Коментарі YouTube: відповісти, змінити, налаштувати, відновити

Коментарі YouTube: як зробити на Андроїд, що робити, якщо не приходять повідомлення про коментах, як поскаржитися, заблокувати користувача

Функціональні можливості хостингу дозволяють не тільки переглянути та опублікувати відеоматеріал, але і прокоментувати контент стороннього користувача. Якщо ви розмістили відеосюжет і дали дозвіл на його обговорення, то зможете переглядати коменти до ролика, давати на них відповіді, влаштовувати для цільової аудиторії опитування і т. п. Спробуємо розібратися в понятті «коментарі YouTube», вивчити порядок дій, пов’язаних з ними.

Як пишуться коментарі

Коли доступ до відеосюжетами відкритий усім користувачам, слідом за переглядом ви отримуєте право на участь в обговореннях. Алгоритм написання коментарів на ютубі простий – натискаємо клавішу «залиште коментар», розташовану під переглянутих роликом, пишемо текст, тиснемо кнопку «відправити».

У випадку, якщо доступ коментарів до відео на YouTube обмежений, така дія стає неможливим. Подібна опція відкрита для загальнодоступних відеоматеріалів і контенту, що має доступ через спеціальні гіперпосилання.

Як прикріпити комент, розібралися.

Якщо немає бажання писати повідомлення в стандартному вигляді, шрифт можна відформатувати виділенням тексту жирним, додаванням курсиву, перекресленням написаного слова, фрази і навіть повноцінного пропозиції. Допускається використання міток і згадок.

Якщо хочете поділитися посиланням на захоплюючий матеріал, в коментар вставляється адресна посилання URL.

Пишемо відповідь комент

Багато хто задається питанням, як відповісти на коммент в ютубі. Для цього вибираємо потрібний текст, тиснемо кнопку «відповісти», вносимо його в рамку для коментарів і відсилаємо.

Порядок перегляду власних коментів

Список коментарів відображається нижче відтворювального ролика. Щоб переглянути його, досить прокрутити сторінку вниз. Тут не тільки передбачена можливість коментувати сюжет, але і давати відповіді на залишені користувачами повідомлення.

Якщо у підсумках з коментарів на ютубі ви розшукуєте щось конкретне і не можете знайти, ймовірно, воно видалено спеціальними програмами, якими керує адміністрація. Другий варіант – коментар стер автор каналу або користувач, який залишив його.

Якщо перегляд ведеться з персонального комп’ютера, з’являється можливість сортування коментарів. Нижче поля, в якому пишуться повідомлення, є перелік варіантів сортування по популярності, даті розміщення і т. д.

Відповідаємо на питання

Справедливо зауважити, що користувачі часто цікавляться подібною темою, звертаючись один до одного з різними питаннями.

Як змінити коментар на ютубі на Андроїд? Для цього клікніть по значку з трьома зображеними точками, розташованому біля коммент, визначте для себе необхідну дію.

Яка мінімальна кількість слів у коментарі на ютубі? Встановленим лімітом сьогодні визначено не більше п’яти тисяч символів.

Як заблокувати коментатора на ютубі? Відкриваємо сторінку відеоканалу, який визначили для блокування, переходимо на вкладку «про каналі», тиснемо кнопку «повідомити», обираємо дію «заблокувати», натискаємо клавішу «відправити».

Як поскаржитися на коментар на YouTube? Натискаємо значок з зображенням у вигляді трьох точок, вказуємо причину скарги.

Чому коменти потрапляють у спам? Для цього є певні причини:

  • в них містяться які-небудь посилання. У зв’язку з цим хостинг перешкоджає тому, щоб ваш канал використовувався як майданчик для реклами;
  • нестандартні коменти. Використовувані в них значки і символи не завжди розпізнаються ботами для коментарів в ютубі, і їх блокують автоматично;
  • повідомлення, які не мають ніякого сенсу і з вмістом відеоматеріалу не пов’язані;
  • як ще заспамить коментар? У тому випадку, якщо ви занадто часто займаєтеся написанням відгуків, ютуб відправляє їх в спам автоматично, не вивчаючи зміст.

Як відновити коментар в YouTube? Якщо текст був видалений, відновлення його не представляється можливим. Єдиний варіант – написати новий.

Що робити, якщо не приходять повідомлення про нові коментарі? Найпоширеніший варіант – перевірити стан налаштувань сповіщень у власному акаунті. Для цього тиснемо по значку, в меню обираємо позицію «налаштування», переходимо в розділ «налаштування облікового запису», клацаємо за пунктом «оповіщення», вибираємо «підписки на канал», виставляємо позначку у відповідному полі, визначаємо тип оповіщення.

Платять за коментарі на ютубі? Оплата за такі тексти не нараховується. Єдине, в чому їх користь — підвищення популярності каналу, переведення його на лідируючі позиції в рейтингу.

Як зробити закріплений коментар? Щоб виконати таку дію, необхідно провести по набраному тексту вліво, як у момент відповіді на дзвінок або видалення в меню вибрати картинку, на якій зображена канцелярська кнопка. Максимум можна закріпити не більше трьох текстів.

Ставлять бан в ютубі за коментарі? Система має право відправляти ваш текст на промодерацию, якщо вважатиме його небажаним. У більшості випадків туди направляються коменти з посиланнями або ті, що набрали максимальну кількість негативних лайків.

Що таке парсер коментарів в ютубі? Це ютубовская функція, що збирає коменти під відео – тексти, нік автора, посилання на відеоканал, дата написання, посилання на комент, кількість лайків.

Кого називають флудером коментарів? Для початку пояснимо, що флуд – це типові нетематические повідомлення на форумах і чатах, що віднімають багато обсягу. У певних ситуаціях, не знаючи, як правильно піаритися, користувач залишає кілька коментарів поспіль. Особа, яка поширює флуд, називається флудером.

Як вставити фото в коментар на ютубі? Скористайтеся послугами спеціальних сервісів, які працюють без реєстрації.

Що робити, якщо коменти переміщені в новий розділ YouTube? Виконайте оновлення або зверніться за допомогою в техпідтримку.

Що являє собою спамер коментарів на ютубі? За допомогою цього функціоналу проставляються скарги на ролики, накручуються обидві категорії лайків, оформляється автоподписка.

Як написати правильний коментар у програмі YouTube? В відповідності з діючими правилами, забороняється писати текст, якщо в ньому містяться:

  • спам. Під цим поняттям розуміють рекламу товарів і послуг, яка заборонена в повідомленнях;
  • ненависть. Не слід писати відгуки, здатні наносити образу живим людям;
  • загрози. Якщо відеоролик на телевізорі не сподобався, не намагайтеся загрожувати з цього приводу його автору. Вважаєте, що матеріал порушив ютубовские правила – клацніть по клавіші «поскаржитися».

Як заборонити коменти на дитячих акаунтах? Ютуб вже зробив це автоматично, щоб захистити маленьких користувачів від текстів негативного змісту, які часто зустрічаються в мережі. Приклади цього – насильство, педофілія, загрози розправами і т. п.

Як переглядати коменти в ютубі на мобільній версії? На смартфоні знаходимо додаток Ютуб, входимо в нього, відкриваємо відеоролик, біля якого потрібно переглянути коменти, прокручувати сторінку вниз, поки не знайдемо потрібний нам розділ.

Що таке YouTube Smart TV? Це неофіційний ютубовский клієнт для Андроїд ТБ і приставок медіа, який працює безкоштовно. Програма має відкритий вихідний код, що не містить рекламні вставки.

Що робити, якщо не вийшло написати?

Переконайтеся, що обліковий запис для входу в Гугл використовується. Увійшовши через браузер, перевірте, щоб справа була аватарка. На мобільних телефонах вона відображається в лівому кутовій ділянці.

Переконайтеся, що включені куки. Якщо блокування передачі файлів по браузеру раніше вимикалася, опція написання коментарів може перебувати на блокування. Зайдіть у налаштування і перевірте, чи все працює правильно.

Є ймовірність некоректної роботи браузера. Спробуйте залишити коментар, використовуючи для цього інші ресурси.

Не пишіть занадто великий текст, висловлюйте думку лаконічно, суто по справі. Безглуздий набір літер у більшості випадків ніхто не прочитує повністю.