Класична версія творчої студії ютуб: відкрити, знайти, зайти

Класична версія творчої студії ютуб: як включити стару платформу на ПК, перейти в інтерфейс, яке розширення використовувати

Так називається панель відеоканалу, призначена для управління. Творча студія дозволяє відстежити коментарі до відеосюжетами, уточнити дані статистики, змінити ролик і т. п. Розглянемо, що являє собою класична версія творчої студії ютуб.

Як користуватися панеллю?

Щоб виконати перехід до неї, користуються спеціальною посиланням або діють таким чином:

 • входять в ютубовский аккаунт;
 • клацають по профільному фото;
 • вибирають відповідний розділ.

З допомогою піктограм, розташованих вгорі екрану, знаходять потрібний ролик, переходять на його інформаційну вкладку, завантажують відеосюжети, організовують трансляцію, уточнюють довідкові дані, повертаються на канал або основну сторінку ютуба, залишають аккаунт або змінюють його.

З 2017 року ютуб оновив платформу, і повернутися до класичної версії творчої студії офіційним шляхом не представляється можливим.

Однак існують деякі способи, що забезпечують повернення колишнього ютубовского інтерфейсу, а разом з ним – старої версії творчої студії ютуба.

Способи повернення на ПК

Розглянемо, як зайти в класичну студію ютуб, використовуючи меню користувача. Для цього:

 1. переходимо в аккаунт, тиснемо на картинку в профілі;
 2. відкриваємо користувальницьке меню, знаходимо пункт «творча студія»;
 3. у списку вибираємо підпункт «класична версія».

Звертаємо увагу, що такий спосіб відкриття класичної творчої студит YouTube не завжди дає позитивний результат.

Трапляється, що оновлена версія повертається автоматично після певного кількості переходів з відеороликів. Щоб уникнути цього, користувачеві доводиться вносити доопрацювання розширення.

Тепер розберемо ще один варіант, як повернути в ютубі класичну версію студії. Щоб виконати це, користуються спеціальним браузерних доповненням, яке завантажується і встановлюється на комп’ютер. Найчастіше вибір зупиняють на Tampermonkey або Greasmonkey, які працюють разом зі скриптом Old Design, вписується у встановлений розширення самостійно.

В результаті повертається стара творча студія в ютубі для ПК.

Установка на мобільному пристрої

Нагадаємо, що нова модифікація більше підходить для перегляду відео через смартфон, але серед користувачів ще зустрічаються прихильники колишнього варіанту ютубовского дизайну.

Пропонуємо спосіб, як увійти в стару творчу студію на Андроїд. Відповідні програми розміщені у вільному доступі, знайти їх легко, але потрапляє величезна кількість «лівих» програм, що створюють справжню небезпеку для мобільного пристрою.

Перед тим, як включити цікаву для нас версію, рекомендується скористатися ліцензійним форматом АПК, здатним підтримати архів додатків для Андроїд.

Отже, як перейти в класичну студію на ютубі? Для цього:

 1. видаляємо клієнта, встановленого на мобільному пристрої;
 2. відключаємо оновлення через Плей Маркет;
 3. завантажуємо попереднє ютубовское оформлення, робота якого буде здійснюватися без оновлень.

Для порівняння розберемося, як повертаються до колишньої версії на мобільних пристроях, що підтримують роботу iOS.

Як зробити потрібний стиль на таких смартфонах? Для цього:

 1. видаляємо встановленого клієнта;
 2. входимо в Сафарі;
 3. натискаємо кнопку «встановити» і завантажуємо колишню версію, у вікні підтверджуємо свої наміри;
 4. вводимо Apple ID, посилання на відповідне поле, користуємося старої творчою студією ютуб.

Причини повернення до старої версії

Чому користувачі воліють працювати в класичній творчої студії, проматривая відео в колишньому розширенні? Виявляється, цьому є просте пояснення:

 • на основній сторінці менше рекомендацій, рекламних відео немає, замість них демонструються сюжети, що входять в число передплат, і відомі відеоролики;
 • попередня версія, яка сьогодні офіційно не працює, більш компактна і зручна в роботі.

Висновок

Ми розібралися, які дії виконуються для повернення застарілого варіанти ютуба, щоб замінити їм нову версію, встановлену на пристрої.

Переходячи до класичного варіанту, користувач істотно полегшує робочий процес і навіть позбувається переглядів обридлих рекламних роликів. Крім того, пристрій, підключений до інтернету, працює без збоїв і зависань, що особливо важливо сьогодні.