Кнопка ютуба алмазна: вартість, переваги, правила отримання

Кнопка ютуба алмазна: як виглядає, що означає, за скільки передплатників дають на YouTube, скільки коштує, яка нагорода сама крута

Для відеоблогеров нагородні кнопки від ютуба мають майже таке ж значення, як Оскар для артистів кіно. Такими нагородами визнаються заслуги, досягнуті в роботі. Відмінною рисою кнопок є те, що вони – об’єктивні трофеї, вручені за аудиторію переглядачів, а цифрові дані – чесний оціночний критерій. Сьогодні розберемося, коли і за які заслуги вручається кнопка ютуба алмазна.

Що собою представляє?

Вперше алмазна кнопка YuoTybe введена в 2015 році, вона вважається найпрестижнішою нагородою.

Переваг власнику не надає, але дає повне право вважатися успішним видеоблогером.

Нагорода являє собою логотип сайту – шматочок кристала трикутної форми, як кнопка «play», вказано найменування власника каналу, кількість підписантів на нього глядачів і «Вітаємо» на англомовному говіркою.

Головна відмінність алмазної кнопки від інших призів – відсутність рамки.

Як виглядає алмазна кнопка ютуба, відомо, залишається дізнатися, за які заслуги вона присуджується. Простіше кажучи, скільки необхідно зібрати передплатників, щоб отримати в подарунок алмазну кнопку YouTybe.

Щоб володіти нагородою, потрібно зібрати десять мільйонів передплатників.

Правила отримання

За скільки передплатників дають алмазну кнопку ютуба, зрозуміло. Постараємося розібратися, наскільки реально виконати такі умови. Канал повинен бути достатньо розкручений, що досить складно зробити, особливо починаючому блогеру.

Накрутка в такій справі не допомагає – сучасні ресурси для перевірки працюють настільки злагоджено, що відеохостинг, автоматично розпізнає підроблення і спише «нечесні» цифри.

Навіть якщо скористатися послугами бірж фріланса, потрібного результату не домогтися – передплатник отримає оплату і через пару днів зникне, і відстежити його вже не вийде.

Коли необхідну кількість передплатників вже є, доведеться відстежувати кореспонденцію, що надходить в «творчу майстерню», вчасно погодитися з пропозицією від сервісу, заповнити анкету, вказавши в ній персональні дані, і чекати цінну бандероль з Великобританії.

чи Є інші варіанти?

Бажають справити враження гідною нагородою зможуть придбати її на платформі Алиэкспресс. Там же і дізнаєтеся, скільки коштує алмазна кнопка ютуба. Тільки є одна проблема – за помірну вартість ви отримаєте не оригінальний приз, а його якісну репліку.

Другий варіант – виготовити нагороду самостійно, використовуючи підручні матеріали. Благо, в інтернеті достатню кількість майстер-класів. Якщо все зробити правильно, то саморобний приз буде виглядати, як справжня нагорода.

Ще один спосіб стати власником алмазної кнопки – придбати її у видеоблогера, побажав розлучитися з іменним оригіналом.

Але пам’ятайте, що на ній будуть як і раніше красуватися іменні дані відеоканалу, яким призначалася нагорода насправді.

Переваги для власника призу

Якщо канал отримав кнопкою, це означає, що його власник у своїй праці досяг максимальних успіхів і вважається справжнім гуру відео.

Крім того, це найкрутіша кнопка ютуба, яка підтвердить кожному передплатнику, що блогер каналу поетапно досяг декількох рівнів досконалості.

Висновок

Коли дають алмазну кнопку, ми з’ясували. Нагадаємо, що її одержанню передують інші сходинки майстерності – срібна і золота нагороди. Отримавши такий приз, блогер має його біля робочого столу, щоб демонструвати свої заслужені успіхи усім глядачам.