Не працює дзвіночок на ютубі: кнопка, звук натискання, значок

Не працює дзвіночок на ютубі: як поставити на телефоні, де знаходиться в мобільній версії YouTube, повязаний з лайком та підпискою

Це значок повідомляє про те, що прийшло чергове повідомлення. Уявіть, що дзвіночок не спрацьовує, і ви вчасно не дізнаєтеся потрібну інформацію. Що робити, якщо не працює дзвіночок на ютубі?

Ймовірні причини виникаючої проблеми

Для початку розберемося, де він знаходиться. Запускаємо браузер, відкриваємо сторінку і бачимо, що кнопка з зображенням дзвоника розташовується в її верхній частині.

Якщо значок не відображає надходять повідомлення, діємо наступним чином:

  • переконуємося, що знаходимося в потрібному обліковому записі. Для цього натискаємо профільну картинку, вибираємо пункт «змінити запис», дивимося, куди ми ввійшли. Якщо обліковий запис не наша, входимо в ту, яка необхідна;
  • перевіряємо налаштування сповіщень. Натискаємо зображення профілю, вибираємо розділ «налаштування» в меню тиснемо підпункт «оповіщення». Знаходимо розділ «підписки», ставимо мітку біля розділу «підключити повідомлення про відеоканалах, на які оформлена передплата», в меню визначаємо спосіб оповіщення по електронній пошті або на екран смартфона;
  • перевіряємо, що опція ативированы. Якщо підписка на канал є, але повідомлення не доходять, ймовірно, послуга відключена. Виправляється це просто: входимо на нас цікавить канал, біля кнопки «підписка оформлена» тиснемо на дзвіночок.
  • перевіряємо наявність налаштування для надходження повідомлень на електронну пошту. Натискаємо зображення профілю, в меню знаходимо підрозділ «оповіщення», виставляємо мітку «надсилати повідомлення про всіх діях», ставимо галочку у відповідному полі, щоб повідомлення надходили на пошту;
  • виконуємо перевірку сповіщень в браузер Гугл Хром. Після натискання фото в профілі відкриваємо «налаштування», натискаємо підпункт «оповіщення», вибираємо підрозділ для браузеру, в графі Гугл Хром тиснемо «включити».

Відповідаємо на питання

Для повноти засвоєння матеріалу дамо кілька рекомендацій, попереджаючи виникнення питань, характерних багатьом користувачам.

Як поставити дзвіночок на ютубі з мобільного телефону? Для Андроїда досить відкрити мобільний додаток, увійти в свій обліковий запис, знайти пункт оповіщення і виконати всі вимоги інструкції.

На Айфоне такі дії виконуються наступним чином:

  1. заходимо на сторінку каналу або відкриваємо конкретний відеоролик;
  2. якщо немає підписки, натискаємо відповідну клавішу, щоб її оформити;
  3. біля кнопки «ви підписані» клікаємо по значку, изображающему дзвіночок;
  4. вибираємо потрібний нам символ, сповіщає про вступників повідомленнях.

Де знаходиться дзвіночок на ютубі в мобільній версії? Він розташований у верхній кутовий частині екрана з правого боку.

Передбачений звук натискання на дзвоник? Так, причому не один варіант. Знайти і викачати звуки ви зможете на спеціальних сайтах в інтернеті, встановивши такий супровід для вступників повідомлень.

чи Є можливості монтажу для кнопки «дзвіночок з ютуба»? Якщо ви не розібралися в інструкціях, як встановити таку опцію на своєму пристрої, зверніться за допомогою до фахівців. Вартість послуги прийнятна.

Що означає продукт «Лайк, передплата, дзвоник», і можна завантажити його в ютубі безкоштовно? Так називається практично обов’язковий варіант призову до дії для цільової аудиторії певного відеосюжету про те, що виникла необхідність у підтримці автора. Відео набирає лайки, канал – передплатників.

Звертаємо увагу, що підписка і значок «дзвіночок» в ютубі взаємопов’язані тісним чином.