Кращі йога-канали YouTube російською: популярні, відомі

Кращі йога-канали YouTube російською: які блоги вибрати для тренувань початківцям, підготовленим, щоб бути в хорошій формі

Як відомо, заняття цією гімнастикою не передбачають наявності спеціального обладнання – вистачає невеликого килимка. З-за спалахнув коронавіруса студії і центри з фітнесу закрилися, можливість тренуватися залишилася в минулому. Не варто засмучуватися – кращі йога канали YouTube російською допоможуть вам підтримати свою форму.

Кілька популярних блогів

Наведемо кілька прикладів.

Йога Chilelavida

Цим каналом завідує Олена Малова, проживає в Чилі. Вона – викладачка віньяса йога – практики, спрямованої на підтримання хорошої фізичної форми тіла, поліпшення його гнучкості, ментального рівноваги і концентрації.

На каналі викладають уроки не тільки просунутим йогам, але і новачкам.

Працюючи у відповідності з відео, ви отримуєте гнучкість в здоровому тілі, спокій розуму, гармонію всередині власного організму.

Багато уваги приділяється розтяжці, якою нехтують багато. Це дуже актуально, особливо на карантині, коли одноманітний спосіб життя.

Olga Zemkova

Ще один кращий йога-канал на ютубі, заняття на якому проводяться російською мовою. Ведуча викладає гімнастику два з половиною року, а сама займається їй з 2014 р.

Кількість тренувань налічує два – три заняття в місяць, блогер пропонує розібрати різні асани, ділиться особистими думками про практичних заняттях.

На каналі проводять заняття початківцям, навчають людей з достатнім рівнем підготовки. Це зручно, тому що самий короткий урок триває не більше п’ятнадцяти хвилин, а повноцінне тренування досягає години.

Враховуючи власні навички та фізичний стан, ви самі робите вибір.

Unagrande Yoga Club

Продовжуємо список кращих YouTubе-каналів для занять йогою. Цей блог транслює відео для вивчення гімнастики з комплексами і асанами. Зустрічаються уроки, які допомагають розібрати окремі асани або медитацію різної складності.

На всі виділяється достатньо часу, що дає можливість встигнути сконцентруватися й правильно налаштувати дихання. Розум заспокоюється, тіло повністю розслаблене. По мети того чи іншого заняття вибирається відповідний ролик. Крім того, підбирається оптимальний час для тренування.

Yoga Masters

Канал йоги на YouTube пропонує вашій увазі заняття для будь-якого рівня, медитацію, езотеричну тематику та програму домашніх занять. Викладачі докладно пояснюють і показують кожен рух, перераховують його переваги для організму чоловіка.

В якості додаткового бонусу представлені практики дихання і комплекси, що допомагають розвитку гнучкості.

Йога і Медитація

Основною тематикою каналу вважається йога як спосіб життя. На ресурс підписано величезна кількість учнів. Канал транслює корисні відеоролики, пояснюють користь правильного дихання при практичних тренуваннях, необхідність знання теорії. Тут же даються вправи на різні м’язові групи.

Slavyoga

Цим проектом займається лікар і вчитель йоги Сергій Чернов, присвятивши його теоретичним і практичним заняттям, людської анатомії, излечиванию міофасциальних болів.

На каналі транслюються навчальні відеоуроки за методикою Slavyoga System, проводиться детальний огляд анатомії м’язових тканин і їх функцій.

Уроки Медитації

Один з кращих йога-каналів на YouTube російською мовою. Містить корисні і важливі відомості про медитацію і йогу для самостійних практичних занять. Тут знайдеться маса цікавого любителям здорового способу життя:

  • уроки медитації;
  • роздуми про призначення;
  • тематика вегетаріанства;
  • заняття з філософії, розширення свідомості.