Не працює картинка в картинці в YouTube Opera: не відкривається, лагает

Не працює картинка в картинці в YouTube Opera: чому в ютубі звук випереджає відео, як прибрати чорний екран, відключити рекламу в браузері

Персональний комп’ютер володіє перевагами в порівнянні зі смартфонами, якщо мається на увазі здатність вирішувати багато завдань одночасно. Але все змінюється, і телефони розширюють свій функціонал, особливо, коли мова йде про перегляд роликів і іграх. Все почалося з того моменту, як в Андроїдах з’явилася опція розділеного екрану, пізніше – картинка в картинці. Це режим PiP, представлений у восьмій версії Opera і допомагає у перевірці. Але що робити, коли не працює картинка в картинці в YouTube в Opera, чи в опері перестала відтворюватися музика?

При яких умовах функціонує PiP?

Смартфон повинен відповідати певним вимогам, щоб підтримувати вищезазначений режим.

В першу чергу, роботу мобільного пристрою повинна забезпечувати ОС Андроїд від 8-ї версії.

Доступ до режиму мають користувачі, які проживають в Америці. Відеоролики з музичними кліпами, охороняються правами авторів, залишалися доступними тільки для членів Ютуб-Преміум.

Не включається «картинка у картинці»

Якщо цей режим не функціонує і ютуб в Опері не відкривається, переконайтеся, що ютубовское додаток оновлювалося. Після цього проведіть очищення кешу, перевірте налаштування.

Чистимо кеш

У разі, коли ютуб не працює в Опері, увійдіть у «програми та повідомлення» налаштувань, зробіть перехід в «диспетчер програм», знайдіть розділ «встановлені додатки». На різних телефонах опція варіюється, тому вибирайте варіант, доступний для вашого смартфона.

Перебуваючи у пункті «всі програми», клікніть по пункту «ютуб», після цього натисніть «сховище».

Продовжуємо установку ютуб на Опері, натиснувши кнопку «очистити кеш» і перезавантаживши телефон. Після таких маніпуляцій режим PiP активується, Opera почне відкривати ютуб у вкладці на телефоні.

Не використовуйте клавішу «очистити дані/сховище», тому що вас винесе з програми ютуб, всі ролики втечуть.

Чистка кеша видаляє лише тимчасові файли, залишаючи важливу інформацію недоторканою.

Включаємо режим «картинка в картинці»

Налаштування такого роду доступна в додатку і в налаштуваннях телефону.

Розробник вважає за потрібне додати сайт ютуб на експрес-панель Опери за замовчуванням, але випадкові відключення ніхто не виключає. Щоб зрозуміти, чому ютуб не показує відео в браузері, перевірте додаток на активність, виконавши кілька дій:

  • відкрийте андроидные налаштування, увійдіть у «програми та повідомлення», натисніть кнопку «додатково»;
  • перейшовши в новий розділ, задійте клавішу «доступ до спеціальним додатком», після цього натисніть «картинка в картинці»;
  • натисніть «ютуб», переведіть повзунок на «дозволити картинку в картинці».

Щоб змінити чорний екран YouTube на картинку в картинці в Opera, натискаємо і утримуємо значок ютуб на телефоні, після цього тиснемо на значок «я», потрапляємо на інформаційний екран безпосередньо.

Не знаєте, як відключити вибраний режим? Використовуйте клавішу «додатково», після цього – «картинка в картинці».

Аналогічна опція доступна з ютубовского програми:

  • активуємо додаток, натискаємо на знак профільного зображення;
  • входимо в «налаштування», виконуємо перехід в «загальні»;
  • перевіряємо перемикач на включення.

Відповідаємо на запитання користувачів

Працюючи з режимом під назвою «картинка в картинці», користувачі інтернету задають масу питань, відповіді на які даються нижче.

Чому в ютубі звук випереджає відео, що зробити, щоб привести все у відповідність? Проблема відома, пояснюється розсинхронізацією. Щоб виключити її, оновіть сторінку.

Як прибрати з Опери рекламу в ютубі? Встановіть розширення Adblock, що блокує рекламні ролики і банери.

Як включити автопереведення в ютубі на телефоні? Відкрийте програму, натисніть на значок «меню», виберіть «налаштування», знайдіть і виберіть пункт «субтитри».

Чому довго відкривається повноекранний режим? Напевно, випадково натиснули опція «відхилити», поставлена позначка «запам’ятати для даного сайту». Наведіть все у відповідність.

В момент перегляду відеороликів на YouTube Опера вантажить процесор на 100 відсотків. Як наслідок, ютуб в опері лагает. Що робити? Примусите ютуб видавати відеоролики в h264-кодеку, попередньо скачавши спеціальне розширення.

Чому після оновлення Опери не працює YouTube? Це трапляється з різних причин, але найчастіше проблема пов’язана з переповненістю браузерного кеша. Як виконується його чищення, нам відомо. До речі, із-за засміченості кешу Opera не вантажить YouTube, так що чистити його рекомендується періодично.

Не працює YouTube в Opera 36 на Windows XP, що робити? Напевно, «залізо» застаріло.

При скачуванні розширень з ютуба яке з них вибирають для Опери? Їх багато, але популярними вважаються Save From.net helper і HD youtube Downloader, на які потрібно звертати увагу в першу чергу.

Як скачати відео з ютуба в Опера-міні для планшета? Для цього існує спеціальна функція, що працює на порталах, не оснащених вбудованим медіа-програвачем. Натискаємо кнопку «грати» на відеоролику, визначаємо папку для його зберігання, задіємо натисніть «завантажити», та можемо насолоджуватися переглядом.

Не працює YouTube в браузері, що робити? Якщо не відтворюється відео, перезапустіть додаток, повністю перезавантаживши мобільний пристрій.