Монетизація ютуб: включити, зробити, дізнатися, подивитися

Монетизація ютуб: як працює з телефону, через андроїд, скільки передплатників, переглядів на каналі YouTube потрібно, як прибрати

Поговоримо про перший легальний спосіб заробляння грошей на ютубі. Надходження коштів забезпечується завдяки показу реклами в момент перегляду відеороликів. За кожен перехід глядача, просмотревшего сюжет, система перераховує гроші. Ціна визначається рядом умов і коливається від копійки до сотень рублів. Отже, як виконується монетизація ютуб?

Головна умова підключення

Скільки передплатників потрібно набрати, щоб проходити модерацію на включення рекламних роликів? Для цього потрібно цільова аудиторія, забезпечила вам 10 000 і більше переглядів.

Що необхідно блогеру для популярності?

Існують правила, яким блогери повинні слідувати в досягненні своїх цілей:

 • оригінальність і унікальність пропонованого відеоролика;
 • канал своєю тематикою повинен залучати цільову аудиторію;
 • пошук унікальності в стилі і власної родзинки;
 • тривалість ролика – від п’яти до двадцяти хвилин;
 • робота над поліпшенням якості зображення і звуку, використання сучасних програм (на платній основі);
 • регулярність публікації нових роликів;
 • аналіз аудиторії, вивчення переваг глядача;
 • використання ключевіков і тегів;
 • публікація дозволеного вмісту;
 • надання можливості поділитися відео в соціальних мережах, взаємодія з переглядачами.

Виконуючи перелічені правила, ви стаєте популярним блогером, і лише після цього замислюєтеся, як в Росії монетизувати канал на ютубі в 2020 році.

Кілька способів монетизації

Наведемо десяток методик, розповідають, як це зробити. Звертаємо увагу, що серед способів монетизації переглядів на ютубі зустрічаються і «чорні», одним із прикладів яких є отримання доходу з чужих роликів або заборонена реклама, але легальних все ж більшість. Це означає, що блогер вибере відповідний варіант, як зробити заробіток в ютубі «прозорим». Розглянемо дозволені методи.

Реклами у відеосюжетах від AdSense

Метод вважають популярним і доступним. AdSense – велика мережа на відеохостингу, що належить компанії Гугл і рекламує товари або послуги.

Щоб активувати рекламу у відеороликах, потрібно пройти монетизацію роликів на YouTube. Для цього:

 1. входимо в меню «мій канал»;
 2. переходимо в розділ «творча студія»
 3. чергово кликаємо «менеджер відео» і «відео»;
 4. знаходимо кнопку «канал», натискаємо її;
 5. вибираємо «включення монетизації».

протягом року виконуються наступні вимоги:

 • відеоролик набирає від чотирьох тисяч годин переглядів;
 • аудиторія передплатників каналу перевищує 1 000 чоловік.

Перед тим, як включити монетизацію на ютубі з персонального комп’ютера або мобільного телефону, ознайомтеся і погодьтеся з умовами, зв’яжіть канал з AdSense, налаштуйте показ рекламних роликів.

Співпрацюємо з медиасетями

Черговий метод, що розповідає, як підключити монетизацію на YouTube через ПК або телефон. Тим, хто не бажає співпрацювати з AdSense, пропонується робота з компанією, що сплачує сімдесят – дев’яносто відсотків від прибутку за забезпечені перегляди і кліки.

Відмінності AdSense і медіамереж

AdSense працює з ютубом безпосередньо, в той час як медиасеть вважається посередником каналу і відеохостингу. Скільки можна заробити співпрацюючи з медиасетью? Завдяки додатковим форматів реклами та індивідуальній роботі з кожним каналом, дохід зростає на тридцять – сорок відсотків. За будь страйк AdSense блокує доступ до монетизації, не проводячи розглядів. Медіамережі відрізняються низьким порогом мінімалки для висновку, процес відбувається простіше.

AdSense переводить гроші на рахунок за системою Рапіда або чеком, коли сума балансу перевищує сто доларів.

Вибір медіамережі

Врахуйте особливості каналу і цільової аудиторії. Великі компанії обирають канали ретельно, потрапити в їх число складно.

З маловідомими медиасетями не варто зв’язуватися – велика імовірність обману.

Працюєте над каналом і підтримуйте зв’язок виключно з перевіреними ресурсами. Вибрати партнерку легко, знаючи, хто з нею давно співпрацює.

Як монетизувати канал на ютубі з комп’ютера або мобільного телефону? Перейдіть на сайт, оформіть заявку. Вимоги дещо відрізняються, але необхідно набрати від ста передплатників і від десяти тисяч переглядів. Канал проходить перевірку на порушення авторських прав, уточнюється кількість розміщених відеороликів.

Тим, хто не знає, скільки платять при монетизації на ютубі, відповідаємо – у 2019 році ця цифра становила від трьох до п’яти доларів за кожну 1 000 переглядів.

Продаємо місця для реклами в відеороликах

найприбутковіший метод заробітку в ютубі, вимагає докладання зусиль. Доведеться почати пошук рекламодавців, і, якщо канал не розкручений, на великі компанії розраховувати не варто. Потрібно дотримуватися креативність, рекламуючи товари або послуги ненав’язливо. Для полегшення завдання пропонується ролик підлаштовувати під рекламу.

Як це працює? У більшості випадків менеджер сам звертається до популярного блогера, щоб той пропіарив товар. Скільки платять за такий монетизації на ютубі за кілька мільйонів переглядів? Заробіток становить кілька сотень тисяч рублів.

Донати з стримов

Для початку розберемося з термінологією. Донатом називають фінансові пожертвування від переглядачів, а стримом – зйомку відео способом прямої трансляції.

В більшості своїй стримят гри, що надає методом популярність серед дітей і молоді. Перш, ніж почати заробляти на глядачах, слід стати відомим стримером, активувати функцію «прямі трансляції», завантажити спеціальну програму, вибрати відповідний сервіс, що забезпечує отримання донатов.

Партнерська програма

Використовуючи таку методику, заробляти на ютубі найлегше, кількість передплатників і дата створення каналу значення не мають. Огляд на будь-який сайт дозволяється знімати в зручний для вас час. Сюди відносять інтернет-салони, проекти по заробітках, послуги.

Кілька додаткових способів

Як і коли можна монетизувати канал YouTube, ми розібралися. Наведемо ще методики, що забезпечують дохід на відеохостингу:

 • піар-менеджер – не займаючись зйомкою відеороликів, стаєте чиїм-небудь напарником, рекламуйте канал різними способами, отримуючи за це гроші;
 • реклама з допомогою лайків – популярні блогери заробляють навіть на поставлених лайку. Існують фанати, переглядати ролики кумирів;
 • реалізація товарів і послуг – створюється канал для залучення переглядачів або потенційних покупців, бренд розкручується за допомогою роликів;
 • монетизація трафіку – у соціальних мережах і на сайтах створюються спільноти, накопичується база підписалися глядачів. У перспективі виконується монетизація, починає надходити дохід;
 • зйомка і реалізація відеороликів – приклад заробітку на ютубі без розкрутки та монетизації. Знімаєте ролик і реалізуєте його до опублікування.

Інструкції щодо включення і відключення монетизації

Користувачів цікавить, як включити монетизацію через андроїд або інший мобільний пристрій, і чи ще існують способи досягнення поставленої мети. В першу чергу – є варіант покупки готового каналу ютуб з монетизацією, для чого доведеться моніторити розділи з продажу акаунтів.

Але якщо бажаєте виконати самостійно, наведемо покрокову інструкцію, як монетизувати канал на YouTybe. Дійте у відповідності з наступним алгоритмом:

 1. увійдіть в розділ «творча студія», знайдіть вкладку «канал». Перед вами з’явиться сторінка «статус та функції». Відшукайте на ній підрозділ «монетизація», натисніть клавішу «включити». Якщо блок видає інформацію «неможливо», переходьте в «налаштування» і вибирайте іншу країну;
 2. зв’яжіть AdSense ютубовским каналом. Якщо у такій мережі немає, пройдіть процес реєстрації;
 3. зв’язавши акаунти, визначте формат рекламних оголошень, поданих до показу;
 4. зі скількох передплатників включається монетизація? Якщо маєте аудиторію в 10 000 глядачів, чекайте, поки канал перевірять модератори ютуба;
 5. як тільки процес перевірки завершиться, на відеороликах активується монетизація. Слід повернутися в «налаштування» і зробити їх на свій розсуд.

Тепер поговоримо про те, як прибрати монетизацію каналу на ютубі. Для цього використовують один із наведених нижче способів:

 • ви керуєте рекламою, завантаживши відеоролик, для чого задіюєте з’явилася вкладку «монетизація»;
 • для здійснення налаштування на відео, завантажені давно, перейдіть в розділ «менеджер відео».

Як дізнатися про монетизації каналу на YouTube? Біля кожного відео розташований піктограма, що зображає долар. Знак сірого відтінку означає, що монетизація вимкнена. Зелений колір долара повідомляє вам, що все активовано. Натисніть на його і перейдіть в налаштування монетизації відповідного ролика.

Типи значків, що означають монетизацію

Їх декілька, і кожен має певне значення:

 • зелений – функція активована, відеоролик готовий до публікації;
 • жовтий – такий значок монетизації в ютубі означає, що для демонстрації реклами ролик непридатний, або в ньому публікуються оголошення певних брендів. Діяти дозволено в трьох варіантах – розміщувати ролик одразу, вносити у відео зміни, активувати перевірку ручним способом;
 • червоний – функція включена, але на відеоролик надійшла скарга щодо порушення прав автора. Показувати рекламу стає неможливо, але є варіант оформити заперечення;
 • сірий – монетизацію не включили;
 • знак перевірки вмісту оголошення почнуть показувати, коли закінчиться перевірка відеоролика. Відео дозволяється опублікувати в процесі або після її завершення. Якщо бажаєте отримувати прибуток відразу, чекайте появи знаків червоного, зеленого або жовтого відтінків.

Як правило, часу для цього потрібно небагато, особливо в тому випадку, коли у вас високий показник точності оцінок на самостійну сертифікацію.

Уточнюємо наявність монетизації у конкурентів

Як подивитися монетизацію чужого каналу на ютубі? Як правило, статистична звітність доступна тільки блогеру каналу або адміністрації. Але виникають ситуації, коли отримати доступ до конкуруючого каналу необхідно, щоб:

 1. провести порівняльний аналіз;
 2. дізнатися кількість переглядів;
 3. порівняти чисельність цільової аудиторії;
 4. переконатися, що конкуренти не користуються способами штучних накруток;
 5. перевірити наявність монетизації.

Що роблять у подібних ситуаціях? Для початку впізнається точну назву відеоканалу, про який необхідно уточнити інформацію. Зайдіть на сторінку, скопіюйте її назва, розташоване праворуч від аватарки.

Виконавши копіювання, перейдіть на сайт socialblade.com, за допомогою якого проглядається цікавить вас інформація. По центру головної сторінки або в правому куті праворуч вписується назва каналу, активується пошукова система.

У виданому списку вибирається необхідний ресурс, розташований, якщо все виконано правильно, на першому місці. Натискаєте клавішу «select channel», що знаходиться праворуч від назви відеоканалу.

Перед вами відкриваються наступні дані:

 • ранг каналу (смислового навантаження така інформація не містить);
 • кількість переглядів за минулий місяць у відсотковому співвідношенні, що зручно для визначення потенційного зростання популярності;
 • кількість підписантів на канал за останні тридцять днів;
 • наявність монетизації і приблизний дохід, який у більшості випадків з дійсною інформацією не збігається.

Висновок

Ви дізналися про способи монетизації каналу, особливості кожної методики. Сума заробітку в різних випадках індивідуальна, визначається численними факторами – відвідуваністю, кількістю підписалися, способом отримання доходу, правильно обраною тактикою.