Лайки на коментарі в ютубі: дизлайки, відгуки, позначки

Лайки на коментарі в ютубі: навіщо потрібні, який найбільш залайканный комент, як дізнатися, кому сподобався відгук, чому не зараховується

Це один з результативних інструментаріїв, допомагають у рекламуванні товарів, послуг або відеоканалу. Від кількості лайків, залишених до коментарів, залежить позиція в рейтингу. Можна розкрутити свій комент на відомому ролику і помістити в ТОП, щоб залишений текст побачив блогер відеосюжету і сторонні користувачі. Розберемося, як ставлять лайки на коментарі на ютубі.

Що це таке?

Перед тим, як лайкати коменти, розберемося, у чому полягає їх зміст.

Нижче будь-якого ролика або залишеного до нього коментаря є пара значків – спрямовані вниз або вгору пальці (дизлайки і лайки).

З їх допомогою глядач висловлює своє позитивне або негативне ставлення до відеоматеріалу або написаному відкликання.

Самий залайканный коментар на ютубі, під яким стоять будь-які позначки, робить позитивний вплив на рейтингову позицію публікації.

Навіщо тоді потрібні дизлайки? Виявляється, відеохостинг оцінює не стільки кількість позитивних або негативних кліків, скільки їх загальна кількість, визначаючи таким чином активність. У будь-якому випадку, мітка, залишена глядачем, говорить про те, що зміст матеріалу привернуло чергового користувача.

У чому користь лайків?

«Живий» лайк під коментарем має важливе значення для автора. Від їх кількості зростає популярність блогу. збільшуються шанси на отримання прибутку. Залишені позначки дозволяють:

  • легко підвищити впізнаваність каналу, забезпечити стабільність пасивного доходу;
  • поліпшити якість і ефективність просування реклами;
  • оперативно розкрутити відеосюжет і сам блог, зайнявши лідируючі місця в рейтингу;
  • залучити цільову аудиторію.

Відповідаємо на питання

Щоб ви отримали повне уявлення про цьому інструменті, наведемо відповіді на найпопулярніші питання, що виникають у користувачів.

Як дізнатися, кому сподобався коментар на ютубі? Кожен має право дати оцінку коментарю, залишеного під відео кимось іншим. На жаль, способу, як дізнатися, хто лайкнув, немає. Єдине право, надане автору – відзначити коментатора, щоб показати перед аудиторією важливість думки.

Чому мої коментарі на ютубі не лайкають? Тут все залежить в першу чергу від каналу і від історії коментарів, залишених вами раніше.

Не забувайте, що співробітники адміністрації та модератори каналу мають право видаляти повідомлення. При наявності обмежень почекайте деякий час – вони знімаються автоматично через кілька днів.

Вихід такий – створіть другий канал, скориставшись іншим гугловським аккаунтом, додайте відео, напишіть від імені основного відеоблогу комент і перевірте, що відбувається в реальності.

Чому не зараховується лайк, залишений під коментарями в ютубі? Ймовірно, такі відмітки додаються штучно, і накрутки виконуються надто оперативно. Ютубовский алгоритм заморожує активність і перевіряє аккаунт.

Переглядачі запевняють, що коментарі, які набирають багато лайків на ютубі, підвищують рейтинг каналу. Але є й такі, які вважають це фейком і стверджують, що подібні дії користі не приносять.

Щоб зняти суперечливість у поглядах, стверджуємо, що глядацькі позначки корисні. Якщо вони проставлені передплатниками, то кількість найкращим чином підтверджує прояв інтересу до опублікованого відеоматеріалу і залишеного під ним коментарю.