Накрутка коментарів в ютубі безкоштовно: лайків, коментарів

Накрутка коментарів в ютубі безкоштовно: навіщо це потрібно, які програми, сервіси YouTube використовувати, чи це безпечно

Слово «відеоролик» викликає асоціацію з YouTube. З усіх видеоплатформ його вважають лідером, надають безмежні можливості в рекламних акціях, бізнесі та розвагах. Така майданчик успішно застосовується в просуванні товарів чи послуг, поширення інформації, формуванні думки. З допомогою власних ресурсів ютуб став ідеальним інструментом, розширює цільову аудиторію і підвищує особисту популярність в інтернеті та за його межами. Спробуємо розібратися, яким чином виконується накрутка коментарів в ютубі безкоштовно.

Навіщо потрібні коментарі?

За останні кілька років кількість коментів до відеосюжетами стало одним з основних факторів, що визначають позиції відео в пошуку. Відомі випадки, що з-за великої кількості коментарів відеосюжети переміщалися в ТОП і довгий час утримувалися там на лідируючих позиціях. На сьогоднішній день роль коментів у складанні результатів пошукової видачі ослабла. І все ж користувачі продовжують цікавитися, яким чином виконується накрутка коментарів в YouTube безкоштовно.

Виявляється, все відбувається досить легко.

Коменти – як лакмусовими індикатори, яскраво і незаперечно доводять популярність відео, його інформативну цінність і корисність для глядачів.

Будь-яка людина інстинктивно прагне перебувати близько до соціуму, а тому, шукаючи необхідні відомості, воліє відеоматеріали, що мають найбільше число коментарів, лайків і переглядів. Забивши в пошуковий рядок запит, користувач отримує масу різних відеороликів, для перегляду яких потрібно багато вільного часу. Отже, необхідно визначити кращий, і перевага віддається сюжетом, постійно обговорюваного іншими переглядачами.

Людина, своїми очима спостерігає жвавість обговорення ролика, виявляє довіру знаходиться в ньому інформації. Він навіть не звертає уваги на число передплатників каналу, цікавиться тільки обговоренням, представляє гарантію успіху.

Легко зрозуміти, що численні коментарі здатні створити з будь-якого відеоролика справжній ютубовский хіт. Нехай навіть знятий він не надто професійно, і висвітлює питання не фундаментального характеру. Якщо під відео спостерігається величезна кількість коментів, це означає, що своїм змістом воно зачепило аудиторію, розгойдало і, як наслідок, досягла поставленої мети – привернув суспільну увагу.

Кому необхідна накрутка?

 

Сьогодні ніхто нічому не дивується, і навіть суперкрутий ролик іноді не здатний звернути на себе увагу аудиторії. Але є категорія користувачів, для яких дане питання вважається складовою успіху. У неї входять:

 • інтернет-торговці, які мають свої магазини або торгові майданчики, і бажаючі за допомогою відеороликів залучити максимальну кількість покупців;
 • видеоблогеры, отримують шалену популярність через відеохостинг;
 • рекламні бізнесмени, які прагнуть підвищити інтерес до власного каналу з боку агентств, що займаються рекламою. Численні коментарі найкраще підтвердять ступінь популярності і рівень відвідуваності. Отже, маркетологи, які користуються вашої майданчиком, притягнуть до своїх товарів величезна кількість реальних покупців.

Для отримання стабільного заробітку не доведеться напружуватися – достатньо у себе на каналі розміщувати рекламні відеоролики.

Яким способом накрутити безкоштовно?

Для накрутки коментарів в ютубі є кілька способів, але не кожен з представлених вважається безпечним і дає необхідні результати. В якості прикладу наведемо безкоштовний і надійний метод через сервіс Bonuslike.com – програму, призначену для накрутки коментарів в ютубі. Вибравши її, ви упевнитеся, що вона працює ефективно і надійно.

Алгоритм накрутки коментарів до відео на YouTube виглядає наступним чином:

 • заходьте на сайт, пройдіть реєстрацію. Зайву інформацію вводити не потрібно, процес не забирає багато часу;
 • зайдіть на портал, використовуючи свій пароль та логін. Для накрутки коментарів знадобляться бали, що представляють собою внутрішню валюту сервісу. Для їх заробляння виконуються різні завдання, надіслані іншими користувачами. Вони відрізняються простотою, на виконання багато часу не знадобиться. Типовими прикладами є прохання підписатися на канал, залишення лайків або перегляд відеоролика;
 • переходимо до практичної сторони питання – як накрутити дані. Заробивши достатньо балів, перейдіть до створення свого завдання іншим користувачам.

Його виконанням займаються реальні глядачі, здатні потрапити до вас на сторінку в ютубі і запросити сюди знайомих.

Крім цього, є можливість звернутися до користувачів з проханням скласти текст коментаря, або представити підготовлений заздалегідь варіант, щоб інші залишали відповідні зразком коменти.

Платна накрутка

Така послуга по накрутці коментів в ютубі дозволить оперативно отримати потрібну кількість висловлювань про відео. Не доведеться витрачати вільний час на виконання завдань, ставити коментарі на інших каналах-учасників вибраного вами сервісу. Це економить сили і час, за послугу потрібно прийнятна оплата.

Накрутка коментарів в ютубі або лайків на них окупиться, що неодноразово доводили досвід і практика.

Витрачені сили і час, а також грошові кошти обернуться через короткий термін непоганими дивідендами – розширеної аудиторією, зростанням популярності, збільшенням прибутку.

Поради щодо вибору сервісу

Звернувшись в спеціальний сервіс, який обіцяє накрутку будь-якої кількості коментарів, ви ставите під удар не тільки власні засоби, але і аккаунт. Найчастіше подібні коменти накручуються ботами, керованими через програми. Природно, адміністратори ютуба можуть запідозрити підступ.

Важливе значення має правильний вибір ресурсу, безпечного в усіх відношеннях, де працюють справжні професіонали.

Прийнявши рішення задіяти послуги сервісу, який здійснює накрутку коментарів в YouTube і лайків на них безкоштовно, уважно поставтеся до пошуку самого безпечного варіанту. Щоб полегшити завдання, пропонується кілька рекомендацій:

 • сервіс повинен мати бездоганну репутацію. Якщо він не новий, то ви знайдете масу корисних відомостей і цих відгуків від користувачів, які встигли оцінити практичну роботу порталу і його ефективність;
 • зрозумілий інтерфейс. Ресурси, що не забезпечують легку навігацію, комфорт при використанні сервісу, виявляють неповагу до відвідувачів. А це нехороша ознака щодо якості роботи;
 • опис надаваних послуг озвучується максимально докладно, щоб при виникненні проблемних ситуацій і суперечок ці питання легко вирішувалися;
 • немаловажне значення має кількість користувачів – таких же зацікавлених осіб. Від цього залежить оперативність виконання завдання. На кожному сервісі у відвідувача єдина мета – розкрутити власний канал, сторінку або групу в соціальній мережі, заробити на цьому, так що лінуватися ніхто не буде. Крім того, накрутка коментів виконується цілодобово, головне – ваше бажання;
 • в ідеальному варіанті служба технічної підтримки функціонує щоденно і цілодобово, оперативно реагуючи на всі потреби клієнтів сервісу. Якщо вас залишили один на один з власною проблемою, це вважається вагомою підставою відмовлятися від пропонованої допомоги;
 • можливість протестувати ресурс. Виберіть необхідну для себе послугу, оформіть мінімальне замовлення, оцініть якість отриманого результату, прийміть усвідомлене рішення про продовження подальшої співпраці або відмову від нього;
 • окремим пунктом виділимо цінову політику, яка відіграє важливу, але не вирішальну роль у виборі сервісу. На першому місці залишаються якісні показники послуг, рівень безпеки і комфорт в роботі. Головна задача – визначити золоту середину, знайти оптимальне співвідношення між розцінками на послуги та якісними показниками коментарів.

Безпечно це?

Кожен користувач, що задався питанням накрутки коментарів на безкоштовній основі, не випускає з уваги ще одну делікатну тему – наскільки це убезпечить його аккаунт? За цей час сформувався стереотип, що будь-які накрутки досить швидко тягнуть за собою блокування або злом розкручуваного профілю користувача.

Справді, використовуючи накрутки від будь соцмережі або сервісу, важливе значення приділяється безпеці. Не так страшно втратити коментарі, як отримати блокування акаунту, і такі ситуації не є рідкісними.

Причина, по яких блокується канал, найчастіше криється в неправильній накрутці коментарів, лайків, підписок або переглядів. Тому не звертайтеся до людей, що надають послуги з платного накрутці будь-якої кількості коментів або лайків. Діяти вони будуть за допомогою ботів, після чого відеохостинг швидко розпізнає підроблення.

Відповідь на хвилююче всіх питання просте – звертайтеся за допомогою по накрутці на перевірені сайти типу Bonuslike, виконують замовлення на безкоштовній основі. Таким чином ви економите гроші і здійснюєте задумане за допомогою користувачів, які прагнуть здобути популярність.