найпопулярніший блогер на ютубі: у світі, в Росії, США

Самий популярний блогер на ютубі: хто з дітей став відомим на російськомовному YouTube в 2020, який російський канал про подорожі краще

Сьогодні вважається необхідністю дізнаватися про найбільш трендових події і напрямках. Головним джерелом новин став ютуб, багато канали якого заслуговують належної уваги. Спробуємо розібратися разом, який найпопулярніший блогер на ютубі сьогодні?

Впливові канали

Наведемо перелік найбільш відомих ютуберов в 2020 році.

вДудь

Інтерв’ю від Юрія Дудя наповнені життєвою енергією, він проводить зустрічі зі знаменитими особистостями, які зробили собі кар’єру в бізнесі, політиці, мистецтві. Ведучий не соромиться ставити гострі запитання, що робить його передачі цікавими. Блогер довів свою теорію про те, що тривалі за часом відеосюжети з балакучими людьми є нормою при правильній подачі даного формату.

Slivki Show

З найпопулярніших блогерів України на ютубі називають Юру Яніва. Його пізнавальний канал впевнено займає лідируючі позиції серед лайфхаков та оглядових відео товарів з Китаю.

В кадрі особистість ведучого відсутній, але його голосовий коментар супроводжує вас протягом всього ролика.

+100500

Продовжуючи розбиратися, який блогер російською ютубі найпопулярніший, не можна не згадати провідного захоплюючого шоу «плюсстопицот». Макс Голополосов вважається старійшиною хостингу, довгий час його канал перебував на першому місці для росіян.

Максим створює оглядові сюжети на веселі відео з інтернету, обговорює їх гостроти.

Передача легко впізнавана по фону з леопардової шкури, формат її з моменту першого виходу ніколи не змінювався.

«Щоденник Хача»

Ведучий телеканалу – Аміран Сардаров, випусковий шоу розважального характеру. З самого початку автор робив блоги власних тусовок, на яких частенько були присутні красиві дівчата, дорогі машини і відомі особистості. Не залишалися без уваги блогера гучні скандальні історії і конфліктні ситуації зі знаменитостями, завдяки чому автор отримав друге ім’я – «Андрій Малахов російської ютуба».

Сьогодні тематика каналу змінилася, Аміран організовує на ньому ММА бої «Битва за хайп», веде шоу «Кам’яні обличчя».

Олексій Навальний

Відомий політик-опозиціонер, який розмістив на власному каналі величезна кількість сюжетів з гучними розслідуваннями за фактом розкрадань відомими російськими чиновниками. Справжній фурор справили «Він вам не Дімон», відеосюжети про начальника росгвардии Золотове, головному прокуророві Чайці і т. д. А батл з мільярдером Усмановим – окрема історія.

Робота фонду А. Навального викликала масштабні акції протесту, що прокотилися по країні. Мабуть, подібним відгуком ніхто не похвалиться.

Kate Clapp

У рейтинговому списку з’явилася дівчина-блогер – Катя Трофімова. Її сюжети розповідають про життєвих ситуаціях, подорожах і різних жіночих штучках. Прототип відеоканалу – один з найпопулярніших блогів в США, ведучою якого теж є дівчина. Найближчі конкурентки– Саша Спілберг і Мар’яна Рв.

Данила Поперечний

Стендап-комік є одним з тих небагатьох, хто наважився відкрито критикувати владу. За кожне живий виступ Данила збирає не по одному десятку тисяч передплатників, і така статистика зайвий раз підтверджує його популярність.

Pew Die Pie

Крім російських блогерів, на YouTube є й інші відомі особистості, що проживають в різних країнах. Беззаперечним лідером вважають шведа Фелікса Арвіда Ульфа Чельберга. Основною частиною його вмісту є ігровий процес з веселими коментарями. Як правило, ігри вибираються в жанрі хоррор або екшн. Аудиторія передплатників на його канал досягла шістдесяти мільйонів людей, допомога у наборі популярності надають емоційні коменти з матюками і жахливі крики гравців.

Канал стрімко набирає обертів, випереджаючи інших відомих блогерів.

Софія Велика

Є популярні блогери на ютубі і серед дітей. Один з прикладів – дівчинка п’ятирічного віку, чарівністю та безпосередністю викликає посмішки. Маленька блогерша в більшості відео розпаковує іграшки, показує сценки, представляючись героєм мультиплікаційного фільму.

Канал Софії вважається однією з найпопулярніших дитячих програм на російськомовному ютубі.

Соня Есьман

В дитячому віці дівчинка разом з батьками виїхала на постійне місце проживання в Канаду. Будучи підлітком, заснувала власний канал, демонструючи в сюжетах правила носіння макіяжу.

Через деякий час Соня, ставши популярним блогером на ютубі, почала викладати відеоролики про життя в Канаді, робити огляди косметичних засобів, розповідати про подорожі по країні.

Популярність блогу пояснюється харизмою і чарівністю ведучої, якістю картинки.

Антон Кротов

Це провідний входить в десятку найпопулярніших тревел-блогерів. У своїх фільмах мандрівник розповідає про поїздки, які здійснюються по території Росії та інших країн. Головна фішка каналу – довгі за ютубовским мірками сюжети, тривалість яких сягає півтора годин.

Тим, кому набридли п’ятихвилинні ролики, канал припаде до смаку, тому що тут знайдуться дивовижні факти, які ніде не зустрічалися раніше.

Pony Hyemin Park

Поні представляє канал, який є одним з кращих серед популярних корейських блогерів. Дівчина не носить яскравий макіяж, але легко пофарбує волосся фіолетовою фарбою.

На сторінках ресурсу є маса корисної інформації про якісній косметиці та правила її використання.

Its Mamix

В 2019 році він стан найпопулярнішим блогером ютуба в Росії. Максиму Монахову немає ще й тридцяти, а його блог встиг набрати більше шести мільйонів передплатників.

VITAN RLZ

Канал Вітан веде популярний блогер ютуба Тетяна, що проживає в Ізраїлі.

Smosh

Його створили Ентоні Паділа і Іен Хікокс. Хлопці працюють більше десяти років, заробляючи на пародіях до різних фільмів, серіалів, пісень і т. п.

Lee Kei

Черговий відео-блогер, що входить в список кращих каналів на ютубі. Його ведучий Валерій Корнєєв, виклавши кілька сюжетів, зв’язався з Caramba TV і отримав пропозицію на створення партнерської програми, згідно з якою він зобов’язаний запускати в ефір один сюжет в тиждень. Так з’явилася гумористична програма «Біля стіни», надалі змінила свою назву на «Проект КОЗА». Через якийсь час тематика роликів з повсякденного життя змінилася остросоциальными і філософськими проблемами.

T-Series

Вже набралося більше 10 найпопулярніших блогерів YouTube, відомих в Росії і одинїх країнах. Залишається відповісти на питання, «який блогер є найпопулярнішим на ютубі у світі?».

Вперше за всю історію інтернету сто мільйонів передплатників набрав власник каналу T-Series, обійшовши в цьому безперечного лідера Pew Die Pie.

Висновок

Якщо ви шукаєте спосіб, як можна стати блогером на ютубі, візьміть на озброєння декілька рекомендацій:

  • знайдіть свою нішу в інтернеті;
  • знімайте відеоролики і викладайте їх в мережу;
  • спілкуйтеся з клієнтами;
  • розвивайте канал, залучаючи нові перегляди.

Напрямків багато – розповідайте про фільми, подорожі, обговорюйте політичні теми, вступіть в клуб книжкових блогерів.