Кращі ютуб-канали для вивчення англійської мови: цікаві

Кращі ютуб-канали для вивчення англійської мови: які ресурси, відеоуроки популярні серед користувачів, рекомендовані для новачків

Відеоурок вважається дієвим методом для вивчення іноземної мови. На відеохостингу існує величезна кількість телеканалів, на яких вчителі проводять безкоштовні заняття і дають консультації. Займатися індивідуально добре, але не всім доступно, тому спеціальні блоги нададуть дієву допомогу у вивченні, допомагаючи відпрацювання вимови, кращого сприйняття розмовної мови. Вашій увазі пропонуються кращі ютуб-канали для вивчення англійської мови.

Добірка змістовних уроків

Щоб полегшити пошук, наводимо список популярних ресурсів.

English with Jennifer

Справжній викладач англійської представляє увазі передплатників більше чотирьохсот відеоуроків по правилам граматики та вимови, тестує переглядачів, проводить аудіювання, розбирає приклади і дає завдання.

На початковому етапі передбачається наявність мінімальних знань мови, але, якщо такого немає – не лякайтеся: кожне заняття побудоване за принципом «від легкого до складного», відрізняється розміреним темпом проведення.

Puzzle English

Один з кращих каналів ютуба для вивчення англійської мови. Пропонує заняття додаткового характеру, які використовуються, як самостійні.

Кожен ролик – розбір черговий ідіоми, обговорення поведінки в конкретній ситуації, захоплюючий приклад або виключення з встановленого правила.

Відвідувачів привернуть розбори незвичайних виразів із сучасних пісень, телепередач і художніх фільмів.

Один з цікавих каналів на ютубі, де уроки англійської проводяться російською мовою.

Eng Vid

За кількістю відеороликів портал вважається одним з великих на ютубі, дають уроки англійською мовою. Сьогодні він налічує понад дев’ятисот уроків від одинадцяти вчителів. Тривалість занять – від п’яти до десяти хвилин, теми присвячені:

  • новинам;
  • ситуацій з життя;
  • незвичайним фактів;
  • правилам граматики.

BBC Learning English

Канал, що пропонує відеоуроки, відомий у всіх країнах світу. Заняття розраховані на просунутий рівень, представлені в різних контентах. Тут викладають граматику, обговорюють новини, навчають правильно вимовляти слова, розбирають інтерв’ю та музичні відеокліпи.

Щодня випускаються нові відеосюжети, так що підписка на канал тим, хто не бажає пропускати найцікавіше, рекомендується.

Albert Kakhnovskiy

На відеоблозі розміщені уроки для новачків у вивченні англійської, видеоразговорник, пояснюються правила граматики у відповідності з навчальним посібником Раймонда Мерфі. Навчання проводиться з використанням наочних карток, демонструють порядок застосування різних слів і пояснюють важкі для сприйняття моменти граматики.

Speak English With Misterduncan

Старий і популярний відеоблог, кілька десятиліть представляє навчальні ролики, зняті веселим і непередбачуваним містером Дунканом. Для кожного відео є субтитри, уроки рекомендовані користувачам, які досягли деяких успіхів у навчанні.

Англійська як по нотах

Ведучий блогу поєднує приємні і корисні моменти. Черговий ролик – розбір тексту популярної пісні, на прикладі якої пояснюються різні нюанси англійської.

Заняття проходять доступно і захоплююче.

Інгліш Шоу

Авторський відеопроект занять англійської, до створення якого підійшли креативно та весело, надавши уроків приємну легкість.

Відеоролики відрізняються відмінним оформленням і озвученням, своїм переглядом залишають позитивні емоції.