Накрутка глядачів на стрім ютуб: лайків, учасників, глядачів

Накрутка глядачів на стрім ютуб: як накрутити ботів, безкоштовно, які програми, софти популярні, як перевірити, розпізнати реальних людей

Для просування в інтернеті існує величезна кількість різних інструментів, найуспішнішим з яких вважають розкрутку в соцмережах. Типових майданчиків багато, але особливою популярністю користуються відеохостинги, з яких лідируючі позиції займає ютуб. На ньому публікуються відеоролики на різні контенты, відповідають на будь-які запити. Зростання популярності майданчики тягне за собою затребуваність спеціальної послуги, відомої під назвою накрутка глядачів на стрім ютуб.

Що дає це дія?

Чисельність акаунтів комерційного характеру і каналів в соцмедіа наближена до кількості особистих сторінок. Даний рівень популярності викликаний високою ефективністю інструменту, використовуваного в просуванні.

Накрутка глядачів на стриме в ютубі онлайн безкоштовно приваблює до контенту широку аудиторію, внаслідок чого бренд стає пізнаваним.

Просування каналу має численні переваги. Цей маркетинговий інструмент давно не орієнтується тільки на молодь, сьогоднішня програма забезпечує накрутку глядачів на стрім в ютубі всіх вікових категорій відвідувачів.

Основна відмінність від звичайних соцмереж – відеохостинг дає тривалий ефект реклами, не теряющийся в новинних стрічках, гарантує повернення користувачів.

Як накрутити глядачів

Розберемося, як накрутити перегляди на стриме на ютубі. З цією метою використовуються спеціальні софти, які сьогодні ринок пропонує у великій кількості.

Rubot

Товар вітчизняного виробника, совмещаемый з будь-яким різновидом проксі-сервера. Якщо міркувати про застосування ресурсів та показнику продуктивності персонального комп’ютера, то Рубот функціонує економно і демократично.

Щоб почати роботу, потрібно буде придбати софт для накрутки глядачів на стрім в ютубі і проксі-сервер, прописати назву каналу, встановити необхідну кількість людей, завантажити проксі. Сервіс працює платно – за один місяць вартість складає сімсот рублів, але якщо ним користуватися постійно і безмежно, то послуга обійдеться в три тисячі рублів.

Stream Booster.ru

Цей сайт забезпечує накрутку глядачів та передплатників для Twitch і Youtube, автоматично розкручує нові стріми. За всі операції, що виконуються розрахунок ведеться внутрішньою валютою.

Щоб просувати ефір, бронюємо місце, вносимо попередню оплату, простежуємо трансляцію, контролюємо нас цікавлять дані.

Проксі для накрутки глядачів в ютубі працює безкоштовно. Основна перевага – відсутність роботів, перегляди виконуються реальними відвідувачами.

Для російської версії придбання штучно накручені переглядів не передбачено, а в англомовному варіанті подібне можливо.

TwitchMaster.ru

Ця площадка більше підходить для початківців стримерів. Сервіс забезпечить вашому каналу популярність, відеоролики почнуть переглядати відвідувачі. Перед початком дій пройдіть реєстрацію, заповнивши спеціальну анкету.

Потім перегляньте інші трансляції, отримуючи внутрішню валюту. Отриману суму обмінюють на глядачів.

Щоб показник був максимальним, помістіть стріми в Промо-блок, розміщений на головній сторінці зверху. За допомогою такого механізму накрутка лайків на стрім ютуба виконується безкоштовно.

Якщо не бажаєте проходити завдання або не маєте для цього часу, придбайте перегляди за реальні гроші. Такий варіант підходить для блогерів, які прагнуть отримати швидкий результат.

Софт для накрутки глядачів в YouTube-2020 відрізняється наступними перевагами:

  • кожен перегляд виконується реальним відвідувачем, штучні накрутки роботами відсутні;
  • якщо виконати всі завдання, накрутка пройде безкоштовно;
  • регулярно проводяться акції і лотерейні розіграші допоможуть заробити бонуси і статус.

SMMYT

Тут публікують замовлення для накрутки лайків на ютуб після початку трансляції каналу. Для цього існує пара варіантів – преміум, де глядачами є люди, і стандартна, в якій необхідну кількість переглядів накручують проги.

Правильна накрутка переглядів

Кожен сайт пропонує свої розцінки за надані послуги.

Розглянемо основні показники, що впливають на складання цін за розкрутку.

Нагадаємо, що для придбання виконавців компанія витрачає власні гроші. Головним показником, що впливає на вартість, вважають ціну закупівлі. Якщо знайдений сервіс, який співпрацює з лояльними постачальниками, розраховуйте на прийнятні розцінки за послуги.

Не думайте, що дорога поставка гарантує реалізацію якісних послуг. Часто компанії підвищують ціни, надаючи солідність ресурсу і прагнучи отримати максимальний прибуток.

Розглядаючи послуги різних компаній, напрошується висновок, що різні сайти надають різні категорії. Відмінність у невеликих характеристиках – як виконавців, швидкісному режимі додавання, умовах таргетингу. Цілком природно, що за власні гроші замовник прагне отримати кращу якість, але коштує воно дорожче. При цьому немає стовідсоткової гарантії, що сервіс додасть саме заявлені вами ресурси. Пошук компанії затягнеться, потрібно особисто апробувати послуги.

Для деяких компаній швидкість додавання вважається одним з достоїнств, але тут рекомендується проявити обережність, тому що від найменшого нетипового збільшення показника фільтр пильніше оцінює вашу діяльність. Ютуб ретельно відслідковує виконання правил, виявляючи порушників. Отже, вибирайте тарифи, що забезпечують регулярне поповнення ресурсу. Для цього знадобиться більше часу, але санкції відеохостингу вам не страшні.

Деякими сервісами пропонується застосування добору оформлення замовлення. Така послуга найчастіше обмежується вибором георасположения користувачів, яким належить виконувати замовлення.

Зверніть увагу на джерело надходження інформації про обраної компанії. Якщо сервіс для просування знайдений в огляді або відкликання, розцінки на надання послуг виявляться незначними. Але якщо ви потрапили на сайт через рекламу браузера, можете заспокоїтися – компанія вклала достатньо грошей на своє просування. Природно, вартість послуг виявиться вище, щоб компенсувати понесені витрати.

Щоб вибрати надійного партнера, що забезпечує просування каналу, замовте платну послугу з тестової накрутці переглядів. Ви оціните якість послуг сервісу, поспілкуєтесь з працівниками компанії, перевірите варіанти оплати і наявність комісійних за грошові перекази. Пройшовши перевірку, оцініть якість доданого ресурсу та швидкість виконання замовлення.

Відповідаємо на питання

Де завантажити ботів для накрутки глядачів на стрім ютуб? Для цього знайдіть в інтернеті одну з програм:

  • Ytmonster. Розповсюджується безкоштовно, обходиться мінімальним кількістю системних ресурсів. Установка не вимагається – достатньо довантажити Net.Framework;
  • Llizium Bot. Функціонує з ютубом, Twitter і Instagram, виконує накрутку з кількох облікових записів одночасно, для реєстрації використовує проксі-сервери;
  • KruTube. Даний бот працює з ютубом, проходження реєстрації перед початком не потрібно. В якості додаткової можливості передбачений зовнішній перехід до роликів соціальних мереж. Програму дозволяється застосовувати для стримов.

Якщо кількість переглядів не буде збільшуватися пропорційно глядачам, накручені штучним способом підписки анулюються. В такому разі зростає ризик блокування каналу.

Для чого необхідна накрутка дизлайків на стрім YouTube? Нагадаємо, що лайки і дизлайки суттєво збільшують шанси на висновок і тривале утримання в Топі вашого каналу. Користуючись зазначеними тегами, відеоролик знайде більшу кількість цільової аудиторії. Від кількості набраних дизлайків коментар знижує свої позиції в рейтингу. Накручуючи дизы, ви приховуєте комент на ютубі або опускаєте його в кінець рейтингу, залишаючи без уваги.

Як розпізнати накрутку онлайн глядачів на YouTube? Для початку вивчіть профіль каналу, щоб зробити перші висновки. Недосвідчені рекламодавці визначають блоги для своїх роликів, грунтуючись на кількості підписантів глядачів, але в першу чергу уточнюється активність реальних передплатників.

Перегляньте відеоролики, опубліковані на каналі за кілька тижнів, уточніть кількість лайків під кожним сюжетом, порівняйте його з кількістю переглядів. Приблизне співвідношення повинно коливатися в межах ±5 %.

Як перевірити стрім на накрутку в ютубі? Для оперативного виявлення ймовірних накруток, аналізують кілька показників, використовуючи допоміжний інструмент. Враховуючи соцмедіа, кількість розміщень, бюджет і саму площадку, знадобляться:

  • біржі реклам. Рекомендується використовувати Epicstars і Webartex, що видають максимальні статистичні відомості, не приховуючи адресні дані блогів. Якщо майданчик представлена біржею, ви без проблем уточніть кількість передплатників, ступінь залученості, кількість переглядів;
  • сервіси та аналітики. З їх допомогою аналізуються не тільки свої, але і конкурентні акаунти;
  • інструменти для виявлення накруток. Аналіз майданчики значно полегшиться, тому що маса важливих моментів враховується автоматично.

Працює для накрутки глядачів на стрім ютуб домен Lolzteam? За останніми даними, рішенням суду на території Росії його діяльність заблокована.