Кращі гумористичні канали YouTube: топ популярних блогів

Кращі гумористичні канали YouTube: які американські, російські комедійні блогери входять в список найбільш відомих на ютубі

На ютубі накопичилася така кількість смішних відеосюжетів, що шанувальникам гумору вистачить до кінця життя. До уваги споживачів пропонуються кращі гумористичні канали YouTube, допомагають весело провести вільний час. Найчастіше жарти побудовані на словесній грі та особливості культури регіону. Під час перегляду включаються субтитри, при необхідності відтворення сповільнюється.

Приклади кращих каналів

Розглянемо топ гумористичних каналів ютуб.

Adam Thomas Moran

Друга назва цього каналу — +100500, тому що щотижня під таким брендом власник (Максим Голополосов) влаштовує інтернет-шоу. Він підбирає веселі і безглузді відеоролики, згодом представляючи їх до перегляду. Трансляція ведеться на тлі пледа, забарвлення якого нагадує леопардову шкуру, і цей нюанс вважається «коником» програми.

В коментарях блогера прослизають нецензурні слова.

The Brian Maps

Максим Тарасенко, який є автором блогу, робить відеоролики зі своїми друзями, часто відводячи роль кого-небудь з персонажів собі. Канал наповнений музичними пародіями, скетчами, іграми, рекламні і пропагандистські ролики відсутні.

This is Добре

Власники блогу – естонці, але гумористичні передачі ведуться російською мовою. У Стаса Давидова – автора каналу – постійно звучить фраза, що вважається коронної: «Це добре!». На каналі представлені веселі відео, зібрані по всьому світу, транслюється комічний стендап.

Нецензурної лексики немає, канал призначений для глядачів різних вікових категорій.

Юрій Хованський

Список кращих гумористичних каналів YouTube продовжує відомий своєю скандальністю видеоблогер Юрій Хованський, якому подобається ображати знаменитостей. На сторінці ви знайдете пародії до музичних творів, стендапи.

Часто автор використовує ненормативну лексику.

Room Factory

Одеські юнаки отримали популярність аудиторії глядачів завдяки власним талантам і харизмі. У проекті беруть участь п’ять осіб, зйомкою міні-серіалу вони висміюють виникають складності і наболілі ситуації. Кожен, хто відвідає сторінку, у відеоролику розгляне себе. Канал містить велику кількість рубрик.

Smosh

В перелік кращих гумористичних каналів на ютуб входить американський комедійний блозі, що нараховує більше двадцяти п’яти мільйонів передплатників. В більшості своїй відеосюжети представлені восьмиминутным збіркою скетчів на ту чи іншу тему. Заснований канал в 2005 році, з тих пір він міцно зміцнився на лідируючих позиціях серед найбільш веселих програм відеохостингу.

Щотижня виходять нові ролики, що набирають мільйонні перегляди, і нічого дивного в цьому немає – сюжети дійсно піднімають настрій.

Канал КВК

Тут зосереджені добірки кращих виступів команд, і колекція постійно оновлюється веселими відеороликами. Щоб полегшити пошук, автори сортують весь наявний матеріал по плейлістам.

Funny or Die

Ще один гумористичний канал, який користується заслуженою популярністю, саме з його допомогою світова аудиторія познайомилася з акторами У. Фаррелом, А. Маккєєм, Заком Галіфіанакісом. Тут велика кількість різноманітних рубрик, але в більшості випадків з’являються короткі скетчі, де коміки пародіюють шоу-програми або відомі фільми.

Канал являє собою повноцінну студію, на якій часом ведуться зйомки серіалів і повнометражних стрічок.

Dude Perfect

Аудиторія шанувальників ресурсу налічує більше п’ятдесяти мільйонів глядачів, зйомки відеороликів ведуться з величезним розмахом.

Черговий випуск розриває шаблони, чекати від нього можна різного. Одного разу, заплативши чотири з половиною мільярди доларів, блогери орендували авіаносець, каталися на ньому, ловили рибу, грали.

На жаль, субтитри російською мовою не передбачені, але ось вам прекрасний привід підняти рівень знання англійської.

Eh Bee Family

Цієї сімейкою підкорена аудиторія, що налічує дев’ять мільйонів глядачів. У веселих скетчах кожен знаходить ситуації, близькі собі. Брудний гумор і вульгарності на каналі відсутні, веде його справжня родина, що налічує чотири людини. Перший короткий скетч був випущений в 2013 році, і після цього канал стрімко набирає популярність.

Mary Senn

Так звуть дівчину екзотичної зовнішності, записує власну життя на відео. Ведуча розміщує веселі сюжети зі своїм хлопцем, подає веселу інформацію за правилами догляду за зовнішністю, рекомендує, як вести здоровий спосіб життя.

Окрему увагу – моді і расових проблем.

Висновок

Це далеко неповний список кращих каналів на ютубі, що несуть в маси гумор. Але якщо представлена підбірка доставить вам задоволення, з’явиться привід продовжити пошуки самостійно.