Накрутка ютуб-переглядів: лайків, передплатників

Накрутка ютуб-переглядів: чи можна купити послугу, як зробити самому, яке розширення, скрипт, софт використовувати, баніт YouTube

Для підвищення рейтингу каналу і виходу в ТОП популярних відео, застосовується накрутка ютуб-переглядів. Заробляти на своєму каналі намагаються не тільки відомі блогери, але й прості школярі, тим більше, що особливих навичок для цього не потрібно – все закінчується розміщенням в мережі цікавих відеороликів. Накруткою переглядів власник приваблює до відео на ютубі більшу кількість глядачів.

Навіщо потрібні перегляди?

На нещодавно створеному каналі через деякий час в обов’язковому порядку помічається слабка активність аудиторії. Як правило, новачки очікують масу передплат, сотні і тисячі відгуків, в реальності перший ролик переглядають до двох – трьох сотень людей, залишаючи поодинокі лайки.

це Пояснюється тим, що глядач на підсвідомому рівні сприймає відеоканал непрофесійним або неякісним. Засмучуватися не варто, так як на відеохостингу таких каналів і сторінок налічуються мільйони, і все це перевантажує інформаційними даними звичайного обивателя. У результаті, щоб розрізняти канали хоч якимось чином, користувач в першу чергу вивчає їх рейтинги, після чого вирішується на перегляд роликів.

Щоб сформувати для свого каналу презентабельний образ, використовують накрутку переглядів на YouTube онлайн.

Цей спосіб необхідний у досягненні конкретних цілей:

 • зростання популярності. Постійно прагнучи заявити про свою особистість і розповідати про щось людям, створюйте власний профіль в ютубі, здатний сильно допомогти в такій справі;
 • довіра з боку передплатників. Будучи експертом у певній сфері, ви непогано заробите на цьому. Існує ще один варіант – глядачам подобається вчитися чомусь новому разом з блогером, намагаються роз’яснити цікаві речі;
 • вдале просування товарів і послуг. Найчастіше накрутку переглядів використовують в цілях розвитку бізнесу. Відбувається все дуже завуальовано. Наприклад, в майстерні по ремонту мобільних пристроїв знімається відеосюжет навчального характеру, розповідає, яким чином запобігають поширені несправності і продовжується експлуатаційний період смартфона;
 • спонсорську та партнерську співпрацю. Цілком природно, що для твору враження на ймовірних партнерів потрібно відомий канал. В якийсь момент буде нуна накрутка переглядів у ютубі з утриманням глядачів, щоб у подальшому вони проявляли активність самостійно.

Хто зацікавлений в накрутці?

Для отримання необхідної популярності рекомендується чітко визначитися з пріоритетами. Необхідно розуміти, до якої клієнтської категорії ви належите, яких результатів очікуєте після виконання накрутки. Деякі власники каналів вдаються до накрутці передплатників і переглядів на YouTube безкоштовно, щоб потішити власне самолюбство. Але є й інші мети, у досягненні яких накрутка здорово допомагає.

Наведемо кілька прикладів, для чого використовують накрутку живих переглядів.

Підприємці

Для досягнення базової популярності каналу, після чого глядач проявляє активність самостійно, завоювання лояльності до товарам і послугам. Крім цього, на тлі конкурентної боротьби в пошуку партнерів і рекламодавців формується перевага, з каналу створюється майданчик для піару і реклами власного бізнесу.

Блогери

Формують додаткові джерела для отримання прибутку, користуються каналами з метою розкрутки нових проектів.

Користувачі

Проводять презентації власних робіт, створюють портфоліо з авторськими матеріалами.

Яким способом це можна зробити?

Можна накрутити переглядів на YouTube, ми розібралися. Залишається зрозуміти, які способи існують для досягнення такої мети, і в першу чергу – як накрутити необхідний показник самому.

Робиться все просто і абсолютно безкоштовно. Відкрийте браузер, і через кожні три – п’ять секунд оновлюйте сторінку – кожен показ буде врахований. Використовуючи браузер Opera, можливо автоматизувати процес – налаштовується оновлення сторінки через чергове кількість секунд.

Баніт чи ютуб за таку накрутку переглядів? Даний спосіб забезпечує накрутку трьохсот переглядів щодня, потім відеохостинг блокує лічильник ролика, про його подальше просування забудьте – відео отримує бан.

Якщо намагаєтеся дізнатися, як зробити все самостійно, забийте в пошуковий рядок «як збільшити кількість лайків і переглядів на ютубі безкоштовно», перед вами з’явиться безліч роликів, в яких дано докладні інструкції.

Але є приклади безпечних способів, що дозволяють купити накрутку без банів і списань. Виконати це самому нереально, доведеться скористатися спеціальними сервісами, вибираючи їх через наведений нижче TOP.

Cash Box

Софт для накрутки, повністю російською мовою, зрозумілий будь-якому користувачеві. Робочий принцип простий – виконуєте завдання і отримуєте прибуток, якої оплачуєте рекламу, або поповнюєте рахунок прямо, замовляючи перегляди за внесені кошти.

Щоб збільшити на своєму каналі в ютубі кількість глядачів, заходимо в розділ «рекламодавець», натискаємо клавішу «додати завдання», вибираємо «соцмережі». У представленому переліку знаходимо YouTube, визначаємо варіант завдання «перегляд відеоролика», вбиваємо назва компанії, що займається рекламою, залишаємо на ютубі посилання і натискаємо кнопку «далі».

Тривалість дії не налаштовується – відеоролик проглядається зі стовідсотковим утриманням. Є можливість налаштування аудиторії (клавіша «показати більше налаштувань»). Встановлюється вартість перегляду – не нижче мінімального значення, а також їх необхідну кількість, після чого реклама запускається кнопкою «опублікувати».

Накрутка якісна, тому що запис проглядається глядачами повністю, що відеохостинг оцінює по достоїнству. До речі, послуга недорога. Приміром, за накрутку одного перегляду на ютубі потрібно переглянути ролик, з часу тривалістю не більше 3.5 хвилин, за що з вас знімуть сорок чотири копійки.

Vagex

У більшості розширень для накрутки переглядів у ютубі є спільний недолік – обмежена кількість налаштувань. Наприклад, немає можливості визначити час перегляду, або встановлено тридцатисекундное обмеження, що нагадує бота, чи потрібен повний перегляд ролика, що для тривалих за часом відео обходиться дорого.

У поданій скрипті для накрутки переглядів на ютубі такого немає – для кожного завдання визначається необхідний час. У кращому випадку ставиться кілька реклам з різною тривалістю, щоб для ютубовскіх алгоритмів все виглядало максимально природно.

Крім цього, в налаштуваннях додаються відразу простановка лайків і підписок. Приміром, замовивши сотню переглядів, користувач залишає заявку на десятку підписок і півтора десятка лайків, що дуже зручно і, найголовніше, природно.

Накрутка повних переглядів в YouTube таким сервісом забезпечується платно і безкоштовно. При цьому безкоштовний варіант передбачає спеціальну програму і браузерне додаток, автоматично заробляють бали самостійними переглядами чужих відеороликів.

Алгоритм активації функції виглядає наступним чином:

 1. на основній сторінці вибираємо пункт «add new video», натискаємо стрілку жовтого кольору, поруч;
 2. відкриється форма, в яку вносяться необхідні параметри компанії, що займається рекламою;
 3. розподіляємо бюджет, вказавши певне число переглядів в день, визначаємо тривалість прокрутки відео, пропорційно додаємо заявку на лайки і підписки. Якщо потрібно, вказуємо країну, щоб задати національний параметр цільової аудиторії;
 4. вписуємо бюджет, відзначаємо галочкою необхідність автоматичного поповнення рахунку;
 5. використовуючи клавішу «add», активізуємо процес накруток переглядів на відеоролик.

Непоганий сервіс, відрізняється хорошими і гнучкими налаштуваннями. На жаль, все описано англійською мовою і не кожному підходить платіжний сервіс Pay Pal.

Addmefast

Англомовний сервіс, але є вбудований перекладач. Для початку реєструємо аккаунт, входимо в нього. У верхньому правому куті відображається п’ятдесят очок – бонус, нарахований за реєстрацію. Такі окуляри набираються купівлею або переглядів чужих відеороликів.

Тепер розглянемо, яким чином виконується накрутка переглядів у ютубі за завдання. Натискаємо клавішу зеленого відтінку, заповнюємо послідовно розділи поля:

 • type – задається тип параметра, який належить накрутити;
 • countries – країна, що забезпечує накрутки;
 • title – назва сторінки (з реальним назвою може не співпадати);
 • video url/id – посилання на відеоролик;
 • total clicks, daily clicks – обмеження на кількість кліків. Не заповнивши цей розділ, ви ризикуєте швидко витратити весь бюджет, поповнюючи накрутку переглядів без щоденних обмежень;
 • cpc – ціна однієї дії (points). Від її налаштування залежить швидкість набору переглядів. Рекомендоване значення – середнє.

Натиснувши клавішу підтвердження, запускаєте рекламу. У розділі My Sytes проглядається статистична звітність, тут же ставиться на паузу сторінка, редагуються налаштування.

Soclike

Якщо немає бажання розбиратися з настройками і параметрами різних сервісів, що забезпечують накрутки, все, що потрібно, купіть. Є величезна кількість фірм, що реалізують послуги з надання передплатників, накрутці переглядів, проставки лайків. Правда, вибирати таку послугу рекомендується акуратно, щоб в подальшому не отримати бан.

Представлена фірма належить до авторитетних, негативних відгуків не має. Розкручені з її допомогою ролики працюють довго, збирають величезну кількість переглядів від природних глядачів.

Розкрутка відбувається наступних чином – відеоролик вбудовується в соціальну мережу, файлообмінники і інші популярні ресурси, передплатники залучаються методикою, схожою з онлайн-іграми.

У цій програмі нічого не доводиться налаштовувати самостійно, що вигідно відрізняє її від інших сервісів. Вибирайте, що хочете накрутити, натискайте клавішу «замовити», оплатіть необхідну кількість, чекайте результатів.

Весь процес відбувається без вашої участі, але кожна дія має певну ціну, прийнятну користувачам.

Які ризики несе процедура?

Нагадаємо, що для того, щоб почати заробляти на відео, необхідна накрутка 4 000 годин переглядів у ютубі. Виникає закономірне питання – як набрати переглядів на ютубі без накрутки, щоб канал не отримав бан? Справа складна, доведеться постійно працювати над просуванням каналу, і позитивний результат все одно може бути не досягнутий.

Нагадуємо, що накрутки являють собою порушення правил роботи в ютубі, і ризик блокування існує завжди.

Щоб максимально убезпечитися, дотримуйтеся певних рекомендацій:

 • не накручуйте багато за один день, наявні способи тестуйте по черзі, не захоплюючись;
 • приділіть увагу якості відеоролика, його подачі глядачеві. Це допоможе залучити цільову аудиторію.

Не прагнете просувати канал відразу – пару – трійку місяців проводите розвідку, вивчайте ситуацію, відпрацьовуйте власний стиль.

Деякі використовують накрутку переглядів у ютубі на bas, хтось намагається накрутити перегляди в ютубі через issm. У кожному з випадків пам’ятайте – понад сімдесят відсотків переглядають ролики на ютубі один раз в тиждень, і тільки близько двадцяти – щодня. Використовуйте всі інструменти і соцмережі, покращуйте контент.

Вірогідність бути спійманим безпосередньо залежить від обраної для накрутки переглядів методики і дій власника каналу.