Не показує ютуб чорний екран: на телефоні, на смартфоні

Не показує ютуб чорний екран: що робити, чому звук є, а при включенні відео на YouTube не відтворюється, не працює на Android

Мабуть, немає такого користувача відеохостингом, який, проводячи в інтернеті багато вільного часу, хоча б один раз не зіткнувся з проблемним питанням, коли не показує ютуб, чорний екран не реагує на команди. З’являється такий збій у більшості випадків раптово, і що робити в подібних ситуаціях, користувачі, як правило, не знають.

Чому виникає проблема?

Для початку спробуємо розібратися, чому на ютубі не показує відео, екран пристрою залишається чорним. У проблеми існують наступні причини:

  • погана зв’язок з інтернетом. Деякі ставляться до цього скептично, але відомі випадки, коли інтернетівська швидкість знижується непомітно. Можливо, вона досягла такого рівня, що втратила здатність справлятися з ютубовскими відеороликами;
  • найчастіше проблема чорного екрану при перегляді відео на YouTube пов’язана з Abode Flash Player;
  • браузерний кеш перевантажений, що тягне за собою численні збої, в число яких входить і розглянута нами проблема;
  • рідко, але трапляється, коли сервер ютуб працює з перебоями. Зробити нічого не можна, залишається тільки почекати годину – другу і знову вийти в мережу;
  • не виключаються проблеми, пов’язані з драйверами або відеокартою;
  • ви експлуатуєте застарілу браузерную версію. Просто завантажте і встановіть оновлений варіант і продовжуйте працювати спокійно. Тим більше, що завантажити оновлення ви зможете абсолютно безкоштовно;
  • виявляється, створюють перешкоди для нормальної роботи блокатори рекламних роликів. Надходять скарги навіть на AdBlock, що заважає роботі деяких ресурсів.

Як бачите, причин досить багато. Тепер спробуємо розібратися, що робити, якщо в ютубі не показує відео, а чорний екран насторожує користувача.

Як усунути збій

Уже згадувалося, на усунення такої проблеми багато часу не потрібно. Її не відносять до помилок операційки Windows, які усуваються за кілька днів, аж до її повного перезавантаження.

Наш питання вирішується протягом кількох хвилин, для чого існують різні варіанти.

Перевіряємо підключення до мережі інтернет

Коли відео на YouTube не відтворюється, починаємо з найпростіших методів – перевіряємо роботу інтернету. Можливо, швидкісний режим з’єднання знизився до мінімального значення, що не дозволяє нормально завантажувати відеоролики. Іноді така подія залишається непоміченим.

Розберіться з налаштуванням мережі, продиагностируйте несправності, уточніть, чи немає змін, що зробили вплив на роботу пристрою. Якщо не впоралися самостійно – зв’яжіться з провайдером. Є ймовірність, що проблема з’явилася з цієї сторони.

Оновлюємо Abode Flash Player

Чому в додатку ютуб з’являється чорний екран, нам відомо. Найчастіше це трапляється внаслідок збою софту. Необхідно видалити стару версію, завантажити на звільнене місце оновлений варіант, взявши його з офіційного порталу. Як тільки це дія виконана, відеоролик, цілком ймовірно, запрацює.

Видалення софту можливо через «програми та компоненти», даний розділ знаходиться в управлінській панелі.

Як ще прибрати збій в цьому випадку? Спробуйте вимкнути пристрій, натиснувши правою кнопкою миші на відео і прибравши галочку з опції «апаратне прискорення».

Чистимо кеш

Коли при перегляді відео на YouTube з’являється чорний екран, деякі користувачі ігнорують цей спосіб усунення неполадки, і абсолютно даремно. Почистивши браузер від кеша, ви ликвидируете численні проблеми, в число яких входить і чорний екран на ютубі в Яндексі.

Кеш вважається корисною опцією, прискорює завантаження ресурсу. Але коли тимчасові файли скупчуються в надмірній кількості, починаються проблеми. Отже, чищення рекомендується влаштовувати періодично.

Для цього заходимо в браузерні налаштування, вибираємо розділ «історія», знаходимо пункт «почистити історію», прибираємо мітки у вигляді галочок, залишивши без зміни позицію, що відноситься до очищення кешу, підтверджуємо початок дії.

Запускаємо браузер повторно, перевіряємо, що ютуб показує нормально, звук є, чорний екран відсутня. Якщо такого не сталося, використовуємо для вирішення проблеми наступну методику.

Переустанавливаем драйвера відеокарти

Коли при включенні відео на ютубі з’являється чорний екран, проблему слід шукати в драйвери відеокарти. Іноді збій знімається звичайної перезавантаженням драйверів для відео.

Для цього заходимо на офіційний портал розробника графічних прискорювачів, перекачуємо з нього драйвера. Встановлюючи їх, вибираємо мітку «чиста установка». Це означає, що спочатку підуть старі версії, на їх місця автоматично завантажаться нові.

Фахівці рекомендують проводити таку процедуру як можна частіше.

Оновлюємо браузер

Якщо не виконувати цю дію довгий час, з’являється проблема – чорний екран в ютубі, але іноді є звук. Не живіть за принципом «працює, значить, все в порядку». Завантажуючи оновлені версії, ви покращуєте аспекти в різних додатках, збільшуєте швидкість їх дії, використовує передові технології і виправляєте численні помилки, допущені раніше.

Перевірте, чи є у вільному доступі оновлення на браузер і оновіть систему.

Проблема в блокираторе рекламних роликів

Доведеться погодитися, що майже кожен з нас сьогодні користується браузерних розширенням AdBlock, що виключає показ набридливої реклами.

На жаль, юзери відзначають збої в роботі тих чи інших сайтів, на деякі навіть можна зайти при включеному блокировщике, тому що він створює перешкоди для завантаження відеоролика.

Якщо не працює відео в ютубі, на смартфоні або іншому пристрої з’являється чорний екран замість відео, вимкніть браузерне розширення і повторіть спробу входу на ютуб.

Коли дії мали успіх, і чорний екран на ютубі в телефоні або на комп’ютері зник, сміливо додавайте відеохостинг в перелік винятків на роботу блокувальника. Другий варіант – змініть браузерне розширення повністю, щоб у процесі переглядів роликів не повертатися до реклами.

Які ще проблеми виникають з ютубом?

Якщо YouTube не показує відео, а на Android, телевізор або ПК з’являється чорний екран, це не єдина проблема, зустрічаються й інші збої.

До них відносяться:

  • ютуб не вантажить відео зависає. Проблема криється в недостатній швидкості інтернет-з’єднання;
  • при відтворенні не чутний звук. Перевірте регулятор гучності в колонках і управлінської панелі. Переконайтеся, що колонки працюють штатно, навушники в справному стані, драйвера звукової карти не «злетіли»;
  • ви вилітаєте з сайту або програми. Спробуйте перезавантажити програму, перевірте, чи немає у неї конфлікту з іншим встановленим плагіном.

Висновок

Якщо немає зображення на YouTube, а на Андроїді або іншому пристрої екран чорний, наведені вище способи допоможуть впоратися з проблемою самостійно.