Накрутка лайків ютуб: безкоштовно, за гроші, швидко, без завдань

Накрутка лайків ютуб: що дає, як купити, залучити передплатників на YouTube-канал, які програми, сервіси скачати без реєстрації

сьогодні Кожному доводилося чути про це відеохостингу. Роликів все більше число переглядачів неухильно зростає. Виникає бажання залишатися впізнаваним в цьому різноманітті, зберігати популярність і навіть заробляти гроші. Щоб відео запрацювало, повинен дотримуватися ряд умов – сюжет викликає інтерес у цільової аудиторії, має мотивуючі чинники, налаштовує на перегляд цілком. Один із способів залучення глядачів – накрутка лайків ютуб.

Що дають лайки?

Своїм розвитком канал зобов’язаний не тільки підписалися на нього і просмотрщикам роликів – знаки схвалення також мають важливе значення. Система в автоматичному режимі відстежує кількість лайків під відеосюжетом, що впливають на статистичні дані каналу.

Натискаючи кнопку, користувачі висловлюють власне ставлення до контенту, погоджуються або не погоджуються з блогером, проявляють симпатію і т. п. Щоб дізнатися, як виконується накрутка лайків на відео, слід з’ясувати, що вони дають:

 • збільшується кількість переглядів. Ступінь активності на каналі переміщує його і утримує в Топі ютуба. Отже, ваш ролик прогляне більшу кількість глядачів. Система припустить, що, якщо матеріал оцінений значною кількістю переглядачів, то він несе в собі певну користь. В результаті демонструється відеоролик частіше;
 • аудиторія висловлює довіру. Відвідувачі завжди уточнюють наявність лайків та коментарів під відео. Людина, вперше опинився на каналі, виявить інтерес до сюжету з численними лайками;
 • починається реклама відеороликів. Коли у глядача, який відзначив ваш сюжет знаком схвалення, відкритий плейлист «вподобане відео», інші побачать в ньому ваші ролики. Виявляючи цікавість, деякі виконають перехід по посиланню і переглянуть контент, опублікований на каналі;
 • глядачі виявляють лояльність. Спрацьовує «ефект натовпу» — якщо багато ставлять позитивну відмітку, то їх приклад наслідуватимуть і інші відвідувачі каналу.

Для чого накручувати кількість?

Накрутити лайки можна швидко, але ставитися до цього рекомендується грамотно, як до будь-якого іншого інструменту, що дозволяє просунути канал. Накрутка лайків на коменти в ютубі гарантує певний успіх, заняття власної ніші, залучення імовірних покупців.

Відеохостинг відкриває безмежні можливості будь-якому користувачеві, і слід не упускати шанс, скористатися програмою для накрутки лайків, збільшивши таким чином кількість переглядів і передплатників.

Кожен блогер ставить перед собою важливе завдання – залучити до свого каналу максимальна кількість глядачів. Бажання природне, тому що розкрутка відеоканалу забезпечує його подальший розвиток.

Ютуб вважають зручним майданчиком для розміщення реклами на товари або послуги. Використовуючи канал, ви продвинете компанію або власний бренд.

Накрутка лайків необхідна і звичайним користувачам, які діляться своїми відео з однодумцями або заробляють на цьому гроші.

Як накрутити безкоштовно?

Лайки заробляють для просування власних публікацій – від кількості глядачів, які побачили ролик, залежить його місце в рейтингу. Дають ефект і посилання, зазначені в коментарях, привертаючи увагу клієнтів або читачів до сайту.

Для накрутки лайків існують спеціальні сервіси, які виконують роботу безкоштовно або за гроші. Наприклад, програма like4u.ru робить це виключно на записи, при цьому – абсолютно безкоштовно. А на платних сервісах є можливість замовити не тільки лайки, але і тексти коментів, вартість яких починається від десяти карбованців і залежить від кількості знаків в одній публікації.

Багатьом це здасться дивним – йде реклама не відео, а коментаря до нього. Між тим цей спосіб прекрасно заявляє про вас і вашому товарі.

Коли користувач – маловідомий блогер, його канал не викликає інтерес у публіки, то залишається скористатися допомогою посередників, що забезпечують накрутку лайків в YouTube безкоштовно. Для цього існує величезна кількість сервісів, що забезпечують обмін відеороликами та лайками серед користувачів.

Власнику відеоролика потрібно пройти реєстрацію на сайті, після чого збирати лайки взаємозаліком – розставляючи їх під відео або виконуючи інші дії, що дають нові окуляри. Як тільки балів виявиться достатня кількість, вказують посилання на відеоролик, і вже під ним з’являються лайки від інших користувачів.

Процес швидкий і безкоштовний, він збільшує шанси опинитися в Топі всього за один день. Спосіб просування популярний, і, що найважливіше – легальний, тому що лайки ставляться реальними глядачами.

Як зробити накрутку платно?

Накрутка лайків в ютубі безкоштовно підходить не кожному – потрібно багато часу перебувати в режимі онлайн. У цьому випадку вибирається другий, більш простий варіант – на сервісі за певну плату замовляються потрібні дії.

Що необхідно, щоб купити накрутку лайків в ютубі? Для всіх посередників розроблено єдиний приблизний алгоритм.

Звертаємо увагу, що платна накрутка лайків в ютубі, як і придбання їх безкоштовно, без реєстрації не виконується. Слід зайти на сайт в якості замовника, сформувати виконавцю завдання, вибрати певну послідовність дій.

Наприклад, лайк і репост відеоролика або попередня реєстрація обійдуться дорожче.

На рахунку замовника повинна бути потрібна сума на оплату проекту, яка переходить виконавцю після виконання завдання.

Можливі ризики

Працюючи над розкруткою каналу, користувач бажає переконатися у повній безпеці цього підприємства, тому що в розвиток вкладено достатньо сил, грошей і часу. Насправді в будь соцмережі присутні ризики, що сторінка виявиться заблокованою. Існують спеціальні алгоритми, які відстежують поведінку користувачів – з якою періодичністю вони переходять по сторінках, наскільки часто залишають лайки або коментарі. Ці дії необхідні для боротьби з ботами, спамом і іншими методами шахрайства. Часта надсилання повідомлень або коментів прирівнюється до спаму, і часто система вимагає підтвердження, що ви не є роботом, виставляючи перед вами капчу з певною підбіркою символіки, картинки або іконки.

Для нещодавно створеного каналу в ютубі накрутка передплатників і лайків платно або безкоштовно викликає підозру. Подібні дії тягнуть за собою блокування облікового запису.

Коли на каналі сорок передплатників, а на інший день – більше півтора сотень, це підозріло, тому що з такою активністю глядачі на канали не підписуються, формування цільової аудиторії відбувається поступово.

Великі підозри викликає накрутка лайків в ютубі, виконана платно або безкоштовно до старого відео. Система вважає, що такий відеосюжет для глядачів актуальності не представляє, тому поява інтересу розцінюється, як спеціальне нарощування активності.

Власники сервісу Босслайк врахували всі особливості і перетворили процес накрутки на безпечне для користувачів дію. Щоб не привернути негативні наслідки, рекомендується виконувати наступні правила:

 • збільшувати кількість лайків, коментарів та передплатників. Для підвищення активності каналу використовувати різні способи, чергуючи їх між собою;
 • не замовляти безкоштовно накрутку великої кількості лайків в ютубі без завдань. Відео додавайте поступово, замовляйте лайки в невеликих кількостях, нарощуючи їх чисельність потроху. Активуйте накрутки в різний час доби;
 • користуйтеся взаємним піаром, конкурсами, послугами сервісу Біг Лайк, забезпечує накрутку передплатників в ютубі безкоштовно. Активність каналу підвищиться, ви зможете уникнути блокування;
 • накрутку лайків в ютубі, в тому числі і на сервісі SMMYT замовляйте відразу, як тільки опублікуєте новий ролик;
 • оформляючи послугу, не залишайте на сторонніх ресуррсах відомості особистого користування – пароль, акаунт, телефонний номер і т. п.

Рекомендації по вибору сервісу

Розкруткою займаються багато сайти та програми, для набору лайків досить завантажити будь-який з додатків. Але досвідчені користувачі рекомендують сайт Bosslike, що гарантує стовідсотковий результат:

 • дотримується повна анонімність власника розкручуваного каналу. Дії залишаються конфіденційними, ніхто не розпізнає штучну накрутку лайків;
 • для підключення сторінки і використання сервісу вказувати особисті дані не потрібно. Авторизація виконується безпечно і автоматично;
 • відмінна технічна підтримка, що вирішує будь-які проблемні питання;
 • накрутка виконується на вигідних умовах, для чого існує багато цінових пакетів. На придбання великої кількості балів передбачена п’ятдесятивідсоткова знижка;
 • сайт працює цілодобово;
 • витративши певний час на заробляння балів, ви безкоштовно обменяете їх на лайки, розкручуючи такий спосіб свій аккаунт;
 • над поліпшенням сайту постійно проводяться роботи, враховуються зміни, що виконується адаптація під алгоритми сучасних соціальних мереж;
 • зрозумілий дизайн, зручна реєстрація підходять навіть недосвідченому користувачеві.

Ресурс функціонує давно, зарекомендував себе надійним сервісом, накручивающим лайки, коменти і передплатників. Працюючи з цим сайтом, вам не загрожують штрафи і блокування.