Накрутка дизлайків на YouTube: безкоштовно, онлайн

Накрутка дизлайків на YouTube: навіщо ставити дизы на ютуб, ефективна методика, які програми, безкоштовні ресурси, платні сайти існують

Цей процес давно користується попитом. Раніше, поки не з’явився спеціальний сервіс, подібні послуги, особливо на безкоштовній основі, пропонували одиниці. Дизлайки акумулювалися ручним способом, розсилалися прохання зробити під відеороликом позначку «не подобається». Крім того, існувала можливість придбати послугу через платні ресурси. Сьогодні все змінилося, і накрутка дизлайків на YouTube стала звичайною справою, безкоштовним і виконуються автоматично.

Навіщо накручувати?

Сьогодні дизы можна ставити в ютубі і в Стрім. Коли ролик, розміщений на відеохостингу, не знайшов цільову аудиторію, приготуйтеся – незабаром з’являться перевернуті догори пальці.

Дизлайком називають символ, за допомогою якого висловлюють несхвалення контенту. У перекладі це слово означає «не подобається».

Спочатку здасться, що антилайки, зібрані у великій кількості під сюжетом, являють собою завершення історії, сумний кінець для каналу. Певна частка правди в цьому є, але тільки в тому випадку, якщо відсутня символіка лайків – пальці, перевернуті догори.

В реальності це не поширюється на контенты скандального характеру. Шум близько подібних публікацій все одно супроводжується не тільки позитивними, але і негативними коментарями. В принципі, в цьому і полягає суть спору – є соглашающиеся з вмістом відеоролика, є і його противники. Все це лише підігріває інтерес відвідувачів, залучаючи до сюжету додаткову кількість переглядачів.

З психологічної точки зору виглядає це наступним чином – в кінці публікації виявляється банер «переглянь відео та висловив власну думку!».

Якщо вас все ще засмучує велика кількість антилайков під контентом, запам’ятайте просту істину. Системі в ютубі, що відповідає за ранжування, все одно, які емоції переважають під публікацією. У разі, якщо до ролика виявлений хоч якийсь інтерес, то з’являться і інші глядачі.

Для отримання великої кількості дизлайків або нанесення шкоди своїм конкурентам, блогери і звичайні глядачі користуються накруткою дизов на ютубі, вдаючись до допомоги спеціальних сервісів.

Безкоштовні ресурси

Щоб зробити це безкоштовно, рекомендується скористатися послугами сайту VTope.ru. Він став одним з перших, запропонувавши своїм користувачам даний тип товару. Поки такого сервісу не було, дизлайки набиралися ручним способом, для чого аудиторії висилались повідомлення, що містять прохання про взяття негативної оцінки.

Зараз все виконується автоматизовано, багато часу для отримання потрібного результату не буде потрібно.

Щоб виконати накрутку дизлайків в ютубі безкоштовно, потрібно пройти нескладну реєстрацію і активувати бота, який почне автоматично заробляти вашого контенту поінти – валюту, що використовується на сайті. Як тільки їх набереться досить, залишиться клацнути по кнопці «додати завдання», розташованої у верхньому куті монітора праворуч.

Далі указывем посилання на відеоролик, дождаемся завершення збирання та перевірки інформації. Вводимо в форму кількість негативних лайків, яке бажаєте отримати для відеосюжету. Кожна сотня дизлайків обійдеться приблизно у двісті поінтів.

При накрутці дизов на ютубі безкоштовно, вам автоматично проставить звичайні лайки і перегляди, за які теж потрібно внести оплату поинтами. Дана міра необхідна, щоб відеохостинг не розпізнав «штучну» накрутку.

Ті, хто не бажає витрачати час на нарахування «валюти», можуть придбати поінти по вартості за п’ятсот – двісті вісімдесят рублів.

Платні сайти

З безкоштовною накруткою дизлайків на YouTube онлайн розібралися, тепер подивимося, що представляють собою платні сервіси, що надають аналогічну послугу.

VKTarget

Для отримання дизлайка на відеоролик немає необхідності реєструватися і видавати свої персональні дані облікового запису – потрібно тільки адресу електронної пошти. Увійдіть в особистий кабінет, знайдіть розділ «оформити замовлення», перейдіть по вкладці на Ютуб і визначте завдання, поставивши позначку «не подобається». Вартість однієї позначки – рубль. Залишиться ввести назву завдання, вказати посилання і кількість виконавців. Перерахуйте гроші за послугу і чекайте результату.

SMMYT.ru

Сайт має величезну кількість функцій, допомагає в розкручуванні всіх популярних соціальних мереж. Надає різні послуги на платній основі.

наприклад, програма для накрутки дизлайків в YouTube представлена наступним асортиментом і ціновим сегментом:

  • Старт – гарантії відсутні, швидкісний режим простановки плаває, вартість – 1.59 руб. за одну позначку;
  • Стандарт – гарантує результат, що забезпечує захищеність від списань, одна відмітка оцінюється в 1.99 руб.;
  • Преміум – проставлянням дизлайків займаються офферы, якість послуги гарантується. Вартість одного негативного значка – 2.59 руб.;
  • Ультима – стовідсоткова захищеність і гарантія від списань, тому що всі дизлайки проставляються реальними користувачами. Ціна за один знак – 3.99 руб.;
  • Росія – накруткою дизов займаються російські акаунти, гарантується повна захищеність відміток, оплата за які призначається за 1.99 руб. за діз;
  • США за накрутку несуть відповідальність американські акаунти, вартість не перевищує російські розцінки, видається стовідсоткова гарантія.

Висновок

На жаль, не кожен блогер вбачає в такому способі просування логіку. Багатьом цей варіант здається абсурдним. Але якщо розглядати методику з практичної точки зору, то вона неодноразово довела власну ефективність. Якщо популярний відеохостинг розпізнає дизлайки як інформацію про рівень активності, а відвідувачі оцінюють це як заклик до дії, скористатися послугами зазначених сервісів сенс є. Залишається тільки визначитися, чи готові ви оплачувати послуги, або накрутка буде проводитися безкоштовно.