Успіх блогера передбачає багато контенту, мільярдну аудиторію передплатників, постійна поява авторів та їх розвиток. В якості заохочення розроблені спеціальні нагороди, які видаються при досягненні певних умов. Кнопка ютуб є знаком визнання старань блогера, результатом яких стає популярність програми. Сьогодні поговоримо про всіх існуючих кнопках і умови їх вручення.
Що це за заохочення?
Отримання нагороди можливо після двох умов – досягнення потрібної кількості передплатників і подання заявки на нагородження кнопкою в розділ «Творча студія».
Приз представлений цієї сувенірної нагородою, нагадує значок «Play», оформляється різними способами з урахуванням досягнутого блогером рівня майстерності. Пересилається нагорода через поштове відділення.
Вперше кнопки почали видавати в 2012 році, автором ідеї став Тім Шей – виконавчий директор, вручив першим каналам, які досягли мільйонного кількості передплатників, золоті кнопки. На церемонії вручення оголосили і про запровадження в якості призу срібною кнопки.
Пропонуємо розглянути, які ще є нагородні кнопки, розібратися з умовами їх вручення.
Які бувають?
Щоб уявляти собі нагородний фонд і дізнатися умови отримання призів, розберемося, які ще бувають кнопки ютуба, за яке число постійних передплатників їх дають.
Срібна
Вона відкриває список нагород ютуба. Заохочення видається блогеру, кількість користувачів якого перевищила 100 тисяч осіб, і наскільки хороший цей рівень, міркувати складно. Якщо порівнювати з наступними за сріблом призами, то аудиторія по чисельності здасться невеликий, але зацікавити і утримувати на каналі таку кількість людей – величезна праця.
Щоб стати власником однієї з нагород, потрібно набирати фоловерів чесними способами. «Ліві» накрутки і спроби фальсифікувати дані виявляються швидко.
Сьогодні срібною кнопкою має велику кількість ютуберов зі всього світу. Як виглядає такий приз? Дзеркальна кнопка з рельєфною поверхнею розміщена на нікельованої матовою платівці, на перших зразках ще була присутня рамка, але сьогодні їх вважають старими версіями, випуск яких припинено в 2018 році. По поверхні виконане гравірування, відображає назву каналу і логотип відеохостингу.
Володарями такої нагороди стали десятки тисяч блогерів.
Золота
Які ще кнопки ютуба існують? Відмітною ознакою каналу, має мільйонну аудиторію, вважається золота кнопка. Сувенір виконаний практично так само, як попередня нагорода, вага його сягає чотирьох кілограм. Кнопка латунна, вкрита золотим напиленням.
Діамантова
Цим трофеєм мають ютуберы, армія передплатників яких перевалює за 10 000 000 чоловік. За чисельністю навіть деякі країни не досягають такої позначки, і цей показник дійсно викликає частку поваги. У блогерському світі діамантову відзнаку вважають особливим, якщо не найкращим, знаком пошани. По дизайну вона сильно відрізняється від попередніх призів. Інсталяція має незвичайну форму, в центрі її вставлено прозорий кристал, що імітує діамант і виготовлений у формі трикутної кнопки. Особливість полягає в тому, що за весь час свого існування дизайн діамантової кнопки жодного разу не змінився.
Власниками такої нагороди стали чотириста чоловік, приз важить понад трьох кілограмів, відлитий цілісним елементом.
Рубінова
Цей рівень вважається практично недосяжним по майстерності, і рубіновою кнопкою володіють одиниці, зуміли набрати кількість передплатників, кількість яких перевалила за 50 мільйонів.
Певного дизайну нагорода не має. Її присуджували досить рідко, своїм виконанням приз нагадував переміг логотип каналу.
Першим рубінове заохочення отримав стример Pew Die Pie. У посилці знаходилася основна статуетка та її мініатюрні копії, володарями яких стали найбільш активні відвідувачі каналу.
Червоний діамант
Цікавитеся, яка сама остання кнопка ютуба? Вона з’явилася в 2019 році, і вручають нагороду за 100 мільйонів передплатників. Сьогодні настільки величезною аудиторією можуть похвалитися всього пара каналів – вже відомий нам Pew Die Pie і індійська програма з музичними кліпами TSeries. Нагадаємо, що кнопка ютуб, вручена за 100 000 000 передплатників, є п’ятою, найвищою нагородою.
Неофіційні нагороди
Призи випускали поступово, і в певний період було невідомо, скільки їх є, які планується ввести в перспективі.
Всі кнопки ютуба нами розглянуті по порядку – їх п’ять. У випадку, якщо вам стане відомо про нові нагороди, які видаються відеохостингом, ставитися до такої інформації серйозно не слід.
На просторах інтернету є величезна кількість домислів, що є ще бронзові й дерев’яні нагороди, а також призи чорного відтінку. Ходять чутки і про платинову нагороду. Ці призи являють собою результати народної творчості і вважаються втішними нагородами для блогерів, які не досягли належного успіху. Додаткових привілеїв неофіційні нагородні кнопки не дають, є звичайною прикрасою і своєрідним стимулом для подальших перемог.
Як отримати?
За скільки передплатників дають кнопки в ютубі, ми з’ясували. Тепер подивимося, яким чином здійснюється нагородження.
Щоб канал вважався популярним, потрібно постійно над ним працювати, розвиваючи, доповнюючи роликами, монтуючи, рекламуючи, надаючи унікальність, викликаючи інтерес у передплатників. Часу для цього потрібно багато, але одержувані результати того варті.
Як же отримати заповітну кнопку? Для цього потрібно виконати три дії:
- увійти в спеціальний розділ «творча студія»;
- знайти повідомлення протягом тридцяти днів. Для цього доведеться відвідувати студію регулярно, щоб не пропустити потрібний повідомлення;
- перейшовши за посиланням, заповнити необхідні дані. Вказується адреса проживання, на яку слід надсилати нагороду.
Як бачите, замовити кнопку ютуб досить просто, але все-таки один недолік, пов’язаний з термінами її доставки, є.
Де придбати і за скільки?
Отже, винагороди видаються за кількістю зібраних передплатників, і для отримання будь-якої з нагород блогеру доводиться наполегливо працювати.
Є другий варіант стати володарем призу – придбати його у блогера на порталах Avito і Ebay. Тільки пам’ятайте, що кожен офіційний приз є іменним, і краще придбати заповітну кнопку в іншому місці.
Скільки коштує нагорода? Наводимо приблизні розцінки:
- срібло – 1 390 руб;
- золото – від 2 290 до 3 000 рублів;
- бронза – від 500;
- рубін – 2 000;
- діамант – 2 000 руб.
Розцінки знайдете на зазначених вище порталах, там же побачите смайлики кожної кнопки ютуб. Хоч вартість і демократична, але сенсу в подібних придбання немає – популярності каналу воно не надає.
Підводимо підсумки
Що таке кнопка ютуба, ми з’ясували. Щоб отримати будь-яку з перерахованих нагород, доведеться чимало попрацювати, збираючи багатотисячну армію передплатників. Ви повинні стати активним і незвичайним провідним, закохатися у власне справа, підібрати відповідну за настроєм команду однодумців, які нададуть допомогу в розвитку і просуванні контенту.
Бажаючі випробувати власні сили можуть скористатися наступним алгоритмом:
- розкручуючи свій канал, доведеться врахувати одну основну особливість – оптимізацію роликів з урахуванням конкретних запитів. Правильно виконання рекомендації забезпечить велику кількість переглядів, що спричинить за собою збільшення передплатників;
- під кожним відеосюжетом творцеві необхідно передбачити можливість підписки на канал. Критерій безпосередньо впливає на ефективність набору аудиторії;
- відео, як і сам канал, має впізнаваністю. Відеофайли рекомендується створювати в єдиному стилі, щоб передплатник, який переглянув один сюжет, зрозумів, що на канал слід здійснити підписку;
- блог передбачає форму постійно пропонованої підписки. Піар необхідний, але він залишається ненав’язливим;
- дозволяється партнерство з іншим ютубером, створення спільного піару, допомагає кожному.
Є платні біржі по набору передплатників, послугами яких дозволяється користуватися, але зловживати подібної допомогою не рекомендується. Ютуб залишає за собою право «забанити» канал за допущені порушення.
Ми розглянули всі види кнопок YouTube, дізналися, на яких умовах їх видають.
Якщо вивчати списки переможців, то виявиться, що найбільша кількість передплатників припадає на розважальні відеоканали, розраховані на молодь і дітей. Переможець, який отримав чергову нагороду, продовжує наполегливу роботу, щоб досягти чергового рівня досконалості власної майстерності.