найпопулярніший канал на ютубі: у світі, в США, в Росії

найпопулярніший канал на ютубі: які іноземні, російськомовні, навчальні, жіночі, наукові блоги на YouTube входять в ТОП

Ютуб вважається відомим на весь світ відеохостингом, клієнтура якого до такої міри обширна і різноманітна, що будь-якому користувачеві вдається відшукати що-небудь, його цікавить. Сайт наповнений відеороликами різних тематик, починаючи від розважальних і закінчуючи науково-пізнавальними. Користувач отримав можливість щодня годинами переглядати відео від будь-яких авторів. На жаль, рейтинг роликів нестабільний, і найпопулярніший канал на ютубі слід шукати у топової десятці.

Рейтинг кращих

Щоб не витрачати час на пошуки, представляємо вашій увазі найпопулярніші в світі канали на ютубі.

Pew Die Pie

Список кращих ютуб-каналів від популярних блогерів відкриває Фелікс Чельберг з Швеції, власник порталу, відомого на протязі декількох років. Канал створювався в 2010 році, існує і на сьогоднішній день, для збільшення популярності контенту знадобилося кілька років з моменту виходу першого відеосюжету.

Основна тематика роликів – летсплеи. Простіше кажучи, блогер розміщує процес проходження різних ігор, коментує дії, що відбуваються на екрані.

В 2020 році цей канал вважається найпопулярнішим на ютубі, що підтверджується численною аудиторією передплатників, що налічує понад вісімдесяти семи мільйонів осіб. Таку популярність П’ю Ді Пай, як його називають російські та іноземні глядачі, отримав завдяки власній харизмі і чарівності.

T-Series

За кількістю користувачів цей канал знаходиться на другому місці, але становить певну конкуренцію попередньому власнику. Компанія з 1983 року випускає музику і фільми, в 2006 році заснувала канал, щодня оновлюючи його чотирма відео.

Не так давно нетривалий час канал був лідером, випередивши свого конкурента за кількістю передплатників.

5-Minute Crafts

Є одним з вимог Adme розважального характеру і вважається самим популярним на ютубі в Росії. На ньому зібрали різні переробки, створені власноруч, лайфхаки для щоденної діяльності, наочні уроки за створення величезної кількості приємних, але найчастіше малокорисних речей.

Каналу трохи більше двох років, на сьогоднішній день аудиторія передплатників за чисельністю перевалила за п’ятдесят мільйонів.

Canal KondZilla

Володіє цим каналом бразилець Конрад Дункас – відомий продюсер, кінорежисер і сценарист. Тут розміщені музичні відеокліпи, творцем яких є власник. Кількість кліпів перевищує п’ятсот, і це не межа. Каналу всього вісім років, але кількість його абонентів перевищила сорок сім мільйонів.

Justin Bieber

Молодий талановитий канадський музикант деякими своїми відео набрав мільярдні перегляди. Офіційно Джастін Бібер відкрив власний канал з 2007 року, розміщує на ньому власні кліпи, виступи наживо і інтерв’ю.

Складний характер і яскрава, наповнена подіями життя музиканта настільки підігріли інтерес переглядачів до такої неординарної особистості, що їх зібралося більше сорока трьох мільйонів.

SET India

Створений в 2006 році, канал вважається відгалуженням від однойменної телевізійної програми, цілодобово транслює захоплюючі фільми на хінді. Тут знайдеться величезна кількість моментів з кінофільмів і різних веселих епізодів серіалів для кожного члена сім’ї.

Крім того, на каналі випускаються розважальні шоу, в яких творці прагнуть задовольнити потреби кожного глядача різноманітністю жанрів.

Сьогодні на нього підписалося більше сорока двох мільйонів чоловік.

WWE

Знаменита на весь світ компанія, створена в Америці, з 1952 року спеціалізується на організації та проведенні змагань з реслінгу. Крім цього, у США під цією маркою знімають фільми, пишуть музику, шиють одяг, розробляють ігри для комп’ютера.

Канал, що нараховує більше сорока мільйонів підписалися, у 2007 році почав розміщення поєдинків і змагань, ексклюзивних інтерв’ю, що не увійшли до телепрограми.

Dude Perfect

Відрізняється від традиційних спортивних передач, але в його відеороликах завжди знаходиться місце для спортивного приладдя. П’ять жителів Техасу, об’єднані з 2009 року спільною метою, знімають відео про чудеса власної спритності і виконанні різних трюків.

У кожному ролику, розміщеному на каналі, з’являється чоловік, одягнений в костюм панди, надаючи Дуді Перфект додатковий шарм і розважаючи глядачів, кількість яких дійшло до тридцяти дев’яти мільйонів.

Hola Soy German

Власник каналу – видеоблогер з Чилі Ерман Гармендія, який опинився на видеохостинговой майданчику в 2011 році. Тут розміщені відео його музичної групи, є і ролики гумористичного змісту. На сьогоднішній день ресурс набрав тридцять вісім мільйонів передплатників.

Cocomelon – Nursery Rhymes

Починаючи з 2006 року, спеціалізований канал, як один з кращих науково-популярних на YouTube, пропонує пізнавальні відеофільми для глядачів дитячого віку. Якісна і барвисто подається інформація носить не тільки освітній, але і розважальний характер.

Певно, дорослі вважають цей канал кращим навчальним блогом на YouTube, про що свідчить кількість його абонентів – більше тридцяти восьми мільйонів.

Рейтинг російської ютуба

Назвемо кілька найпопулярніших російськомовних каналів відеохостингу.

Like Nastya

Очолює рейтинг блозі, що розповідає про життя дівчинки по імені Настя. Це здається божевіллям, але число переглядів досягає тридцяти мільярдів, а аудиторія постійних шанувальників налічує більше п’ятдесяти одного мільйона.

Проект масштабний і всеохватный, знайшов масу відгуків у дітей-однолітків. Спостереження за життям «принцеси», при тому, що говорить вона російською – реальна можливість для будь-якої дівчинки в СНД опинитися в світі, в якому всі мрії збуваються.

Найбільш популярний ролик зібрав понад вісімсот мільйонів переглядів, він вважається взірцем правильного бізнес-підходи. Складається враження, що творцям каналу відомо, що необхідно аудиторії, а також правила створення контенту, зрозумілого на всіх мовах. Мабуть, в цьому і криється успіх популярності.

Get Movies

Який ще найпопулярніший канал російською ютубі? Це ресурс для дітей, на якому транслюють «Фиксиков», «Машу і Ведмедя» та інші мультиплікаційні фільми. Кількість постійних глядачів перевищує тридцять мільйонів, кількість переглядів наблизилося до двадцяти трьом мільярдам.

Slivki Show

Його власник – блогер з України Юрій Янів, зумів з грудня 2012 року зібрати понад шістнадцять мільйонів підписалися глядачів. На каналі більше трьохсот відео, кожне з яких відрізняється незвичайною і зворушливою заставкою.

Які самі популярні тематики каналу? Вони різні, від смішних до пізнавальних. З початку кар’єрного зростання блогер активно брав участь і знімався сам, потім зник з відео, та провідні ролі віддали котові Кука і хом’ячкові Степі.

Ось приклад тим, хто шукає спосіб, як зробити канал популярним – змінити головних персонажів.

Портал продовжує активний розвиток, у ньому виразно проглядається «слідування за тенденціями», висвітлюються найцікавіші теми.

Like Nastya Vlog

Популярний жіночий канал ютуб в Росії, створений в січні 2016 року. Після декількох місяців обкатки його засновниками запущений дублюючий комерційний проект. Через деякий час канал перестав бути творцями в основних, але остаточно забутий не був – регулярно розміщуються відеосюжети з мільйонними переглядами є підтвердженням цього.

Маша і Ведмідь

Мультпроект, з самого початку націлений на телебачення. Власники каналу відкрили вільний доступ будь-якого, навіть вірусним способом поширюють мультиплікаційний серіал з інших ресурсів. Творці пішли на хитрість: щоб випередити конкурентів по набору глядачів, перед черговою серією викладається деяку кількість «трейлерів», самостійно набирають мільйонні аудиторії переглядачів. Логічно припустити, що після цього виникає бажання подивитися серію цілком.

Причина популярності і знаходження в рейтингу кращих – увагу дітей та дорослих до якості виконання: за десять хвилин перегляду ви ознайомитеся з черговою незвичайною історією головних героїв.

Підводимо підсумки

Незвичайна популярність ютуба дала народження окремому напрямку – видеоблогингу. Канали, що входять в десятку кращих, налічують мільярдні перегляди і мільйонні аудиторії передплатників. Цифри шалені, і поширюється думка про серйозних фінансових потоках, які стікаються до знаменитих блогерів. А це — вже причина появи нових любителів відео, які прагнуть заробити великі гроші. Так виникають відеоролики сумнівної якості та змісту, в яких початківці блогери прагнуть наслідувати зоряної богемі ютуба.

Переважна більшість російськомовних каналів не володіють такою популярністю, яку мають увійшли в ТОП-10.

Конкуренція настільки жорстка, що вчора у пріоритеті були канали з кондитерськими рецептами на YouTube, а сьогодні їх змінили відеосюжети, в яких діти розпаковують китайські іграшки. Колишній колись популярним на канал Трум Трум, сьогодні перемістився на двадцять друге місце, і тепер входить в топ 100 популярних ютуб-каналів.