Назва каналу для ютуба про ігри: крутий нік, нікнейм

Назва каналу для ютуба про ігри: яке можна придумати хлопцеві, хлопчику геймеру англійською, що запамятовується, незвичайне імя

Багато користувачів, нещодавно вирішили зайнятися видеоблогерством, задаються закономірним питанням – яку назву каналу для ютуба про ігри підходить найкраще? Воно, як і інше оформлення, є своєрідною візиткою, і коли блогер поставив перед собою мету домогтися популярності, ім’я, як і інші інструменти, повинно забезпечувати просування і розвиток контенту серед цільової аудиторії. У цій статті наведені корисні рекомендації про те, яку назву дати ігровому видеоканалу, щоб почати залучати передплатників.

Кращі ідеї

Вирішуючи, як назвати канал для ігор на ютубі, ніколи не пізно вносити зміни в заголовок нікому не відомого контенту. Робиться це до того моменту, поки ресурс не розкрутиться і не набере перші тисячі передплатників. Придумуючи назву для ігрового каналу на YouTube, дотримуються наступні нескладні вимоги:

  • користуються фразами, довжина яких не перевищує п’ятдесяти символів;
  • застосовують тематичні запити, які допомагають залучати аудиторію;
  • спеціальними символами і спотворені символи не користуються.

Наведемо приклад. Канал, на якому публікуються огляди ММОРПГ браузерів, рекомендується назвати «Кращі браузерні ММОРПГ», додавши «2020 року», аби залучити якомога більше глядачів з пошукових систем. Через якийсь час такий заголовок можливо змінити, зробивши його більш милозвучною, або залишити в первісному вигляді.

Визначаючись з назвою для ігрового каналу на YouTube, врахуйте той факт, що до числа інструментів, що відповідають за формування користувача лояльності, відносяться продумана заставка і відбиття, у яких допускається вказувати ім’я відеоканалу. Змінюючи нік каналу для ігор на більш крутий, їх теж оновлюють, тому краще завчасно підготувати шаблони, в які потім вносяться необхідні виправлення.

Озвучений рада про те, як придумати назву на YouTube для каналу з ігор, не є аксіомою. Сприймайте його як рекомендації, якої допускається знехтувати. Користувачі, які цікавляться публікується тематикою, знайдуть вас самостійно, але якщо ви скористаєтеся цим варіантом, то наберете багато передплатників за нетривалий термін.

Перелік незвичайних назв

Працюючи над складанням назви для ютуб-каналу, призначеного для геймерів, обов’язково використовуйте правило, що визначає особливості остаточного варіанту – найменування має відрізнятися оригінальністю і бути незабутнім.

Використовувані ключевики в більшості випадків надають назвою немилозвучність і неоригінальність.

Поради щодо вибору

Розберемося, як придумати нік для ютуба хлопцеві-геймеру. У нашому випадку ніша, призначена для заняття проектом, впливає на популярність каналу. Наприклад, в іграх Dota 2 або Counter Strike прекрасний показник — аудиторії передплатників, чисельність кожної з яких не менше двадцяти тисяч. Правда, досягти такого результату важко – потрібно складати максимально детальні гайди, зрозумілі для користувачів з одного разу, або при трансляції показувати такий ігровий клас, щоб глядачі дивилися і заздрили.

Скілл вважають непоганим способом для залучення уваги ймовірних передплатників.

Таке твердження особливо яскраво виражено у випадках з дівчатками – смазливеньких осіб з ігровими віконцями, захованими в куточках, в ютубі предостатньо, тоді як справжніх геймерш, «розривають» хлопців у переносному сенсі цього слова, замало. Приміром, на Bloody Eif або Ant1ka користувачі заходять тільки для того, щоб насолоджуватися їх майстернями навичками.

Як можна назвати ігровий канал на ютубі, якщо його спеціалізація – конкретна гра? Буде цілком зрозуміло і логічно, якщо назва гри опиниться в найменуванні каналу. Тільки врахуйте, що через якийсь час такі обмежувальні рамки стиснуть вас, ви почнете випускати ролики з іншими іграми.

Значить, виникне питання, «як назвати канал на YouTube про ігри?».

Роздумуючи, як назвати канал з іграми на ютубі для хлопчиків, не буде зайвим більше зануритися в певну нішу. Приміром, назву «Божевільні споруди Minecraft» прекрасно підходить видеоканалу, на якому публікуються огляди всіх цікавих споруд, створених гравцями.

Фраза про те, що ти працюєш на ім’я, після чого воно працює на тебе, виявиться справедливою і в нашому випадку з іграми. Геймер, який домігся популярності в проекті, легко розкрутить канал, в назві якого є його нік. Згадайте Imba Shadow, який очолює гільдію Shadows, широко відому для декількох ММОРПГ. Канал набрав більше ста тисяч передплатників, що більш ніж добре в темі багатокористувацьких ігор, а головний контент – рекомендації досвідченого гравця, допомагають новачкам у становленні.

Найменування з публікуються контентам

У складанні ніка для каналу на ютубі, призначеного для відеоігор, використовують універсальні приставки, що дозволяють дізнатися про зміст з назви каналу.

Наведемо приклади:

  • play. Головним чином для відеоканалів, на яких публікують проходження гри. З відомого списку такою назвою для ігрового каналу на YouTube часто користуються знамениті блогери, провідні майданчики з іграми в якості додаткових проектів;
  • live. Никнеймы англійською мовою для каналів в ютубі, призначені для ігор, вибирають у випадках, коли вміст в основному представлено прямими трансляціями проходження;
  • гайди по…Підходить каналах, навчає початківців гравців основним аспектам;
  • TV Show. Такі приставки люблять стримери і летсплейщики. Якщо ви застосовуєте нік, що відповідає найменуванню каналу, будьте готові до того, що деякі користувачі стануть різними способами заважати вам з шкідливості, прагнучи зіпсувати трансляцію чи вдалу гру, щоб потішити глядачів.

Дамо ще одна порада про те, як назвати свій ігровий канал на ютубі, придумати для нього запам’ятовується заголовок.

Не застосовуйте розкручені імена і бренди, надаючи своєму каналу співзвучність або аналогічність.

Спочатку це заманить глядачів, але через деякий час почнуть надходити закиди, контент назвуть невдалою пародією, відвідуваність стрімко знизиться.

Є один шанс, щоб домогтися популярності – зберігати оригінальність, нікому не наслідувати.