділилася рецептами червоного борщу, горохового супу, пельменів, піци і одночасно робила огляди кухонного гарнітура, передпокою і ванної. Крім цього, Олена показувала архівні фото, говорила про покупки в IKEA або нової дачі, недорогому шопінгу за кордоном і про багато іншого.

Розповідь вона незмінно починала з чергової фрази «Доброго ранку, дівчатка!» і не соромилася залучати передплатників, використовуючи легкий епатаж. Могла з’явитися в ефірі в купальнику або нижній білизні, чого тільки вартий епізод, коли вона застрягла у ванній.

Справжня популярність до Олені Павлівні прийшла, коли вона розповіла спільноті про зраду свого чоловіка Михалича. Відео про подружню невірність вийшло на каналі два роки тому, за цей час його подивилися 5 млн. чоловік.

Як розвивався канал

В головному своєму ролику Мама відмінника поділилася жалісливою історією про те, як під час відпочинку в Анапі чоловік змінив їй з молодою аниматоршей. Потім вийшло ще кілька сюжетів про розвиток подій. Історію Олени підхопили і рознесли десятки ЗМІ. Вона стала отримувати запрошення взяти участь у телепрограмах, але відмовлялася від участі в них.

Далі Олена Павлівна оголосила, що розлучається з чоловіком, і питала з цього приводу поради у передплатників. У підсумку вона все ж простила чоловіка і взяла його знову. Блогерша відверто зізнається, що це був «чорний» піар, а, значить, «Санта-Барбара» каналу Колотиловых не має кінця і буде тривати ще довго.

Цікаві факти з життя

Блог «Мама відмінника» потрапляв під шквал критиків більш молодих популярних ютуберов. Спочатку Юлік і Кузьма «проїхалися» по ролику про подружню зраду, після Онешко випустив цілу серію роликів, що критикують відеоблог Колотиловой, і спільно з Приємним Ільдаром розніс в «пух і прах» прославлену шпротну дієту Мами відмінника.

Звичайно, їй це не сподобалося, Колотілова навіть збиралася подати в суд, але все закінчилося добре, хлопці навіть зробили запис пісні «Мама відмінника, прости», яку сьогодні подивилося більше 4.9 млн осіб, та отримали відповідний ролик «Відповідь Юлику…» з 1.565 млн. переглядів.

Скільки заробляє Мама відмінника на Ютубі, знає тільки Олена Павлівна, але існують різні онлайн-сервіси, які стверджують, що можуть це підрахувати. Наприклад, сайт «Uznatbablo», припускає, що даний відеоблог з дня створення приніс власнику 6 млн. 966 тис. рублів, щомісячний дохід сайту сьогодні становить 109017 рублів.

Інформація сайту «Uznatbablo» про відеоблозі «Мама відмінника»

№1 Показники Дохід, руб.
1. В секунду 0.042
2. В день 3634
3. В місяць 109017
4. Всього, з початку відкриття 6966176

Висновок

YouTube сьогодні підкорюють все нові вікові групи користувачів, він став головним майданчиком для самореалізації та заробітку людей старшого віку по всьому світу, які зробили сміливий крок по створенню каналів і стали зірками. Відеохостинг дозволяє стати блогером будь-якій людині на планеті, незалежно від кількості років, професії, місця проживання і життєвого досвіду, статі та віросповідання.

Разом з молодими і амбітними авторами, популярність зростає у їх старших співвітчизників. Прикладом цього в нашій країні є ютуб-канал «Мама відмінника» і його автор Олена Павлівна Колотілова.