Не працює пошук на ютубі: на Андроїд, на Еппл, на телефоні

Не працює пошук на ютубі: чому немає голосового пошуку відео в YouTube на смартфоні, які причини, які заходи приймати, як вирішити питання

Відеохостинг Youtube користується світовою популярністю, тому що містить в собі мільйони відеосюжетів на популярні тематики. Простіше розшукувати цікаві ролики через пошуковий рядок, яка, на жаль, не завжди видає достовірну інформацію. Отже, що робити, якщо не працює пошук на ютубі, або представлені вашій увазі відомості не відповідають вимогам?

Вжиті заходи

Отже, чому на ютубі не працює пошук відео? Напевно, цьому є причини, які розглянемо нижче.

Короткий опис до ролика

Від повноти й обсягу опису, складеного відеосюжету, залежить його ранжування в пошуковому запиті. Особливо в тому випадку, якщо правильно використані ключові словосполучення.

Все відбувається наступним чином – сортування налаштовується під запити, що містять або не мають тегів. Щоб це дія забезпечувалося в повній мірі, опис відео робиться довгим, за текстом розставляються фрази, що представляють собою ключі.

Певне значення мають і довгі фрази, що надають пошуковику необхідні відомості. Для цього використовують від п’яти до семи ключових фраз – з контекстної інформації.

Уважно підбираємо ключевики під кожен ролик

Якщо не працює пошук в YouTube, отже, відео під систему не налаштований.

Запам’ятайте: всі важливі особливості доповнюються дрібними деталями. Додавши текст до відеоролика, ви створите можливість для пошуку не тільки людьми, але і роботами.

Вставляємо ролики і ділимося ними

Пряму СЕО-оптимізацію вважають відмінним рішенням, якщо в ютубі не працює пошуковик. Хостинг являє собою корисну платформу, на якій розміщується відеоконтент, який використовується на просторах інтернету і соцмереж.

Ймовірність успішного знаходження ролика залежить від кількості посилань з різних сайтів і форумів. Додавши сюжет до блогу або на сайті, ви підвищуєте ступінь взаємодії.

Пошукова система не працює на смартфоні

Що робити, якщо не працює пошук в ютубі на Андроїд? Активуючи на телефоні ютуб і вводячи фразу в пошукову рядок, ви бачите, як додаток зупиняє свою роботу, видаючи повідомлення про помилку.

Що робити, якщо не працює пошук на ютубі для Еппл, чому не працює голосовий пошук? Такі питання задають користувачі, вперше зіткнулися з подібною проблемою.

Рішення найпростіше:

  • зайдіть в налаштування телефону;
  • знайдіть розділ «додатки», в ньому виберіть пункт «youtube»;
  • зітріть всі дані;
  • очистити кеш;
  • скиньте налаштування.

Якщо зазначені дії не дали позитивного результату, скористайтесь кнопкою «видалення оновлень».

У випадку, коли проблема ховається в останньої оновленої версії, ми все вирішуємо самостійно.

Пропало з’єднання

найпростіша причина, зрозуміла навіть дітям, з-за якої не працює пошук в YouTube, пов’язана з відсутністю інтернет-з’єднання. Переконайтеся, що підключення знаходиться в активному режимі, або відсутня. В першому випадку рекомендується зв’язатися з провайдером, який надасть дієву допомогу. У другому – трохи почекайте, поки на магістральній лінії не усунуть несправність.

Висновок

Важливе значення приділяється роботі з контентом і результатами видачі пошуку.

Якщо відеоролик створений на професійному рівні, йому забезпечено місце на першій сторінці видачі.

Ретельно працюйте над відеосюжетами, приділяйте більше уваги дрібним деталям, поки не отримаєте якісний продукт, що відповідає вимогам ютубовского пошуковика.