Kodi YouTube plugin не працює: установка, настройка, підключення

Kodi YouTube plugin не працює: чому зявляється помилка 401, плагін зависає, лагает, дає збій в процесі запуску, не підключається до веб-сайту

Вважається, що це додаток працює стабільно, але деколи виникають проблемні питання, пов’язані з функціональністю, що, втім, характерно для будь-якого програмного забезпечення. Прочитавши цей матеріал, користувач зможе легко та оперативно позбутися від неполадок. В першу чергу, якщо Kodi YouTube plugin не працює, переконайтеся, що всі налаштування виконані правильно.

Коді дає збій в процесі запуску

Почніть завантаження з офіційною оновленої версії Visual C++. Коли ваш ПК достатньо «свіжий», і працює на десятій версії Windows, або додаток переустановлений не так давно, Коді часом не бажає бути придатним. Програма припиняє роботу в аварійному режимі, не висилаючи вам повідомлень про допущену помилку.

В більшості ситуацій, установка версії Visual C++ вирішує проблемні питання, пов’язані з YouTube в Kodi. Все, що потрібно виконати перехід на портал Microsoft і завантажити оновлену версію.

При черговій перезавантаження відеоплеєр накопичує величезну кількість виправлень багів. Є підстави вважати, що помилка у налаштуваннях Kodi для YouTube, є причиною перебоїв в оновленому варіанті вирішена.

Виконайте дії в наступному порядку:

  1. зайдіть на офіційний портал, знайдіть операційку у пункті «choose your weapon»;
  2. виконайте завантаження потрібного файлу, шляхом відновлення його з застарілою версією, скидати яку не слід.

Додаток не працює, зависає або лагает

Якщо Kodi youtube перестав працювати, відключаємо прискорення. Зависання і лаги усуваються таким способом.

Найбільш часто подібна проблема виникає на смартфонах, що функціонують на базі Android, на приставках і телевізорах.

Необхідно увійти в «налаштування», знайти в них «програвач», перейти у вкладку «відео», підключити експертний режим (натискається шестірня, розташована в нижньому лівому куті). Відключаємо всі параметри, виконуємо перезавантаження програмного забезпечення.

Коді не підключається до веб-сайту

В черговий раз додаючи джерело зовнішнього типу, необхідно прописувати адреса сайту (URL).

наприклад, це потрібно для установки доповнення або додавання плей-листа IPTV. Коли Коді не відкриває адресу, з’являється помилка 401, повідомляє, що YouTube з допомогою Kodi не працює, і підключення до сайту не представляється можливим.

Що роблять у подібних випадках? Для налаштування Коді 18 в Лінукс і інших ОС виконують наступні дії:

  • для початку переконуються, що адресні дані джерела введені правильно;
  • перевіряють, з чого починається адресна запис URL (HTTP або HTTPS), великі чи малі літери використовувалися.

Якщо ви перебуваєте в стовідсоткової впевненості того, що адресні дані набрані без помилок, то проблема криється в самому сайті, який може тимчасово не функціонувати, або його відключили назавжди.

У такій ситуації спробуйте завантажити додаток або встановити плейлист, скориставшись іншим джерелом.

Плагін втратив працездатність

З моменту чергового запуску мобільний додаток намагається знайти оновлені версії додатків. Коли оновлення знаходяться в доступі, їх бачать нижче логотипу Коді в розділі «додатки».

Значок розпізнати легко – він нагадує кругову стрілку. Натиснувши на неї, ви запускаєте оновлення в ручному режимі.

Для налаштування Коді 18 на ютубі періодично перевіряйте нові оновлення. Переконайтеся, що доповнення, якими ви користуєтеся, не застаріли.

Коли плагін підхоплює інформаційні дані на сторонніх серверах, він, найімовірніше, вийшов з ладу з-за відключеного порталу або віддаленого серверного файлу.

Погодьтеся, швидко набридає, якщо plugin постійно падає, і з’являється команда «відкрити Kodi в ютуб-каналі». Можливо, проблема криється в ключах APL, якими користуються розробники додатків. Гугл накладає обмеження на їх застосування, а збільшується кількість користувачів змушує плагін щодня досягати власної межі. В інтернеті ви знайдете докладну інструкцію, як усунути таку проблему своїми силами.