Накрутка передплатників в ютуб безкоштовно: реальних, живих, без відписок

Накрутка передплатників в ютуб безкоштовно: як швидко набрати перегляди на канал YouTube за гроші, без реєстрації, без завдань, без списань

Накрутивши максимальна кількість передплатників, ви отримуєте можливість не тільки знайти багато нових друзів, але і вивести свій відеоролик на світовий рівень. Ютуб вважається чудовою можливістю для розкрутки будь-якого шоу, пісні або бізнесу. Яким чином це робити, якщо число відеороликів в мережі щодня збільшується? Залишається одне – збільшувати число переглядачів. Що для цього треба? Розсилка запрошень займе багато часу, та й немає гарантії, що недобросовісний користувач не забанить вас або не внесе в чорний список, сповістивши про своїх діях всіх знайомих. Подібні моменти тільки відкинуть ваш канал на кілька пунктів. Залишається спробувати один спосіб – накрутка передплатників в ютуб безкоштовно.

Яка мета накрутки?

Перед вчиненням будь-якої дії визначитеся, які цілі мають бути досягнуті. Необхідність накрутки передплатників на канал в YouTube диктується трьома причинами:

 • піднімається репутація каналу – від збільшення кількості підписантів у відеороликів зростають шанси опинитися у переліку сюжетів, рекомендованих до перегляду, що автоматично нарощує відвідуваність;
 • умови на підключення монетизації – ютуб пред’являє до каналів мінімальні вимоги, виконання яких дозволяє отримати можливість для заробітку за розміщення реклами Adsense. Для цього необхідно мати тисячу передплатників і чотири тисячі переглядів ролика. Щоб не чекати реальних відвідувачів, вигідно максимально швидко їх набрати і почати заробляти на переглядах відеосюжетів;
 • спрацьовує психологічний фактор – користувачі з більшою охотою підписуються на канал, де присутня цільова аудиторія. Цифри, що означають кількість підписантів, притягають нових глядачів.

Якщо ні одна з причин вам не підходить, задумайтеся над тим, чи є необхідність користуватися «сірими» способами, щоб підвищити показники. Ймовірно, вам більше підійдуть схеми, розповідають, як набрати передплатників в ютубі без накрутки.

Яким способом це можна зробити?

Накрутити передплатників і розкрутити канал – абсолютно різні процеси. Перший спосіб у більшості випадків призводить до підписці ботів яких випадкових людей, які не цікавляться вашою темою, за другою методикою ви отримуєте природне просування – виконується накрутка живих передплатників в ютубі, залучається цільова аудиторія, просматривающая ролики, обговорює їх зміст в коментах, що ставить лайки і запрошує на канал друзів.

Як показують перспективи, мати живих переглядачів каналу вигідніше, але ціна за залучення трохи вище – накрутка передплатників в ютубі за гроші вимагає серйозних сум, адже сервіси і біржі не стануть допомагати вам за вартістю в п’ятдесят копійок за людину.

Існує кілька варіантів реклами, як накрутити передплатників на канал ютуб:

 • підбирайте в соцмережах групи, відповідні тематиці, підтримуйте зв’язок з адміністраторами, уточнюйте умови і варіанти, можливі для реклами;
 • замовляйте окремі посади або завантажуйте відео в свої матеріали. Буде краще, якщо реклама видається на проектах, що мають постійну аудиторію;
 • виходьте на відеоблогеров вашого рівня підготовки, обговорюйте умови взаємного піару. Якщо канал розкручений краще, реклама на ньому купується за гроші. Шукайте не прямих конкурентів, а близькі для вас суміжні тематики.

Кращі програми і перевірені сервіси

Сервісом називають своєрідну біржу, яка об’єднує замовників і виконавців. Працюють вони як на платній основі, так і безкоштовно.

Накрутка без списань грошових коштів відбувається за однаковою схемою:

 • проходите реєстрацію – без цього не ввійдете в систему;
 • додаєте власний аккаунт;
 • оформити підписку на канали рекламодавця, залишаєте лайки під їх відеороликами, за що на ваш рахунок надходять гроші (є сервіси з автоматизованим процесом);
 • розділ замовника додаєте власний канал, для якого потрібно накрутка відвідувачів, обговорюєте необхідний обсяг (наприклад, 100 передплатників в ютубі) та інші параметри, запускаєте рекламний ролик;
 • грошові кошти (якщо ви не працюєте за бали), отриманий на рахунок, на початку, списуються в якості оплати рекламних кампаній.

Наведемо кілька прикладів кращих сайтів, що забезпечують накрутку передплатників в ютубі без подальших відписок.

Vipip

Його переваги:

 • має браузерний плагін та програму, виконують завдання і заробляють кошти на акаунт в автоматичному режимі;
 • сайт постачений докладними видеоинструкциями для кожного розділу.

Особистий кабінет має дві вкладки – «користувачу» та «реклама», внутрішні перемикання здійснюються через меню, що випадає зліва.

Щоб почати заробляти, переходимо в користувальницький розділ, перед нами відкривається вкладка «партнеру». Якщо цього не сталося, переходимо по посиланню в програму для заробітків. Відкривається сторінка, що містить відеоуроки та адреси для скачування програми і плагіна – з їх допомогою ви швидко зрозумієте, як почати заробляти.

Якщо потрібно замовити рекламу, перейдіть по другий розділ, переглянути відеоролики з уроками, для оформлення замовлення скористайтесь кнопкою «додати».

За результатами заповнення форми в таблиці постає завдання.

Звертаємо увагу, що накрутка передплатників в ютубі за завдання починається після того, як поповниться баланс.

Тут же відображаються статистичні дані про виконання.

Vagex

До переваг належать:

 • наявність комплексної накрутки в одному завданні з максимальною природністю;
 • є програма і плагін, забезпечують заробляння балів в автоматичному режимі;
 • гнучкі налаштування.

На жаль, логи для накрутки передплатників мають певні недоліки:

 • версія англійською мовою;
 • складний інтерфейс.

Розширення призначене для ютуба. Перед роботою проходите процес реєстрації, в розділі «viewers» завантажуєте і встановлюєте плагін або програму.

Запускаючи її, вводите сервісний логін і пароль. Додаток представлено міні-браузером з вбудованою сторінкою ютуба, щоб знімати обмеження на щоденні перегляди. Доведеться авторизуватися на YouTube або завести аккаунт для подібних операцій, після чого почнуть програватися відеоролики і залучені кредитні кошти.

Для запуску реклами на головній сервісної сторінці сайту натисніть кнопку Add new video.

Для всіх сигналів вікно замовлення накруток загальне, перегляди та підписки надходять в одному пакеті. Потрібно вказати, скільки і чого потрібно, наприклад – накрутити 1 000 передплатників у юутубе, організувати певну кількість переглядів або поставити кілька лайків. Подібні дії просунуть ваш канал природним чином.

чи Можна додавати бюджет автоматично? Так, у цьому разі в зв’язці з програмою, яка відповідає за перегляди, накрутка виконується постійно, без додаткових втручань.

Якщо необхідна швидка накрутка, придбайте кредити в розділі Buy credits (через адміністрацію) або в Exchange (внутрішня біржа іншого користувача, так обходиться дешевше).

Cash Box

Має масу завдань, що дозволяють заробляти накрутку численних передплатників онлайн, розподіляє підписки у часі, забезпечуючи природність, організовує контроль за виконанням (відслідковує можливі відписки). Відсутня можливість для зняття грошових коштів на інші гаманці – аккаунт надійно захищений за допомогою Webmoney.

У кабінеті передбачені розділи Виконавець і Рекламодавець. Перед запуском реклами доведеться заробляти гроші для її оплати, або вносити власні кошти. Вийде затратно, але оперативно.

Досить увійти в розділ Виконавець, в меню з лівої сторони відкрити Особистий кабінет, вказати акаунт у соцмережах, з допомогою якого нараховуються гроші.

Для забезпечення заробітку входимо в Задачі, виконуємо будь-який з представлених чотирьох пунктів на необхідну суму.

Накопичивши грошей, входимо в Рекламодавець, кнопкою зліва активуємо «додати завдання».

Визначаємо в ютубі тип завдання «підписатися на канал», вписуємо назву, даємо посилання на сторінку.

Залишається гнучко налаштувати аудиторію, кількість підписок, швидкісний режим накрутки.

Як накрутити передплатників в ютубі на ПК? З програм рекомендується використовувати Втопе або Krutube. Працюють вони як сервіси, тільки всі процеси забезпечують комп’ютерні програми. Пристрій доведеться постійно тримати включеним, будуть витрачатися процесорний час і оперативка. Відсутній контроль за відбитками, велика кількість сигналів через деякий час відвалиться.

Скачайте програму Втопе, додайте свій аккаунт соцмережі – через нього підуть лайки і підписки на інші канали, а вам нараховуватися поінти. Набравши необхідну кількість очок, додайте в програмі рекламну кампанію по накрутці передплатників в Youtube.

Процес відбувається автоматично, участі блогера не вимагає.

Робота другої програми ґрунтується на взаємній розкрутці. Вона накручує перегляди, підписки, ставить лайки і пише коментарі. Захист від видалення підписок відсутня, доведеться в процесі роботи навантажувати комп’ютер.

Можливі ризики

Накрутка які підписалися на канал являє собою «сіру» схему збільшення рейтингу каналу, сервісом не схвалюється. Вкрай рідко канал блокується, але процес зниження кількості передплатників використовується часто. Відеоролики показувати продовжать, але рекомендувати стануть рідше.

Краще всього для накрутки передплатників в ютуб на Андроїд використовувати легальні способи, пропорційно поєднують кількість переглядів, лайки і коментарі.

Поради від фахівців

Якщо працюєте через мобільний додаток Instagram, накрутка передплатників в ютубі проходить зручніше. Як недорого накрутити потрібні дані на телефоні? Використовуйте сервіси або програми, наведені вище. До речі, така накрутка працює з фото профілю, номером телефону або посиланням на сайт.

Як ще підняти кількість переглянули канал без завдань? У Вконтакте безкоштовно накрутка передплатників в ютубі можлива з допомогою ВКМикс (VkMix) – сервісом обміну соціальною активністю.

Скільки коштує послуга сервісу? Природно, що за 1 р. накрутка передплатників на ютуб не виконується – готуйтеся заплатити за допомогу.

Щоб захистити себе від неприємностей, використовуйте для накрутки Босслайк. Він допоможе у наборі передплатників навіть на безкоштовній основі. Хостинг високоякісний, працює швидко, використовуються тільки сучасні технології, на канал підписуються реальні люди, присутність ботів виключається.

Вся інформація про замовника зберігається, перед початком накрутки реєстрацію проходити не потрібно, інтриги і обдурювання виключені. Безпека процесу забезпечує сервісна служба, до рівня якої багато сайтів поки не дотягують.

В процесі роботи механізму з розкручування сайт влаштовує для своїх клієнтів приємні акції та знижки.

Користувачі – реальні люди. Не маючи такої підтримки, каналів просування в ютубі виявилося б складним процесом.

Партнер отримує половину від доходу, отриманого за притягнених рефералів. Всі роботи ведуться онлайн. Ви зайдете на сайт з мобільного телефону і замовите послуги з розкручування в будь-який час.

Повна гарантія стабільності. Безкоштовна розкрутка не віднімається, умови не диктуються.

Сайт радий вітати нових відвідувачів, адміністратори зроблять все, щоб замовник відчув комфорт і отримав просування в мережі.

Висновок

Пам’ятайте, що тільки реальні програми та сервіси забезпечать вам безпечне просування каналу, накрутять замовлену кількість переглядів, поєднуючи їх з лайками та коментарями, щоб не викликати підозри.